• Informacje na temat:

  gwiazdy starych seriali

Artykuły na temat: gwiazdy starych seriali
 • Andrzej Grabowski wśród "Starych drani"

  ...- 9 września. Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!(...)Widzowie po obejrzeniu "Starych drani" nie będą już mieli wątpliwości, w każdym wieku można być pełnym energii życiowej. A to za sprawą niesamowitej grupki siedmiorga starszych ludzi bohaterów...

 • Koronawirus w Polsce: Telewizje przerywają produkcje programów i seriali

  W Polsce z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa trwa obecnie stan zagrożenia epidemicznego. Telewizje i producenci postanowili przerwać produkcje seriali i programów!

 • Upadła gwiazda estrady

  Głąbczyńska-Komorowska wciela się w postać Belli, dawnej gwiazdy muzyki, prowadzącej w swoim domu przytulisko dla psów. - Bella występowała niegdyś na estradach całego świata, ale ludzie o niej(...) samotna, zagubiona i bezsilna wobec norm społeczeństwa pokryzysowego. Chodzi po wsi w swoich starych sukniach, w których występowała na scenach całego świata. Można powiedzieć, że zamknęła się w sobie, bo...

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Z kim zatańczy Mariusz Węgłowski?

  Rozśpiewany mundurowy razem z egzotyczną partnerką na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”. Czy filigranowej wirtuozce uda się obudzić w potężnym mężczyźnie grację i wdzięk, których wymagają foxtrot, samba i tango? Jak posiadająca wietnamskie korzenie tancerka będzie się prezentowała z wszechstronnie utalentowanym byłym antyterrorystą? Czy widzowie i jury 9. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” pokochają tę parę?

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Z kim zatańczy Jakub Kucner?

  W ostatnich dniach telewizja Polsat potwierdziła aż dwie pary startujące w 9. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Teraz przyszedł czas na kolejną. Dziś dowiedzielismy się z kim zatańczy Jakub Kucner.

 • Stare, dobre małżeństwo

  ...godzin dziennie, to co ja jeszcze mogłabym zrobić?! Rozmawiała Marta Uler. Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

 • Show "Star Voice. Gwiazdy mają głos" zawieszony na dwa tygodnie

  Telewizja Polska zdecydowała o zawieszeniu na dwa tygodnie emisji odcinków programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Spowodowane jest to zagrożeniem epidemicznym w kraju.

 • Show "Star Voice. Gwiazdy mają głos" zawieszony. Michalina Sosna komentuje

  Telewizja Polska zdecydowała o zawieszeniu na dwa tygodnie emisji odcinków programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Sytuację skomentowała prowadząca show Michalina Sosna.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wiemy, z kim zatańczy Wieniawa

  Przed Julią Wieniawą rok ogromnych emocji. W przeciągu najbliższych miesięcy do kin wyjdą aż trzy filmy z jej udziałem, a wiosną na antenie Polsatu widzowie przed telewizorami będą mogli oglądać jej taneczne umiejętności w "Tańcu z Gwiazdami". Młoda aktorka ostatnio oficjalnie ogłosiła swój udział w uwielbianym przez Polaków show, teraz wyjawiła, kto będzie jej tanecznym partnerem - "nie mogłam lepiej trafić".

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w styczniu 2020

  Największy sukces - Maciej Stuhr Zacznijmy od tego, że "Telefon 110" to jeden z najpopularniejszych seriali kryminalnych emitowanych w Niemczech. Produkowana i nadawana od 1971 roku seria, powstała w NRD jako odpowiedź na zachodnioniemiecki serial "Miejsce zbrodni" ("Tatort") Co ciekawe, oba tytuły do dziś cieszą się niesłabnącą popularnością i przyciągają przed telewizory miliony widzów. 29

Zdjęcia na temat: gwiazdy starych seriali
Wideo na temat: gwiazdy starych seriali
 • Andrzej Grabowski wraca na plan serialu „Blondynka”

  - Zgodziłem się zagrać wójta. Powiedziałem: "Dobra, ale będę grał o kulach". Na co oni powiedzieli: "No dobra, napiszemy, że wójt miał operację biodra". Śmieszne mi to się wydaje. Serial jest kręcony w pięknych miejscach na Podlasiu, w Supraślu za Białymstokiem. Naprawdę cudowne klimaty, cudowne miejsca, fantastyczni ludzie, szkoda tylko, że będę grał o kulach - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Andrzej Grabowski. W marcu media informowały o tym, że aktor dostał angaż w...

Dyskusje na temat: gwiazdy starych seriali
 • Re: Zapomniane gwiazdy polskich seriali

  Odgrzewanie starych kotletów ciąg dalszy.( Apropo: ta Janosikowa jak i inne polskie celebrytki to kiblowała w więzieniu w USA za ciężkie przestępstwo.Nie wiem jakie ale ponoć jak to Polka za kradzież futra z lisa w markowym sklepie).

 • Re: Zapomniane gwiazdy polskich seriali

  było kiedyś a jak jest dziś jest typowe dla sfrustrowanych starych dziadów.