• Informacje na temat:

  gwiazdy tatuaż

Artykuły na temat: gwiazdy tatuaż
 • Wiktoria Gąsiewska zrobiła sobie tatuaż

  Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła swoich fanów! Młoda aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze studia tatuażu, na którym widać jej nową, prawdopodobnie pierwszą "dziarkę"! 21-letnia gwiazda zdecydowała się na ciekawy wzór i miejsce!

 • Tajemniczy tatuaż gwiazdy

  ...24-letnia piosenkarka Adele pojawiła się na niedzielnej (10 stycznia) ceremonii rozdania nagród Grammy w kwiecistej sukni. Choć strój gwiazdy wywołał wiele komentarzy, to sporo zainteresowania wzbudziła również nowa ozdoba szyi. Piosenkarka po raz pierwszy publicznie zaprezentowała tatuaż. Pod prawym uchem Adele pojawiła się litera "A". Tatuaż nie symbolizuje jednak imienia piosenkarki; chodzi...

 • Nowy tatuaż gwiazdy. Przesadziła?

  Gwiazda pop Rihanna ma nowy tatuaż. Kontrowersyjny?

 • Megan Fox usuwa tatuaż

  Megan Fox zdecydowała się usunąć tatuaż z podobizną Marilyn Monroe. Twarz słynnej hollywoodzkiej gwiazdy zdobił prawe przedramię Fox.

 • 18. tatuaż Angeliny Jolie

  Słynąca z zamiłowania do tatuażu amerykańska aktorka i reżyser Angelina Jolie ozdobiła ciało kolejnym, osiemnastym już wzorem. Na wewnętrznej stronie prawego przedramienia gwiazdy znalazła się sentencja w języku arabskim.

 • Rihanna ozdobiła dłoń tatuażem maoryskim

  Podczas pobytu w Nowej Zelandii Rihanna ozdobiła dłoń tatuażem maoryskim, wykonywanym tradycyjną metodą, w której tusz wtłaczany jest pod skórę przy użyciu dłuta i knypla.

 • Cheryl Cole zapłaciła fortunę za tatuaż

  Jak informuje brytyjska gazeta "Metro", piosenkarka Cheryl Cole zapłaciła za wytatuowanie pośladków i ud zawrotne 14 tysięcy funtów (około 70 tysięcy złotych). Po opublikowaniu zdjęcia tatuażu na Cheryl Cole spadły słowa krytyki. Większość komentujących oceniła, że tatuaż oszpecił ciało gwiazdy, którą przecież uznaje się jedną z najatrakcyjniejszych celebrytek na świecie. Jak informuje serwis...

 • Nowe tatuaże Sinead O'Connor... na twarzy

  Irlandzka wokalistka Sinead O'Connor powiększyła swoją kolekcję tatuaży. Zaskakuje miejsce, które wykonawczyni przeboju "Nothing Compares 2 U" postanowiła trwale ozdobić - O'Connor wytatuowała inicjały bliskiego swemu sercu mężczyzny na... policzkach.

 • Adam Zdrójkowski chuliganem. Ale tatuaż!

  Adam Zdrójkowski pokazał nowy tatuaż! Na swoim Instagramie młody aktor opublikował zdjęcie, które wzbudziło sporo emocji wśród fanów. Poza tatuażem na szyi ich uwagę przykuła także metamorfoza Adama. Pod zdjęciem swój komentarz opublikowała też jego partnerka, Wiktoria Gąsiewska!

 • "Listy do M. 2": Zakościelny z nowym tatuażem

  W oczekiwaniu na premierę "Listy do M. 2" - kontynuacji najpopularniejszej polskiej komedii ostatnich 25 lat - gwiazdy filmu dają pokaz siły i scenicznego temperamentu. Agnieszka Dygant boksuje(...) tatuaż.

Wideo na temat: gwiazdy tatuaż
Dyskusje na temat: gwiazdy tatuaż