• Informacje na temat:

  gwiezdne wojny

Artykuły na temat: gwiezdne wojny
 • Taika Waititi wyreżyseruje kolejne "Gwiezdne wojny"

  Taika Waititi ("Jojo Rabbit") wyreżyseruje kolejne kinowe "Gwiezdne wojny". Laureat Oscara będzie także współscenarzystą filmu, nad którym pracować będzie wspólnie z Krysty Wilson-Cairns ("1917") - poinformowali w poniedziałek Disney i Lucasfilm.

 • Mark Hamill: "Gwiezdne wojny"? Nigdy więcej

  Gdy w 1977 r. wcielił się w postać Luke'a Skywalkera, awansował z poziomu aktora oper mydlanych do rangi gwiazdy. Teraz Mark Hamill oświadczył jednak, że nie zamierza wracać do tej epickiej serii.

 • "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie": Niemoc

  ..."Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" zamyka historię Rey (Daisy Ridley), Kylo Rena (Adam Driver) oraz walki rebelii z Najwyższym Porządkiem. Teoretycznie ma też zakończyć zapoczątkowaną przez(...) nie jest w nim silna. 4/10 "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" , reż. J.J. Abrams, USA 2019, dystrybutor: Disney, premiera kinowa: 19 grudnia 2019 roku.

 • "Gwiezdne wojny" między Polsatem i TVN-em

  Z okazji premiery filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" Polsat i TVN postanowiły w piątkowy wieczór przypomnieć wcześniejsze filmy serii. Widzowie staną jednak przed nie lada dylematem, ponieważ seanse filmów "Gwiezdne wojny. Powrót Jedi" (Polsat) oraz "Gwiezdne wojny. Przebudzenie mocy" (TVN) rozpoczną się o tej samej porze.

 • Reżyserowała "Gwiezdne wojny", teraz nakręci fabularny debiut

  Victoria Mahoney zasłynęła tym, że była pierwszą kobietą, która reżyserowała "Gwiezdne wojny", a dokładnie była drugim reżyserem na planie filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Teraz Mahoney obejmie obowiązki pierwszego reżysera w powstającym właśnie filmie "Kill Them All", który będzie jej fabularnym debiutem pełnometrażowym.

 • "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie": Problemy z pocałunkiem

  ..."Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" to pierwszy film kultowej sagi, w którym pokazany został pocałunek pary jednopłciowej. Taki ukłon w stronę środowisk LGBTQ to wydarzenie bez precedensu. Nie wszyscy jednak mogli go zobaczyć.

 • "Gwiezdne wojny. Skywalker. Odrodzenie" już w kinach

  ...19 grudnia do polskich kin weszła IX część sagi "Gwiezdne wojny". W Hollywood film pobił rekordy przedsprzedaży biletów już po kilku godzinach od startu dystrybucji. Chociaż twórcy deklarują, że to ostatnia część serii, zapowiadają powstanie nowej trylogii w ciągu najbliższych kilku lat.

 • "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie": Ilu widzów w Polsce?

  Od dnia premiery, czyli od 19 grudnia do niedzieli włącznie spektakularne widowisko zobaczyło w Polsce 627 tysięcy widzów. Dla porównania "Przebudzenie Mocy" w 2015 roku zobaczyło u nas w premierowy weekend 789 tysięcy osób, a nakręconego dwa lata później "Ostatniego Jedi" - 781 tysięcy. "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" to dziewiąta już odsłona kultowej serii. Tym razem za kamerą stanął...

 • Filmy z serii "Gwiezdne wojny" w HBO GO

  Co tydzień w wakacyjne piątki, zaczynając od 17 lipca, do biblioteki HBO GO dodawane będą kolejne filmy z serii "Gwiezdne wojny". W pierwszym tygodniu użytkownicy serwisu będą mogli zobaczyć przede  wszystkim trylogię prequeli, czyli filmów: "Gwiezdne wojny: Mroczne widmo", "Gwiezdne wojny: Atak klonów" oraz "Gwiezdne wojny: Zemsta Sithów". Tydzień później dodana zostanie m.in. oryginalna...

 • Pierwsi widzowie zachwyceni filmem "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie"

  W poniedziałkowy wieczór w Los Angeles miała miejsce uroczysta premiera filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". To jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku, a nadzieje z nią związane są tym większe, że ma zakończyć sagę, która podbija ekrany kin już od 1977 roku. Wszystko wskazuje na to, że fani serii nie będą zawiedzeni, bo pierwsze reakcje są entuzjastyczne. W Polsce film...

Zdjęcia na temat: gwiezdne wojny