• Informacje na temat:

  gwiazdy z barw szczęścia

Artykuły na temat: gwiazdy z barw szczęścia
 • Gwiazdy "Barw szczęścia" w "Komisarzu Aleksie"

  W najbliższym odcinku "Komisarza Aleksa" dojdzie do niecodziennego starcia dwóch gwiazd... "Barw szczęścia" - Agnieszki Wosińskiej i Marty Nieradkiewicz, czyli Edyty Jeleń i Julii Marczak-Zwoleńskiej z serialu Ilony Łepkowskiej.

 • Smakołyki w "Barwach szczęścia"

  ...z konfiturą z róży. Adres? Ulica Zaciszna, serial "Barwy szczęścia". A w rzeczywistości hala zdjęciowa w Konstancinie-Jeziornej. Właścicielkami lokalu są: Róża Cieślak i Barbara Grzelak - dwie(...), a jej sukces przekracza nasze najśmielsze oczekiwania" - podsumowuje Anna Gornostaj. Odcinek, w którym widzowie "Barw szczęścia" po raz pierwszy ujrzą nowe oblicze restauracji, wyemitowany zostanie...

 • Moro wróciła do "Barw szczęścia"

  Joanna Moro wróciła na plan "Barw szczęścia". W nowych odcinkach wątek jej bohaterki zostanie mocno rozbudowany.

 • Z "Barw szczęścia" do porno

  Marta Nieradkiewicz (25 l.), znana jako delikatna Julia z "Barw szczęścia" w TVP2, niebawem wystąpi w ostrych scenach erotycznych.

 • Anna Dereszowska w "Barwach szczęścia"

  Anna Dereszowska nie ukrywa, że żyje z kalendarzem w ręku. Sporządzając listę zawodowych zobowiązań aktorki, można dostać zadyszki. Właśnie dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia".

 • Potocka w "Barwach szczęścia"

  Kochać, wybaczać, przeganiać złe myśli... i ćwiczyć jogę - to jej przepis na życie. Już wkrótce do obsady "Barw szczęścia" dołączy Małgorzata Potocka. Popularna artystka zagra w serial u Jolę, żonę Zenka.

 • Wracają do "Barw szczęścia"

  Wyjechali z Polski lub zniknęli w tajemniczych okolicznościach. Ale nie straciliśmy ich z oczu na zawsze. Wkrótce w "Barwach szczęścia" zobaczymy Basię i Zenka, Julię i Pawła oraz Sarę!

 • Dołączy do "Barw szczęścia"

  Elegancja, seksapil i niebanalna uroda, która wciąż robi wrażenie na wielbicielach? W 5 odcinku "Barw szczęścia" do obsady dołączy Marzena Trybała - gwiazda znana m.in. z seriali "Pensjonat pod Różą" i "Samo życie". Popularną aktorkę zobaczymy w roli Elżbiety, matki Marty Walawskiej, jednej z głównych bohaterek nowego serialu TVP 2.

 • "Barwy szczęścia": Jubileusz

  Ekipa "Barw szczęścia" ma powód do dumy i radości. W Wilanowie nakręcono jubileuszowy, 1000. odcinek bijącego rekordy popularności serialu TVP 2. Widzowie zobaczą go jesienią br.

 • Gwiazdy i udar. Atakuje niespodziewanie!

  Krzysztof Globisz, Sharon Stone, Jacek Rozenek, Catherine Deneuve - co łączy te gwiazdy? ​Wszystkie miały udar, a ten nie wybiera ofiar. Dotyka zwykłych śmiertelników i ludzi sławnych - polityków, naukowców, artystów, aktorów, tych z Hollywood i znad Wisły.

Zdjęcia na temat: gwiazdy z barw szczęścia
Wideo na temat: gwiazdy z barw szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Niespodzianka dla widzów!

  Boże Narodzenie tuż, tuż… A „Barwy szczęścia” mają dla Widzów świąteczny prezent! Stanisława Celińska – wspólnie z Krzysztofem Antkowiakiem oraz chórem Sound'n'Grace – nagrała wyjątkową, pełną(...) z myślą o nich pracowaliśmy nad utworem” – mówią wspólnie wykonawcy. Stanisława Celińska zdradza dodatkowo, że śpiewając cały czas myślała o bohaterce, w którą wciela się w „Barwach szczęścia

 • "Barwy szczęścia": Dzisiaj już nie pędzę za każdym projektem - mówi Kasia Glinka

  każdej płaszczyźnie. Gwiazda „Barw szczęścia” przyznaje, że dobrze czuje się zarówno na dużym ekranie, jak i w serialu, a także na deskach teatru. Choć cieszy ją dotychczasowy przebieg kariery, to wierzy także w to, że wielka rola dopiero przed nią. Poza rolą Kasi Górki w serialu „Barwy szczęścia” Katarzyna Glinka związana jest z warszawskim Teatrem Kwadrat. Aktualnie gra w sztukach „Czego nie

 • "Przyjaciółki": Magdalena Stużyńska-Brauer i Joanna Liszowska o 13. sezonie

  związane. Joanna Liszowska opowiada także o dramatycznej przygodzie, która spotkała ją pierwszego dnia na planie. Gdyby nie łut szczęścia, dalsze odcinki mogłyby nie powstać, gdyż aktorka... otarła się o śmierć! Czy w trzynastym sezonie życie "Przyjaciółek" nabierze zupełnie nowych barw? Gwiazdy zdradzają nam też, że w nowej serii pojawi się świeża krew - nowe postacie, w które wcielą się Tamara

Dyskusje na temat: gwiazdy z barw szczęścia