• Informacje na temat:

  hackman gene

Artykuły na temat: hackman gene
 • "Dorwać małego": Kolejny serialowy remake

  ...uciec i w Los Angeles pojawiają się jego "znajomi". W oryginale z 1995 roku wystąpili m.in. John Travolta (który za rolę w tym filmie otrzymał Złoty Glob), Rene Russo, Gene Hackman, Danny DeVito...

 • Heroina bohaterką kina

  Od najbliższego piątku, 12 czerwca, polscy widzowie będą mogli zobaczyć inspirowany prawdziwymi wydarzeniami thriller, który z francuskiej perspektywy pokazuje historię opisaną w słynnym "Francuskim łączniku". "Marsylski łącznik" to film ujawniający brutalne realia przemytu hurtowych ilości heroiny z wybrzeży Francji do USA. Co ciekawe, ten narkotyk od dawna stanowił inspirację dla twórców kina.

 • ​Kami Kula gra syna pary... gejów!

  ...", w której niezapomniane kreacje stworzyli m.in. Robin Williams, Nathan Lane i Gene Hackman. Na scenie warszawskiej Komedii w parę głównych bohaterów "Klatki wariatek" wcielają się Jacek Bończyk...

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Śpiewał nago na środku ulicy

  Wilczak skromnie przyznaje, że pomimo osiągniętej popularności, daleko mu jeszcze do ideału aktora. - Aktorem jest dla mnie Gene Hackman. I jeśli kiedykolwiek uda mi się zbliżyć do takiej jakości...

 • Gene Hackman uhonorowany

  Gene Hackman otrzyma nagrodę Cecil B. DeMille Award przyznaną za "wybitny wkład w rozwój sztuki filmowej". Uroczyste wręczenie nagrody odbędzie się podczas przyszłorocznej, 60. ceremonii wręczenia Złotych Globów, zaplanowanej na 19 stycznia 2003 roku. Aktor ma na swoim koncie trzy wyróżnienia przyznawane przez Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej w Hollywood. Złotymi Globami uhonorowany został za

 • Gene Hackman prezydentem

  Gene Hackman ( "Genialny klan" , "Za linią wroga" ) zagra byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych w najnowszym projekcie wytwórni 20th Century Fox, filmie "Mooseport". Na fotelu reżysera opowieści zasiada Donald Petrie ( "Miss Agent" ). W "Mooseport", u boku Gene'a Hackmana, wystąpi Ray Romano ( serial "Everybody Loves Raymond").

 • Gene Hackman: "Robię sobie przerwę"

  Gene Hackman, jeden z najwybitniejszych aktorów współczesnego kina, postanowił przerwać swą karierę i na jakiś czas odpocząć od kina. Hollywoodzki gwiazdor, który wystąpił w ponad 80 produkcjach ("Francuski łącznik", "Podejrzany" , "Bez przebaczenia", "Firma" , "Missisipi w ogniu") oświadczył, że musi sobie zrobić przerwę.

 • Gene Hackman pisarzem

  Gene Hackman, jeden z najwybitniejszych aktorów światowego kina, dwukrotny laureat Oscara za rolę pierwszoplanową we "Francuskim łączniku" i drugoplanową w "Bez przebaczenia" zadebiutował jako pisarz. Gwiazdor skończył właśnie swoją debiutancką powieść "Wake of the Perido", ale jest mało prawdopodobne, żeby miał porzucić aktorstwo dla pisarstwa.

 • Hackman i DeVito na planie thrillera

  Para hollywoodzkich gwiazdorów, Danny DeVito ( "Człowiek z Księżyca" , "Tajemnice Los Angeles", "Dorwać małego" ) i Gene Hackman ("Francuski łącznik", "Podejrzany" , "Firma" ) wystąpią wspólnie w thrillerze "Racketeer". Ma to być historia mafijna, a jedną z głównych ról zagra także Mira Sorvino ("Lulu na moście", "Mordercze lato" , "Jej wysokość Afrodyta").

Zdjęcia na temat: hackman gene
Dyskusje na temat: hackman gene