• Informacje na temat:

  gwiazdy na pokazie mody 2011

Artykuły na temat: gwiazdy na pokazie mody 2011
 • Nietypowy pokaz mody

  To była bardzo nietypowa prezentacja nowej kolekcji Jesień - Zima 2011/2012 Ochnika. Zamiast tradycyjnego pokazu i wybiegu z modelkami gościom pozwolono buszować wśród wieszaków z ubraniami i przymierzać upatrzone kreacje. Z zaproszenia skorzystało mnóstwo gwiazd. Klienci, którzy przypadkowo byli akurat w Promenadzie, przecierali oczy ze zdziwienia, bo nie spodziewali się, że podczas zakupów...

 • PKO Off Camera: Gwiazdy pod Wawelem

  Aktorzy Claudia Cardinale, Stellan Skarsgard, Gabriel Byrne i znany z serialu "Skazany na śmierć" Wentworth Miller będą wśród gości festiwalu PKO Off Camera, który w piątek zacznie się w Krakowie. Nagroda dla najlepszego filmu w konkursie głównym to 100 tys. dolarów.

 • Gwiazdy na... lotnisku!

  Czwartkowy pokaz kolekcji Simple CP Jesień - Zima 2011/2012 z całą pewnością przejdzie do historii mody, bo chyba po raz pierwszy organizatorzy usytuowali wybieg dla modelek na... lotnisku! Nowy(...), bo po pokazie Łukasz bawił się w towarzystwie swojej dziewczyny, a Maja wróciła do domu, gdzie czekał na nią życiowy partner, Jacek Braciak, czyli Rafał Sagowski z "Prosto w serce", i córeczka. Pokaz...

 • Zadebiutowały w roli mamy

  Swieżo upieczone mamy, aktorki Anna Mucha, Katarzyna Glinka i Sylwia Gliwa mają powody do radości. W tegoroczny Dzień Matki będą po raz pierwszy przyjmować życzenia.

 • ​Polskie Oscary. Gwiazdy na czerwonym dywanie!

  Gala, podczas której w poniedziałek wręczone zostały Orły 2012, była nie tylko wielkim świętem kina, ale też spektakularnym pokazem mody! Na czerwonym dywanie rozłożonym w holu Teatru Narodowego wprost roiło się od gwiazd. Tutaj nie były ważne kreacje aktorskie, ale kreacje, w jakich ulubieńcy kinomanów i telewidzów przyszli na uroczystość!

 • Lohan ośmieszyła dom mody

  Projektantka marki Ungaro, Estrella Archs wyznała, że najnowsza kolekcja Ungaro, na sezon jesień/zima 2010/2011 powstała bez udziału Lindsay Lohan .

 • Serialowe gwiazdki w roli modelek

  Organizatorzy uroczystej Gali Polskiej Rady Centrów Handlowych przygotowali miłą niespodziankę dla przybyłych w środę do warszawskiej Fabryki Trzciny gości. Podczas uroczystości wręczenia PRCH Retail Awards 2011 odbył się pokaz najnowszej kolekcji Domu Mody Caterina z udziałem znanych z seriali gwiazd.

 • Powiew wiosny... jesienią!

  Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z "Prosto w serce", była w czwartek żywą reklamą najnowszej kolekcji domu mody La Mania. Poznaj szczegóły!

 • "Pełna chata" po latach

  ...serialach i dorobiły się ogromnej fortuny - ich nazwisko stało się instytucją. W 2012 r. podjęły wspólną decyzję o porzuceniu karier aktorskich na rzecz mody - obecnie projektują dla znanej marki(...) Moore) w 1994 r. na pokazie Victoria’s Secret poznał modelkę Rebeccę Romijn. 19 października 1998 r. pobrali się. Niestety, w kwietniu 2004 r. John i Rebecca podjęli decyzję o separacji. Powód...

 • Socha i Bobek dostali Oskara!

  Gwiazdy serialu "Prosto w serce" - Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak, i Filip Bobek, czyli Artur Sagowski, zostali laureatami Oskarów Fashion 2011. Okrzyknięto ich najlepiej ubraną parą aktorów w Polsce!