• Informacje na temat:

  gwiazdy w sylwestra

Artykuły na temat: gwiazdy w sylwestra
 • Sylwester 2019/2020: Ile zarobią gwiazdy? Tabloid ujawnia stawki

  ...występy podczas ostatniej nocy w roku gwiazdy dyktują często podwójne stawki. Według "Super Expressu" najbardziej hojny jest TVN - największą gażę (130 tys. zł) ma otrzymać Edyta Górniak ( sprawdź! ), a dalej są kolejne gwiazdy sylwestra w stolicy - Beata Kozidrak z grupą Bajm (110 tys. zł) i Sylwia Grzeszczak (100 tys. zł), o którą rywalizowały ponoć trzy największe stacje ( sprawdź...

 • Jak zagraniczne gwiazdy spędzały sylwestra?

  Sylwestrowe imprezy, domówki lub ciepłe kraje – w taki sposób gwiazdy świętowały nadejście 2019 roku.

 • Największe gwiazdy Sylwestra Marzeń z Dwójką śpiewały z playbacku? Widzowie oburzeni

  Natalia Oreiro i Chris Norman to największe zagraniczne gwiazdy, które pojawiły się na tegorocznym Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Jednak komentujący w sieci widzowie nie byli pod wrażeniem ich występów. Część z nich wprost twierdzi, że wokaliści występowali z playbacku.

 • Smokie czy Chris Norman gwiazdą Sylwestra Marzeń TVP w Zakopanem? Kto tak naprawdę wystąpi?

  Poznaliśmy jedną z ostatnich gwiazd Sylwestra Marzeń z Dwójką, który odbędzie się w Zakopanem.

 • ​Sylwester w Krakowie 2018: Znamy gwiazdy

  Sylwestrowej na Rynku towarzyszyć będzie o północy pokaz efektów scenicznych oraz świetlnych. Organizatorami Sylwestra w Krakowie są Miasto Kraków oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe.

 • Widzowie narzekają na sylwestra TVN. Było za nudno?

  Plejada polskich gwiazd nie zapewniła sukcesu sylwestrowej imprezie TVN-u pt. "Warszawa Stolica Sylwestra 2019". Jak podsumowali całe wydarzenie widzowie?

 • Alvaro Soler gwiazdą Sylwestra z Dwójką w Zakopanem

  Cieszący się wielką popularnością w Polsce wokalista Alvaro Soler będzie gwiazdą Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem.

 • Sylwester 2017: Jak gwiazdy żegnają rok?

  Luis Fonsi z światowym przebojem "Despacito" w roli gwiazdy Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem sprawił, że konkurencja może mieć spore problemy w przyciągnięciu uwagi telewizyjnego widza. Jacy wykonawcy przywitają Nowy Rok podczas plenerowych imprez sylwestrowych?

 • Najgorszy sylwester gwiazd

  Nawet największe hollywoodzkie sławy miały nieudane zabawy sylwestrowe. Zwierzenia kilku amerykańskich aktorek i aktorów zmieścił w ostatni dzień 2002 roku "Super Express". Gdzie spędzili najgorszego sylwestra w życiu, opowiedzieli m.in. George Clooney, Drew Barrymore, Christopher Walken i Sandra Bullock.

 • Sylwester z gwiazdami

  ...spędzaliśmy sylwestra w tym mieście, a mamy tam wielu przyjaciół, więc na pewno będzie świetna zabawa po koncercie. Natomiast od Skaldów możemy oczekiwać m.in. "Kuligu", "Prześlicznej wiolonczelistki(...). W większości miast wojewódzkich organizowane są podobne zabawy pod gołym niebem, z reguły na największych placach. Włodarze miast starają się zaprosić jak największe muzyczne gwiazdy, ale nie zawsze się to...

Zdjęcia na temat: gwiazdy w sylwestra
Wideo na temat: gwiazdy w sylwestra
 • Jak gwiazdy spędzają sylwestra?

  Jakie sylwestrowe plany mają gwiazdy? Marta Wierzbicka przyznała, że ostatnia noc starego roku będzie spontaniczna i... spędzi go przed telewizorem. Zofia Zborowska nie przywiązuje wielkiej wagi do tego dnia i spędzi go w towarzystwie najbliższej rodziny. Piotr Kraśko Nowy Rok prawdopodobnie powita na Mazurach wraz z sąsiadami. (Agencja TVN/x-news)

 • Margaret nie lubi sylwestra: To wszystko jest głupie

  swojego drugiego albumu studyjnego, a więc wydanego w czerwcu „Monkey Business”. Gwiazda nie ukrywa jednak, że nie przepada za sylwestrem. - Lubię spędzać sylwestra w pracy, bo ja w ogóle nie lubię sylwestra - mówi Newserii Lifestyle. - Po prostu tak wypadło, że jest na końcu roku, ale kto ustalił ten koniec roku, skąd mamy wiedzieć, że teraz jest koniec roku? To jest w ogóle wszystko głupie - uważa

Dyskusje na temat: gwiazdy w sylwestra
 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  BABCIA RODOWICZ ZA SYLWESTRA W ZAKOPANYM WZIEŁA ZA 1 GODZ BEŁKOTU 90 TYS ZŁOTYCH ,TE PSEUDO GWIAZDY ANI WSTYDU ,ANI HONORU NIE MAJA ,NIE PLACA ZUS WIEC MOGA ŻYC POD MOSTEM MNIE TO NIE INTERESUJE.

 • Re: Strzelanki i bijatyki. Te gwiazdy uwielbiają gry komputerowe

  sylwia pamiętam ciebie z sylwestra jak pięknie połykałaś

 • Re: Gwiazdy, które adoptowały dzieci

  A pamiętacie jak to kiedyś Agatka z Hołkiem w TVP sylwestra prowadziła!!:))) To była jazda!!

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Pytanie jskie składki zusowskie oplacają "gwiazdy" ???? Czy ze zarobionych w sylwestra 100 tysi marylka odprowadzila pelne skladki do zus? NIE !!!!! Oni placą ryczalt, mniej niz rolnik w krusie !więc dlaczego płaczą? Przeciez mogli odprowadzac pelne składki jak kazdy normalnie cięzko pracujący polak!

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Jak tu ludzie psioczyc nie maja gdy slysza ze na sylwestra te gwiazdy dostaja gaze po kilkanaście tysięcy złotych i to za 20min wystepu? Nie wspomne o ich stawkach za koncerty w ciagu roku. . Takich pieniedzy zwykly zjadacz chleba przez llata na oczy nie zobaczy o uzbieraniu nie wspomne..Więc ich emerytury doprawdy tyle nas interesuja co zeszloroczny snieg.

 • Re: Gwiazdy, które związały się ze swoimi fanami!

  Jak pani spedzila Sylwestra ? . . . Nie trzeba bylo po 12 sam zlazl.

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Weźcie ludzie na wstrzymanie. Te gwiazdy co rok obsługują Sylwestra i co chwila na innej stacji za setki tysi. Wspominanie w ich przypadku o "głodowej" emeryturze to obraza dla emeryta. Czy za komuny(...) to, żeby to te "gwiazdy" zabrały głos w sprawie i zaprzeczyły, że "użalają" się nad niskimi emeryturami.

 • Re: ​Córki Anny Korcz: Poszły w ślady pięknej mamy?

  moze poprowadzi sylwestra w te fal enie i bedzie gweiazda nad gwiazdy, o talencie nie spotykanym do tej pory na swiecie

 • Re: Metamorfozy gwiazd: Waga w górę, waga w dół

  gościu nie, nie i nie !.Nic nie dał mafii (Triadzie).A co gorsze nawet nie zgłosił na policję bo wyjechał do USA grać film dla Sylwestra Stallone (niezniszczalni) do tego filmu też wyciągnęli(...) i jak kulawy jest Chuck Norris to wstrzymał się z ich zatrudnieniem i zaprosił inne gwiazdy jak słynny akrobata Scott Adkins i co ? ....Scott zgodził się zagrać za zasadniczą stawkę $25.000 dolarów ale

 • Re: "Za marzenia": Anna Lewandowska w serialu!

  Gwiazda by Ann poprowadzi Sylwestra ze Sławomirem w Zakopanem ;) Skąd te gwiazdy się biorą? chyba wschód coś podrzuca