• Informacje na temat:

  gwiazdy seriali po latach

Artykuły na temat: gwiazdy seriali po latach
 • Serial o Draculi jednak nie powstanie

  Sophia Tatum. "The Brides" nie jest jedynym projektem, z którego zrezygnowała stacja ABC. Podobny los spotkał plan nakręcenia rebootu popularnego serialu familijnego "thirtysomething" nadawanego w latach 1987-1991. Do swoich ról miały powrócić w nim gwiazdy oryginalnego serialu: Ken Olin, Mel Harris, Timothy Busfield oraz Patty Wettig. Nie powrócą. Trzecim projektem stacji ABC, który nie doczeka...

 • Kiedyś byli gwiazdami seriali...

  ...koleżanka po fachu. - Po 52. odcinku stwierdziłam, że mam dosyć - tłumaczyła po latach. - Byłam zmęczona i czułam przesyt. Postać Ewy mnie denerwowała. Grzeczna, niemal bez wad, do tego jeszcze(...) spośród wszelkich form filmowych. To odium automatycznie spadało na aktorów, którzy w tych serialach grali. Jednak mogę stwierdzić z uśmiechem, że najwięksi ówcześni przeciwnicy i krytykanci seriali...

 • Gwiazdy kultowych seriali w komedii o... gangsterach!

  Barbara Krafftówna, czyli Honorata z "Czterech pancernych", i Zofia Czerwińska, czyli Zosia Nowosielska z "Czterdziestolatka", to dwie spośród kilku legendarnych gwiazd kultowych seriali, które już od przyszłego tygodnia oglądać będzie można na scenie Teatru Syrena w zwariowanej komedii o... gangsterach.

 • Powstanie serial inspirowany "Goonies"

  Stacja Fox szykuje nie lada gratkę dla miłośników filmu Richarda Donnera "Goonies". W przygotowaniu jest pilot serialu opowiadającego o grupie młodych ludzi pracujących nad jego amatorskim remakiem!

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w styczniu 2020

  Największy sukces - Maciej Stuhr Zacznijmy od tego, że "Telefon 110" to jeden z najpopularniejszych seriali kryminalnych emitowanych w Niemczech. Produkowana i nadawana od 1971 roku seria(...) zapewne i jedna z najważniejszych wiadomości dla polskiego kina w ostatnich latach. "Boże Ciało" to czwarty polski film nominowany do Oscara w kategorii najlepszego filmu międzynarodowego (kiedyś...

 • EnergaCamerimage: Gwiazdy kina nagrodzone

  ...reżysera otrzyma Lech Majewski. Festiwal EnergaCamerimage po 20 latach wrócił do Torunia, gdzie odbywał się w latach 1993-99. Później przeniesiony został do Łodzi, a w 2010 roku do Bydgoszczy. W tym(...). konkursy filmów fabularnych, polskich, wideoklipów, debiutów reżyserskich, operatorskich, pilotów seriali, a także konkursy krótko- i długometrażowych filmów dokumentalnych.

 • Magdalena Cielecka: Polskie seriale są coraz lepsze

  Zdaniem Magdaleny Cieleckiej polscy twórcy seriali coraz chętniej czerpią inspirację ze światowych produkcji. Dzięki temu rodzime seriale są coraz lepsze. Gwieździe podoba się, że w Polsce powstają seriale gatunkowe np. kostiumowe, takie jak "Belle Epoque".

 • Gwiazdy kultowego filmu "Goonies" spotkają się po latach na Youtube

  W poniedziałek, 27 kwietnia, o godz. 18 na youtubowym kanale Josha Gada rozpocznie się transmisja na żywo ze spotkania po latach, w którym udział wezmą gwiazdy przygodowego filmu Richarda Donnera „Goonies”. W czerwcu minie 35 lat od jego premiery.

 • Powstanie serial dokumentalny o Tomie Bradym

  Powstanie serial dokumentalny o jednej z największych gwiazd ligi futbolu amerykańskiego Tomie Bradym. Impulsem dla producenta, stacji ESPN, oprócz znakomitej kariery zawodnika, jest bardzo wysoka oglądalność dokumentu o sześciokrotnym mistrzu koszykarskiej NBA Michaelu Jordanie.

 • Gwiazda "Dirty Dancing" rozwodzi się po 19 latach małżeństwa

  ...identycznej treści. "Po 19 latach spędzonych wspólnie, rozstaliśmy się w styczniu. Wiedząc, że zawsze będziemy rodziną, która kocha, ceni i dba o siebie nawzajem" - napisali w mediach społecznościowych(...) nieznana osoba, której nikt nie rozpoznawał na ulicy. Wszystko się skończyło" - wspominała w wywiadach po latach. W 2010 roku przyjęła aktorka propozycję udziału w amerykańskiej edycji "Tańca...

Zdjęcia na temat: gwiazdy seriali po latach
Wideo na temat: gwiazdy seriali po latach
 • "Anna Maria Wesołowska": Gwiazda programu o powrocie po 8 latach. Tęskniła?

  Serial "Sędzia Anna Maria Wesołowska" był emitowany przez telewizję TVN od 2006 do 2011 roku, doczekał się 634 odcinków. Czy Anna Maria Wesołowska tęskniła za telewizją?

 • Serial "Cudowne lata"

  Serial opowiadający o typowej rodzinie lat 60. Problemy dorastającego Kevina śledziliśmy z zapartym tchem. Zobacz, kim dzisiaj są gwiazdy "Cudownych lat"!

 • Netflix: Zapowiedź serialu "GLOW"

  "GLOW" to najnowszy serial Netflixa. Produkcja powstała na podstawie programu z lat 80. "GLOW" to historia, której bohaterką jest Ruth Wilder (Alison Brie), bezrobotna aktorka. Aby zostać gwiazdą postanawia zająć się wrestlingiem. Twórcami serialu są Liz Flahive („Homeland”, „Siostra Jackie”) i Carly Mensch („Siostra Jackie”, „Orange Is The New Black”, „Trawka”); producentami wykonawczymi: mi.n Jenji Kohan („Orange Is the New Black"). Premiera: 23 czerwca.

Dyskusje na temat: gwiazdy seriali po latach
 • Re: Zapomniane gwiazdy polskich seriali

  W latach 70 połowa mojej rodziny pracowała w Iraku .Jakoś nie narzekali.

 • Re: Tego wstydzą się gwiazdy seriali!

  ..ta " dziewuszka"to córka znanej, nawet bardzo dziennikarki w latach 90 ..Corka jest dobrze zapowiadająca sie aktorką..

 • Re: Zapomniane gwiazdy polskich seriali

  Bywałem w tamtych latach w Gdyni Obłuże na wakacjach kilka razy z rzędu. Tak, pierwsza miłość i wspaniałe wakacje, to było wtedy i tam. I ja pozdrawiam Szanownego Pana, życząc dobrego dnia, pomimo tego wszystkiego co złe jest dookoła.

 • Re: Zapomniane gwiazdy polskich seriali

  Nie zdajesz sobie zupełnie sprawy z tego, że tą możliwość zdalnego kontaktu, możliwości komunikacyjne, informatyczne masz dzięki naszemu pokoleniu. Dzięki ludziom, którzy dorastał i kształcili sie właśnie w latach 70-tych, 80-tych. Może więc troszkę szacunku.

 • Re: Zapomniane gwiazdy polskich seriali

  Powiedzcie mi rodacy ; co się stało, gdzie się podziali ci wszyscy funkcjonariusze , ochotnicy..itp. takich formacji bezpieki PRL-u , jak ZOMO , ORMO, MO , WSW, SB i innych tajnych i bardziej tajnych służb komunistycznych ?.. W latach 80-ych było ich w sumie około MILIONA...Rozpłynęli się !?...Nie , przecież to byli młode byki; 20-40 lat..!! Nadal żyją wśród nas i nadal szczują , judzą... Są we

 • Re: Tego wstydzą się gwiazdy seriali!

  podstawowei im gen. Karola Świerczewskiego, który był nam przedstawiany jako wielki bohater i patriota, który walcząc na pierwszej linii frontu "kulom się nie kłaniał", a po latach wyszło że był też

 • Re: Polskie gwiazdy seriali i ich zachcianki

  Po 42 latach pracy 2500 zł od 7:00 do 15:00.

 • Re: Gwiazdy polskich seriali urodzone za wschodnią granicą

  Kolega pojechał do Rosji w odwiedziny to trzeźwieć dopiero zaczynał na granicy tak go ugościli ale było to w latach 70, bimber pożyczano w wiadrach.

 • Re: Gwiazdy polskich seriali urodzone za wschodnią granicą

  Bajki o rzekomym "wygnaniu Żydów z Polski" opowiadaj na swoim FŻP. A co w Polsce działo się w pierwszych latach tzw. Polski Ludowej? Żydowscy komuniści niemal przejęli władzę w Polsce. Z ich rozkazu zginęło mnóstwo Polaków. Do dziś nikt z nich nie poniósł odpowiedzialności i nawet o tym się głośno nie mówi.

 • Re: Gwiazdy polskich seriali urodzone za wschodnią granicą

  Dzięx i podro! Taki nasz los wyznaczyły reżimy totalitarne, dlatego dziś jestem za PO-KO i przeciwko obecnej władzy, która rządzi w sposób podobny jak w Polsce w latach 40 i 50. Choć z drugiej strony może i dobrze na to wyszło bo dzięki temu jestem dziś Warszawianką, a co ja bym tam w tym Petelewie robiła? Pletła buty z łyka czy łódką po bagnach pływała?