• Informacje na temat:

  gwiazdy się odmładzają

Artykuły na temat: gwiazdy się odmładzają
 • Dominika Ostałowska boi się samotności?

  ...gwiazdy "M jak miłość". Walczy o swoje szczęście Przez kilka lat Dominika była partnerką Huberta Zduniaka (44 l.), któremu urodziła syna Huberta juniora. W pewnym momencie zbliżyła się z kolegą(...)Tak dobrze dawno nie wyglądała. Zadbała o siebie, schudła 15 kilogramów, a nawet nieco zmieniła sposób ubierania. Czyżby za tą przemianą kryła się nowa miłość? - zastanawiali się jej wielbiciele...

 • "Klan": Anna Powierza chce się pięknie zestarzeć

  Anna Powierza, czyli Czesia z "Klanu", była jedną z pierwszych w naszym kraju gwiazd, które przyznały się do chirurgicznej korekty urody. O tym, że poszła pod skalpel i sprawiła sobie nowy nos, mówiła 15 lat temu cała Polska! Aktorka przyznała się też do stosowania botoksu... Dziś zarzeka się, że nie ingeruje już w naturę!

 • Kasprzyk odmładza się... pijawkami. Nowa moda!

  Ewa Kasprzyk (56 l.) jest zachwycona hirudoterapią. Aktorka podkreśla, że dzięki niej czuje się nie tylko dużo młodsza, ale wręcz nowo narodzona.

 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędza czas z wnuczkiem! Rośnie jak na drożdżach!

  Strata męża to był dla niej niewyobrażalny cios. Szli przez życie razem, wspierali się w każdej sytuacji, zwłaszcza wtedy, gdy aktora dopadła choroba, z którą potem już walczył do końca swoich dni.  Paweł Królikowski (†58 l.) zmarł 27 lutego 2020 roku, zostawiając pogrążoną w żałobie rodzinę. Ale to właśnie ona po śmierci artysty wspierała się, jak tylko mogła.  To dało siłę Małgosi, by...

 • Anna Popek zdradza sekrety swojej urody! "Kapusta na śniadanie"

  ...żywieniowych. Gdy już przekonałam się, że można jeść na śniadanie buraczki i kapustę, a zamiast kawy pić zakwas z buraków, uwierzyłam, że można zmienić wszystko" – opowiada "Rewii" celebrytka. Anna(...) w pojedynkę jest cudownym sposobem na wyciszenie się przed snem, a także na odkrycie tego, na czym nam najbardziej zależy" – mówi dziennikarka. Zachęca do zdrowego stylu życia, nie tylko podczas wakacyjnych...

 • Michał Żebrowski poznał żonę, gdy miała pięć lat!

  ...poznaje żadnej. Sam nie ukrywa, że małżeństwo i ojcostwo bardzo go odmieniło. I nie tylko dlatego, że dzieci go odmładzają, ale po prostu zaczął się zastanawiać po co żył, kiedy ich nie było. Marzy(...) się intuicją i naśladować własnego tatę. Z tą tylko różnicą, że częściej niż rodzice jemu, mówi dzieciom, że je kocha. Swoich synów świadomie rozpieszcza, bo wie, że przed nimi wiele trudów życia...

 • Dobre rady Fitkau-Perepeczko

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko jest obecnie gościem Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Aktorka opowiedziała o swoim świetnym wyglądzie i pogodzie ducha, oraz o tym, że tęskni za Simoną - postacią, w którą wcieliła się w "M jak miłość".

 • Ranking upadłych gwiazd

  Kiedy hollywoodzkie gwiazdy spadają z firmamentu, robią to z hukiem. Kogo w tym roku najbardziej zabolał upadek z wysoka? Komu tylko podwinęła się noga, przewrócił na chwilę, otrzepał z plotek i powstał silniejszy? Kto zaś sukcesywnie stacza się po równi pochyłej? Sprawdźcie, znaleźliśmy wszystkich.

 • Video, DVD: Zachowaj formę!

  Kilka dni temu na video i DVD zadebiutowały filmy instruktażowe, w których gwiazdy kina przekonują do zadbania o swoją sprawność i poznania tajników jogi. Uczyć można się oglądając między innymi filmy "Joga z Lindą Arkin - 3 kompletne programy ćwiczeń" oraz "Ali McGraw: Joga, umysł i ciało" .

 • Teodorska: Powrót z raju w Dubaju

  Jej znakiem rozpoznawczym jest uśmiech. Promienieje na jej twarzy każdego dnia i nigdy z niej nie znika!

Dyskusje na temat: gwiazdy się odmładzają
 • Re: Joanna Brodzik była kiedyś słodką...

  Mają kasę to się odmładzają, ja jestem niepełnosprawna (23 lata), mam rentę 500 zł i jestem bardziej szczęśliwa niż takie gwiazdy:) Dlatego szczęście to pojęcie względne. Ja dziękuje Bogu, że wstaję codziennie i mogę normalnie żyć a gwiazdy, dziękują Bogu, że zostały wypromowane i są również szczęśliwa:)