• Informacje na temat:

  gwiazdy z niskim czołem

Artykuły na temat: gwiazdy z niskim czołem
 • Anna Karwan: Matka Boska dała mi całe pokłady siły

  ...dorastając w domu, w którym prędko zabrakło kochającej mamy, nie potrafił dawać miłości. Ona sama, pozbawiona atencji rodzica, wyrosła na kobietę pełną kompleksów, o niskim poczuciu własnej wartości...

 • "Taniec z Gwiazdami": Finał bez Kwiatkowskiego

  Joanna Moro i Rafał Maserak oraz Aneta Zając i Stefano Terrazzino awansowali do finału programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Z show pożegnali się Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar.

 • Paweł Staliński: Zabrakło energii

  10. odcinek "Tańca z gwiazdami" zdominowały kontuzje uczestników. Edyta Górniak zmuszona była zatańczyć w gorsecie ortopedycznym, Andrzej Gołota, który odpadł z programu, miał problemy z kręgosłupem, a partnerka Pawła Stalińskiego - Iza Janachowska doznała kontuzji kolana i w jej zastępstwie z modelem zatańczyła Anna Głogowska.

 • "Byłam miłościoholikiem"

  Na 28 sierpnia 2012 r. zaplanowano premierę nowej płyty kanadyjskiej wokalistki Alanis Morissette, której albumy rozeszły się w ponad 60 milionach egzemplarzy na całym świecie. W obszernym wywiadzie 38-letnia gwiazda opowiada o tym wydawnictwie, o uzależnieniu od toksycznej miłości, o macierzyństwie, odejściu od wegańskiej diety i... tłustych włosach.

 • Na kanapie z kobietą

  Piotr Najsztub już drugi sezon przepytuje najbardziej znane kobiety polskiego show-biznesu. Odpowiedzi nieraz zaskakują nawet jego!

 • "Riddick" jest dziki, "Riddick" jest zły, "Riddick" ma bardzo ostre kły

  Richard B. Riddick - najbardziej poszukiwany przestępca w galaktyce, potrafiący widzieć w ciemności drapieżnik, Han Solo, Conan i Hannibal Lecter w jednym. Będący dzieckiem aktora Vina Diesela i reżysera Davida Twohy'ego, pojawił się w "Pitch Black" i "Kronikach Riddicka", a także w różnych grach komputerowych i animacjach. Wchodząca właśnie na ekrany część trzecia kinowej serii to kolejny tytuł w rozrastającej się pomału, aczkolwiek konsekwentnie franczyzie.

 • Eurowizja: kto wygra?

  Sprawdź, kto naszym zdaniem ma największe szanse na zwycięstwo w konkursie "Piosenka dla Europy", który odbędzie się w sobotę, 14 lutego.

 • Bliźniaczki z "Lśnienia" w Krakowie

  Czasami wystarczy kilkadziesiąt sekund, aby przejść do historii kina. To właśnie przypadek bliźniaczek Lisy i Louise Burns, które wystąpiły w "Lśnieniu" Stanleya Kubricka. Scena z ich udziałem do dziś należy do jednej z najbardziej przerażających w dziejach X muzy.