• Informacje na temat:

  gwiazdy z warszawy

Artykuły na temat: gwiazdy z warszawy
 • "W labiryncie": Co dzisiaj robią gwiazdy serialu?

  Karpińskiego. Scenariusz do serialu napisał Wojciech Niżyński. Premiera polskiej "Dynastii" na zawsze odmieniła oblicze rodzimej telewizji i wykreowała prawdziwe gwiazdy. Prace nad serialem(...) w postać farmaceutki Doroty Wanat. Producentom udało się jednak zebrać doborową obsadę. Agnieszka Robótka-Michalska Fabuła skupiała się na losach grupy "zwykłych Polaków" z Warszawy. Główną...

 • Uczestniczka "Warshaw Shore" powiększyła piersi

  Ania "Duża" z programu "Ekipa z Warszawy" właśnie spełniła swoje wielkie marzenie. Celebrytka powiększyła piersi.

 • Jan Wieczorkowski wyprowadzi się z Warszawy?

  Jan Wieczorkowski (48 l.) przyjechał wiele lat temu do stolicy z Rabki. Być może za jakiś czas wróci w rodzinne strony na stałe!

 • Robert Pattinson przyjedzie do Warszawy?

  Zła wiadomość dla fanek Roberta Pattinsona, aktor nie odstępuje swojej ukochanej na krok. Jednak fakt ten ma też dobrą stronę. FKA twigs, z którą związał się Pattinson, jest właśnie w trakcie tournee po Europie. Poprzedni weekend para spędziła w Niemczech, a kolejnym przystankiem na mapie koncertowej jest Warszawa! Wszystko wskazuje na to, że Robert zawita do Polski już jutro.

 • Gwiazda "Zniewolonej" w Polsce. Takiego sukcesu się nie spodziewała

  Gwiazdy serialu "Zniewolona", Katerina Kowalczuk i Aleksiej Jarowenko, od środy przebywają w Polsce. Do Warszawy przyjechali na zaproszenie władz TVP. Aktorzy pojawią się na prezentacji jesiennej ramówki stacji.

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Rodzeństwo gwiazd. Są do siebie podobni?

  Niektóre gwiazdy znając gorzką cenę sławy robią wszystko, żeby uchronić przed nią swoich bliskich w tym również swoje rodzeństwo. Często robią to tak dobrze, że fani dopiero po latach orientują się(...) muzycznej. Może liczyć na wsparcie najbliższych. Aktorka i piosenkarka ma dwie równie zdolne i piękne siostry. Najstarsza z nich, Natalia, kilka lat temu była wicemiss Warszawy. Zawodowo jest...

 • Poznaliśmy pierwsze gwiazdy Red Bull Music Academy Weekender

  Red Bull Music Academy Weekender to podróżujący po świecie miejski festiwal, który wskazuje to, co najciekawsze na niezależnej scenie muzycznej. W 2015 roku impreza po raz drugi zagości w Warszawie.

 • Gwiazdy chwalą się ciałem. Pokazały za dużo?

  ..., Bali??? Nniiieeee, spływ kajakowy na rzece Rawka niecałą godzinę od Warszawy!!! Jest pięknie ,dziko na całej trasie spotkaliśmy jeden kajak; jeśli szukacie ciekawych miejsc na spędzenie pięknego(...)! Wszystko widać! Katarzyna Cichopek zdecydowanie pokochała długie, letnie sukienki z ogromnym dekoltem na plecach. Na Instagramie gwiazdy "M jak miłość" można zobaczyć sporo zdjęć właśnie...

 • Tomasz Stockinger: To Wojewódzki "wkręcił" Krystynę Jandę

  - Nie miałem nic wspólnego z żartem Kuby Wojewódzkiego - mówi Tomasz Stockinger. Dziennikarz w swoim programie radiowym próbował przekonać Krystynę Jandę, że prezydent Warszawy chce, by zrezygnowała ona z udziału w plebiscycie na głos II linii metra na rzecz gwiazdy serialu "Klan".

Zdjęcia na temat: gwiazdy z warszawy
Wideo na temat: gwiazdy z warszawy
 • Sadowska: Bardzo dobrze czuję się w otoczeniu gwiazd

  Miss Polonia 2018 nie ukrywa, że swoją przyszłość chce związać z telewizją. Na razie jednak musiała zawiesić studia dziennikarskie, bo mnóstwo jej czasu pochłaniają obowiązki związane z tytułem najpiękniejszej Polki. Konieczna była także przeprowadzka z Krakowa do Warszawy, gdzie coraz bardziej wciąga ją show biznes.

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Bliskie spotkanie z gwiazdami "To nie koniec świata!"

  Karolina z Warszawy wygrała wizytę na planie popularnego serialu "To nie koniec świata!". Laureatka konkursu zorganizowanego przez Światseriali.pl przyjechała na plan razem ze swoją koleżanką, Endżi. Obie dziewczyny bardzo cieszyły się z możliwości zobaczenia serialowych kulis, ponieważ same także chcą zostać aktorkami!

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

Dyskusje na temat: gwiazdy z warszawy