• Informacje na temat:

  gwiazdy z cellulitem

Artykuły na temat: gwiazdy z cellulitem
 • Kilka tygodni temu pokazywaliśmy wam zdjęcia modelki plus size Ashley Graham bez retuszu. Dzisiaj możecie zobaczyć jej najnowszą sesję wykonaną na zlecenie producenta bielizny po obróbce graficznej! 28-latka pozuje na stacji metra w samym staniku i majtkach. Graficy sprawili, że modelka wygląda bardzo kobieco, pozbyli się także jej znaku rozpoznawczego - wszechobecnego cellulitu!

 • Ilona Felicjańska przygotowuje ciało do "Celebrity Splash"

  Ilona Felicjańska przyznaje, że wreszcie znalazła siłę i czas na to, by popracować nad swoją sylwetką. Regularnie ćwiczy pod okiem trenera i zdradza, że chce wymodelować ciało i poprawić kondycję nie tylko dla lepszego samopoczucia, lecz także w ramach przygotowań do programu "Celebrity Splash", w którym gwiazdy będą skakać do wody.

 • Ola Domańska walczy z kultem idealnego ciała! Pokazała fałdki na brzuchu i cellulit!

  Aktorka zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w show "Azja Express", gdzie jednak głównie marudziła i narzekała.  Ola ma już na koncie kilka ról, ale zdecydowanie bardziej aktywna pozostaje na swoim Instagramie.  Od jakiegoś czasu Domańska zaczęła prowadzić swoistą kampanię na rzecz samoakceptacji.  Aktorka zwróciła uwagę na to, że gwiazdy w social mediach kreują świat nierealny...

 • Obsada "Cellulitu" z nagrodami

  Dominika Kluźniak - grająca główną rolę w najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu" - oraz Grzegorz Małecki, Aleksandra Popławska i Ewa Konstancja Bułhak - wcielający się w tym filmie w role drugoplanowe - otrzymali prestiżowe nagrody teatralne Feliksy Warszawskie.

 • Dziennikarka swoim zdjęciem na Instagramie postanowiła poruszyć temat samoakceptacji i przyzwolenia na krytykę "nieidealnego" ciała...

 • Ma cellulit, a botoks ją przeraża!

  Była supermodelka Cindy Crawford wyznała, że choć nie odżegnuje się od operacji plastycznych i zastrzyków z botoksu, to trochę ją jednak przerażają.

 • Kasia Cichopek szczęśliwa: Zmalał mi cellulit!

  ...oferuje jedna ze specjalistycznych firm cateringowych. Dzięki temu "zapracowane" gwiazdy nie muszą zaprzątać sobie głów gotowaniem odpowiednich posiłków, bo codziennie dostarcza im je kurier. Kasie...

 • Jest dumna ze swojego ciała

  Pomimo że ostatnio straciła na wadze, gwiazda reality show - Kim Kardashian - twierdzi, że nie pozbyła się swoich kobiecych kształtów i... cellulitu. "Nie stanowi dla mnie problemu mówienie ludziom: 'Spójrz, mam cellulit!'" - oznajmiła 29-letnia Kardashian w wywiadzie dla radia Q100.

 • Katarzyna Dowbor przechwala się: Jestem z pokolenia, które nie miało cellulitu!

  ...walka z cellulitem była bardzo długotrwała i żmudna, ale chyba zakończyła się sukcesem... "Żadne kremy nie pomogą. Mogę polecić tylko takie urządzenie, które zasysa skórę i jednocześnie rozwałkowuje...

 • "Straciłam drugi podbródek i cellulit"

  Gwiazda pop Britney Spears w ostatnich miesiącach zaskakuje wszystkich swoim wyglądem. Nową figurę zawdzięcza jednak wielu godzinom spędzonym na sali ćwiczeń i... spokojowi.

Zdjęcia na temat: gwiazdy z cellulitem
Wideo na temat: gwiazdy z cellulitem
Dyskusje na temat: gwiazdy z cellulitem