• Informacje na temat:

  gwiazdy o michaelu jacksonie

Artykuły na temat: gwiazdy o michaelu jacksonie
 • Netflix pokaże serial o Michaelu Jordanie

  To jeden z najbardziej oczekiwanych sportowych seriali dokumentalnych 2020 roku. Pokaże on kulisy drogi Michaela Jordana i Chicago Bulls do zdobycia szóstego w ciągu ośmiu lat tytułu mistrzowskiego ligi NBA. Ppojawił się właśnie zwiastun 10-odcinkowego dokumentu, który będzie można zobaczyć w ESPN i na Netfliksie już w czerwcu przyszłego roku.

 • Sonia Bohosiewicz w obronie dzieci

  ...patrzenia zmienił dokument "Leaving Neverland" o Michaelu Jacksonie - mówiła. - Gdy pojawił się "Tylko nie mów nikomu" (braci Sekielskich) synowie pytali, czemu w kółko rozmawia się o pedofilii...

 • Była żona o Michaelu Jacksonie

  Dzień po śmierci Jacksona jego była żona, Lisa Marie Presley, napisała: "Gdy czternaście lat temu rozmawialiśmy o śmierci mojego ojca, Michael powiedział mi: Boję się, że skończę, tak jak on. Jestem o tym przekonany ".

 • Studia o Jacksonie otwarte!

  A.R. Rahman, kompozytor muzyki do oscarowego filmu "Slumdog. Milioner z ulicy", oddaje hołd Michaelowi Jacksonowi i zamierza wykładać na uczelni "życie oraz twórczość" zmarłego w czerwcu gwiazdora.

 • Madonna: Kolejny film o niej?

  Angielski reżyser Martin Bashir, którego dokument "Leaving With Michael Jackson", opowiadający o Michaelu Jacksonie, narobił ostatnio sporego zamieszania, ma w planach nie mniej interesujące projekty. Istnieje podobno spora szanse na to, że nakręci on film o Madonnie.

 • Justin Timberlake: Artysta wielu momentów

  19 sierpnia, na stadionie w Gdańsku, Justin Timberlake wystąpi w Polsce po raz pierwszy w karierze jako solowy artysta. Organizatorzy zapowiadają ponad 40-tysięczną widownię. Zainteresowanie jest więc ogromne, ale nie ma się czemu dziwić. Błyskotliwy 33-letni amerykański wokalista i aktor steruje swoją karierą w sposób perfekcyjny.

 • Pośmiertny album Jacksona w grudniu!

  Znamy już szczegóły pierwszego pośmiertnego albumu Michaela Jacksona! Na płycie znajdą się niepublikowane wcześniej utwory.

 • Odebrać lekarzowi Jacksona licencję!

  Kalifornijska Rada Medyczna ponowiła swoje żądania zawieszenia Conrada Murraya, lekarza Michaela Jacksona, w prawach wykonywania zawodu.

 • Hołd dla Michaela Jacksona odwołany

  Nie będzie koncertu poświęconego zmarłemu w zeszłym roku Michaelowi Jacksonowi. Dlaczego występ-hołd dla "króla popu", który miał się odbyć w Rzymie, nie dojdzie do skutku?

 • Michael Jackson: To jakaś magia

  Pisze się o nim wszystko - prawdy (rzadko), półprawdy (częściej) i nieprawdy (non stop). Jego sława może być liczona jedynie w wysokich cyfrach z sześcioma zerami. Z okazji pierwszej rocznicy śmierci przypominamy najważniejsze chwile z ostatniego dnia Michaela Jacksona.

Wideo na temat: gwiazdy o michaelu jacksonie
 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna

  Film fantastyczno-przygodowy w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy "Kevina - samego w domu", "Pani Doubtfire" oraz "Harry'ego Pottera i kamienia filozoficznego". Młody chłopak odkrywa, że jest potomkiem greckiego boga i wyrusza w niezwykłą podróż, by zapobiec wojnie między potężnymi bogami, która może zagrozić przyszłości świata.