• Informacje na temat:

  hailie

Artykuły na temat: hailie
 • Eminem dla córki usuwa przekleństwa

  Eminem, kontrowersyjny amerykański raper, nagrał nową, wolną od przekleństw, wersję swego ostatniego albumu "The Eminem Show". Chce bowie, aby jego sześcioletnia córka Hailie mogła słuchać płyty.

 • Eminem nie przepada za muzyką Britney Spears. Raper uważa, że wokalistka nie potrafi śpiewać, a jej twórczość jest "banalna". Tymczasem jego własna córka Hailie ma nieco inny gust, gdyż słucha nagrań Britney.

 • Eminem rezygnuje z opieki nad córką

  Marshall Bruce Mathers, znany wszystkim bardziej jako Eminem, zrezygnował w poniedziałek, 28 sierpnia, z opieki nad swą czteroletnią córką Hailie Jade Scott. Decyzja ta jest częścią ugody, do jakiej stara się dojść rozwodzący się raper ze swą żoną Kimberley. W zamian za rezygnację z prawa do opieki nad córką, pani Mathers zgodziła się wycofać pozew o 10 milionów dolarów odszkodowana za poniesione

 • Eminem: "Moja żona kłamie"

  Po zaledwie 82 dniach małżeństwa Eminem (33 l.) złożył pozew o rozwód ze swoją żoną Kim Mathers. Popularny raper skrytykował ją za informacje podawane w rozmowie z jedną ze stacji radio wych, które podobno były nieprawdziwe. Mimo obustronnych zapowiedzi, że najważniejsze dla nich jest dobro ich 10-letniej córki Hailie, medialne przepychanki dopiero się zaczynają.

 • Eminem po rozwodzie

  We wtorek, 19 grudnia, w sądzie w Michigan po raz drugi rozwiedli się Eminem (34 l.) i Kimberly Mathers (31 l.). Para porozumiała się w sprawie opieki nad córką Hailie Jade, która w poniedziałek, 25 grudnia, skończy 11 lat. Nie wiadomo, czy raper będzie wspierał finansowo swoją byłą żonę.

 • Eminem nie rozwodzi się!

  Marshall Bruce Mathers, znany bardziej jako Eminem, kontrowersyjny biały raper amerykański, którego prestiżowy tygodnik "Time" wybrał "Człowiekiem roku 2000", nie rozwiedzie się ze swoją żoną Kim Mathers, matką jego czteroletniej córki Hailie Jade Scott. Tę sensacyjną informację ujawnili w czwartek, 14 grudnia, prawnicy małżonki rapera.

 • "Przede wszystkim jestem ojcem"

  nagrywaniu, współpracy z Dr Dre, zaproszonych gościach i córce Hailie.

 • "Przestań się puszczać"

  Po skandalicznym wpisie na temat piosenkarki Taylor Swift córka słynnego rapera Eminema usunęła swój profil na Twitterze.

 • Eminem fanem Harry'ego Pottera

  Jak się okazuje, do milionów fanów Harry'ego Pottera na całym świecie należy również Eminem. Raper o niewyparzonym języku przyznał się, że książki o przygodach małego czarodzieja są ulubioną lekturą jego 7-letniej córki, a on sam marzy o spotkaniu z ich autorką, J.K. Rowling.

 • Eminem płacze

  Eminem jest dumny z teledysku do utworu "Mockingbird", w którym można obejrzeć fragmenty prywatnych filmów pokazujących życie rodzinne rapera. W jego opinii to najlepszy wideoklip, jaki uda mu się kiedykolwiek zrobić.