• Informacje na temat:

  gwiazdy na wyborach

Artykuły na temat: gwiazdy na wyborach
 • Gwiazdy głosują

  Trwają wybory parlamentarne 2019. Do urn ruszyli także rodzimi celebryci. Sprawdź, które gwiazdy interesują się losami swojego kraju i zachęcają innych, by także oddali swój głos!

 • Katarzyna Bujakiewicz startuje w wyborach samorządowych

  Gwiazda serialu "Lekarze", Katarzyna Bujakiewicz, będzie kandydowała w zbliżających się wyborach samorządowych. Aktorka chce być radną Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

 • Petru, Palikot, Hofman - co dzisiaj robią dawne "gwiazdy" polityki?

  Polska scena polityczna to galeria osobliwości. Niektórzy utrzymują się na topie od lat, inni zaistnieli tylko na jedną kadencję, później usunęli się w cień. Co dziś robią "gwiazdy" polityki?

 • Gwiazdy w love story według Nicholasa Sparksa

  Bestsellerowe powieści Nicolasa Sparksa doskonale sprawdzają się w adaptacjach filmowych (m.in. "Pamiętnik", "Wiadomość w butelce"). Już 17 października w kinach pojawi się kolejna ekranizacja jego prozy - "Dla ciebie wszystko".

 • "Złotopolscy": Złe wybory i nieudane małżeństwa gwiazd

  Ich małżeństwa, z pozoru udane, kończyły się tak szybko, jak zaczęły. Wielkie uczucie zgasło, a pozostał niesmak i złe wspomnienia. Te gwiazdy nie miały zbyt dużo szczęścia w miłości. Zobacz, ile trwało najkrótsze małżeństwo i kto był rekordzistą!

 • "Superstarcie" na start: Co zaśpiewają gwiazdy?

  W piątek (3 października) rusza nowe show TVP2 - "Superstarcie". Na czym polegać będzie ten muzyczny program z udziałem gwiazd?

 • Aleksandra Domańska namawia do pójścia na wybory

  Wybory prezydenckie od kilku tygodni są najgorętszym tematem wśród Polaków. Nawet gwiazdy publicznie zabierają głos w tej sprawie. Aleksandra Domańska nigdy nie ukrywała, że jest fanką opozycji i chce, by Polska miała nowego prezydenta. "Zachęcam, aby każdy wykorzystał swój głos, bo jest to bardzo ważne" - mówi nam. "W pierwszej turze oddałam głos na kandydata mojego serca (red. Roberta...

 • Popielewicz Miss Polski? Prawie...

  W niedzielę, 7 grudnia, odbędzie się gala 25-lecia Miss Polski z jedyną w tym roku koronacją najpiękniejszej - Miss Polski 2014. Jubileuszową imprezę poprowadzi m.in. Agnieszka Popielewicz. Jak się okazuje, dziennikarka brała udział w wyborach Miss Polski 2005 i znalazła się w finałowej dziesiątce tego konkursu!

 • Dorota Wellman szczerze o wyborach! Oberwało się Agacie Dudzie

  Dorota Wellman (59 l.) była gościem Agaty Młynarskiej (55 l.) w jej internetowym programie "#Agatasiekręci”. Dziennikarka "Dzień dobry TVN” zdradziła, na kogo będzie głosować w zbliżających się wyborach prezydenckich. Powiedziała również kilka gorzkich słów pod adresem Agaty Kornhauser-Dudy (48 l.).

 • Recenzja Taylor Swift "1989": Taylor włącza agregat prądotwórczy

  Rok 1989. U nas pamiętny, bo odbyły się wybory do Sejmu Kontraktowego. Za oceanem pamiętny, bo wtedy urodziła się Taylor Swift.

Zdjęcia na temat: gwiazdy na wyborach
Wideo na temat: gwiazdy na wyborach
Dyskusje na temat: gwiazdy na wyborach
 • Re: Ile ważą gwiazdy?

  Na leczenie już za póżno,po wyborach tylko zamknięty zakład,nienawiść to nie uleczalna choroba.

 • Re: ​Gwiazdy zaangażowane w akcje społeczne

  Gwit to napewno rezerwowa Pisu jak Duda zawiedzie ona za 5 lat wystartuje w wyborach na prezydenta

 • Re: Polskie gwiazdy seriali i ich zachcianki

  A Kidawa-Błońska ? Wystartuję w wyborach. ale maj mi nie pasuje. Niech będzie powiedzmy październik.....

 • Re: "Gwiazdy na dywaniku": Odcinek 327.

  Ja nie kłamalem. Tak mi napisali na kartce, więc to przeczytałem. Dopiero po wyborach prezes mi wyjaśnił, że frankowicze to spekulanci i resortowe dzieci. A takim mówimy stanowcze: wypad!

 • Re: Te gwiazdy popłakały się na wizji

  A PO wygranych wyborach prezydenckich przez Pana prezydenta Andrzeja Dudę to dopiero będzie lament w TVN GW i RMF , oj będzie lament . Niektórzy to się załamią całkowicie .

 • Re: Gwiazdy, które mają wyższe wykształcenie

  Nie mam pretensji do artystów, że nie mają wyższego lub kierunkowego wykształcenia bo od nich nic w naszym życiu nie zależy. Gorzej jest, gdy pierwsza osoba w państwie nie ma skończonej podstawówki, a druga matury bo od tych osób zależy, jakie będą nasze losy, nas i naszego państwa. Życzę Polakom, aby otrzeźwieli i zaczęli zastanawiać się bardziej przy wyborach, a także sprawdzali, co robią

 • Re: Gwiazdy bez makijażu. Wstydzą się tych zdjęć?

  W kolejnych wyborach nie wezmie udzialu Trzaskowski bo bedzie w pierdlu

 • Re: Te gwiazdy nie poznały smaku macierzyństwa...

  Bóg dał każdemu wolną wolę i każdy decyduje o swoich wyborach życiowych. Nie ziejcie złością jak żmije plujecie, a macie pewność, jakich wyborów dokonają Wasze dzieci? No właśnie!!!! SZACUNKU TROCHĘ do drugiego człowieka.

 • Re: Gwiazdy, które nie popisały się wiedzą

  Zapomnieli pokazać pierwszego cyklistę biedrę , który jako poseł nie wiedział ilu posłów się wybiera . A z wykształcenia POlitolog . Nie wspomnę o znanej pływaczce co miała wypadek która poległa w sposób kompromitujący startując 5 lat temu w wyborach .

 • Re: Te gwiazdy popłakały się na wizji

  Mistrzostwem świata było rozpłakanie się w programie na żywo Beaty Tadli P0 przegranych wyborach przez Bronisława. Tak się rozbeczała, że Polacy byli w szoku, jak to zwykło mawiać WP przy prawie(...) chcą obsadzić swoja ulubienicę w roli wodzireja Wiadomości P0 wygranych wyborach.