• Informacje na temat:

  gwiazdy z telekamery

Artykuły na temat: gwiazdy z telekamery
 • Telekamery Tele Tygodnia 2020: Kim są nominowani?

  Rozpoczyna się kolejna edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 3 lutego 2020 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych. Na liście znajdziemy takie gwiazdy telewizji, jak Marta Manowska - gospodyni już trzech programów w TVP, Magdalena Cielecka, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Karolak, Mikołaj Roznerski, Diana Rudnik, Cleo czy Baron i Tomson.

 • Telekamery dla gwiazd "Majki"?

  Kto zdobędzie Telekamerę "Tele Tygodnia" 2011 dla najlepszej aktorki i najlepszego aktora? Zdecydowanymi faworytami są gwiazdy "Majki": Joanna Osyda i Tomasz Ciachorowski. Dziś ostatni dzień głosowania, laureatów poznamy 7 lutego.

 • Telekamery rozdane!

  Już kolejny raz gwiazdy małego ekranu nagrodzone zostały przez widzów w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia". Nominowani stawili się na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim, gdzie laureaci odbierają te wyjątkowe wyróżnienia.

 • Telekamery rozdane!

  Już kolejny raz gwiazdy małego ekranu nagrodzone zostały przez widzów w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia". Nominowani stawili się na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim, gdzie laureaci odbierają te wyjątkowe wyróżnienia.

 • Telekamery: Oto gwiazdy telewizji!

  Ceremonię rozpoczął występ Ewy Farny, która jest równolatką "Tele Tygodnia" - stąd jej obecność na gali w charakterze gwiazdy wieczoru. Następnie na scenę wkroczyli Maciej Brzozowski, dyrektor Public(...)" (TVP). Laureata Telekamery w tej kategorii ogłosił aktor Piotr Pręgowski, znany z serialu "Ranczo". W kategorii "juror" już po raz drugi z rzędu zwyciężył Robert Kozyra. Walka była jednak...

 • Telekamery od kuchni

  ...gala miała miejsce w hotelu Marriott, Telekamery wręczano również w Teatrze Narodowym oraz salach balowych Hotelu Hilton. Po raz pierwszy w historii nagrody w tym roku wręczona zostanie Telekamera(...) twórczości serialowej: "serial codzienny" i "serial cotygodniowy". Ostatecznie Telekamery przyznane zostaną w tym roku w 15 kategoriach ; to o jedną kategorię mniej, niż w rekordowym 2010 roku...

 • Telekamery 2017: Ostatni dzień głosowania!

  Czwartek, 12 stycznia, to ostatni dzień głosowania w 20. jubileuszowej edycji plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 30 stycznia 2017 roku.

 • Deklasacją konkurencji przez programy i gwiazdy TVP zakończyła się poniedziałkowa, 14. gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia". W głównych kategoriach plebiscytu triumfowały wyłącznie programy i artyści związani z produkcjami publicznego nadawcy.

 • Telekamera dla Szpakowskiego?

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2012. Prezentujemy nominowanych w kategorii: "komentator sportowy".

 • Dla kogo Telekamery?

  ...czeka. Przez cały rok skupiają naszą uwagę i przyciągają przed ekrany telewizorów. Wymyślone przez redakcję "Tele Tygodnia" Telekamery dają nam możliwość, żeby wyrazić swoją sympatię, a zarazem wziąć(...) sprawą głosów widzów zwyciężył w poszczególnych kategoriach. Tym razem gwiazdy i programy były nominowane aż w siedemnastu, przy czym głosować na nie można było wyłącznie za pomocą sms-ów. Warto...

Zdjęcia na temat: gwiazdy z telekamery
Wideo na temat: gwiazdy z telekamery
Dyskusje na temat: gwiazdy z telekamery