• Informacje na temat:

  gwiazdy show biznesu

Artykuły na temat: gwiazdy show biznesu
 • "Dziewczyny z Dubaju": Doda zdemaskuje hipokryzję polskiego show biznesu?

  Filmem "Dziewczyny z Dubaju" Dorota Rabczewska debiutuje jako producentka filmowa. Obraz pokaże pikantne szczegóły z życia polskich gwiazd, a Doda zamierza "zdemaskować hipokryzję polskiego show biznesu". W obsadzie, poza krajowymi aktorami, pojawią się międzynarodowe gwiazdy. Kiedy kinowa premiera?

 • Najcenniejsi w show-biznesie!

  Marek Kondrat, Robert Kubica i Lech Wałęsa - to pierwsza trójka tegorocznego rankingu najwyżej wycenianych osobowości show-biznesu w Polsce, który ukazał się w najnowszym numerze miesięcznika "Forbes". Wśród dziennikarzy listę zdominowały gwiazdy telewizji TVN.

 • Powraca do show-biznesu

  Dominika Figurska zrobiła sobie przerwę w karierze, gdyż chciała poświęcić się wychowaniu synka, który przyszedł na świat w czerwcu ubiegłego roku. Teraz powraca do show-biznesu, nie tylko jako bohaterka serial u.

 • Zepsute dzieci show-biznesu

  ...środku gorszącego show-biznesu.

 • Krzysztof Gojdź: Polski show-biznes? Wieś

  ...​Polskim gwiazdom daleko do światowych - uważa Krzysztof Gojdź. Chwali otwartą i przyjacielską postawę aktorów i celebrytów poznanych podczas festiwalu filmowego w Cannes. Uważa, że w porównaniu z nimi rodzime gwiazdy bywają zbyt wyniosłe.

 • Najpotężniejsza kobieta show biznesu

  ...drugoplanowych, nieważne nawet kto wyreżyserował film. Liczy się tylko nazwisko gwiazdy na plakacie. Dystrybutorzy traktują ich jak wirtualnego Świętego Graala, który przyciąga jak magnes" - powiedział...

 • Najbardziej wpływowa w show-biznesie

  Królowa amerykańskich talk-show - Oprah Winfrey - znalazła się na czele listy stu najbardziej wpływowych postaci show-biznesu opublikowanej przez magazyn "Forbes".

 • Polski show-biznes jest... nudny

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", stwierdził podczas rozmowy z gospodarzem internetowego programu "20m2 Łukasza", że polski show-biznes jest bardzo nudny!

 • Koks, lewatywa i show-biznes

  ..."Do alkoholizmu wszyscy już się przyznali. Bariera, której się długo nie przekroczy, to narkotyki" - mówi Karolina Korwin-Piotrowska o polskim show-biznesie. Autorka programu "Magiel towarzyski" zarzuca polskiej prasie kolorowej, że "czytelników traktuje jak debili", krytykuje również rodzime gwiazdy.

 • Najbogatsze małżeństwa show-biznesu

  Piosenkarka Beyonce i jej mąż raper Jay-Z zostali okrzyknięci najlepiej opłacaną parą show-biznesu według magazynu "Forbes". Roczne zarobki słynnego małżeństwa wynoszą łącznie 78 milionów dolarów.

Zdjęcia na temat: gwiazdy show biznesu
Wideo na temat: gwiazdy show biznesu
 • Michał Witkowski wraca do show-biznesu! "każda gwiazda ma zrąbaną psychikę"

  Michał Witkowski po wydaniu nowej książki wraca do show-biznesu. Pisarz twierdzi, że uodpornił się na hejt i żadna krytyka nie jest go już w stanie złamać. - Nie jestem już krytykowany, bo(...). A gwiazdy to już tyle razy słyszały krytykę i olały. Każdy ma podejście, że news na jakimś tam portalu potrwa dwie godziny. Witkowski przez kilkanaście miesięcy kreował się na Miss Gizzy, autorkę

 • Gwiazdy o kulisach show-biznesu! Jest aż tak brutalnie?

  Na premierze pierwszego odcinka "Drugiej szansy" zjawił się tłum gwiazd i celebrytów. Serial opowiada o kulisach show-biznesu, dlatego zapytalismy kilkoro salonowych bywalców o to, czy faktycznie ten świat jest taki brutalny?

 • Czy show-biznes niszczy przyjaźnie i miłości?

  Gwiazdy "Drugiej szansy" zdradziły nam kulisy show-biznesu. Czy jest tak okrutny, jak w serialu?

Dyskusje na temat: gwiazdy show biznesu