• Informacje na temat:

  hailie córka eminema

Artykuły na temat: hailie córka eminema
 • Eminem rezygnuje z opieki nad córką

  Marshall Bruce Mathers, znany wszystkim bardziej jako Eminem, zrezygnował w poniedziałek, 28 sierpnia, z opieki nad swą czteroletnią córką Hailie Jade Scott. Decyzja ta jest częścią ugody, do jakiej stara się dojść rozwodzący się raper ze swą żoną Kimberley. W zamian za rezygnację z prawa do opieki nad córką, pani Mathers zgodziła się wycofać pozew o 10 milionów dolarów odszkodowana za poniesione

 • Eminem naprawił relacje z byłą żoną

  Zanosi się na to, że gwiazdor rapu Eminem po raz kolejny wróci do Kim Mathers.

 • "Przestań się puszczać"

  Po skandalicznym wpisie na temat piosenkarki Taylor Swift córka słynnego rapera Eminema usunęła swój profil na Twitterze.

 • Reżyserski debiut Eminema

  Teledysk do utworu "Mockingbird" to w pewnym sensie reżyserski debiut Eminema. Raper sam zaproponował koncepcje wideoklipu, która nawiązuje do przesłania tekstu piosenki.

 • 40 ciekawostek z okazji 40. urodzin Eminema

  17 października 1972 roku na świat przyszedł Marshall Bruce Mathers III, lepiej znany jako Eminem. Z okazji 40. urodzin najpopularniejszego rapera na świecie, wybraliśmy 40 intrygujących faktów z życia gwiazdora hip hopu.

 • Eminem dla córki usuwa przekleństwa

  Eminem, kontrowersyjny amerykański raper, nagrał nową, wolną od przekleństw, wersję swego ostatniego albumu "The Eminem Show". Chce bowie, aby jego sześcioletnia córka Hailie mogła słuchać płyty.

 • Eminem: Szybki rozwód

  Po zaledwie 82 dniach małżeństwa Eminem (33 l.) złożył w sądzie pozew o rozwód z żoną Kimberly Mathers. Przypomnijmy, że raper rozwiódł się z Mathers w 2001 roku, po kilkunastu miesiącach od pierwszego ślubu.

 • Eminem nie rozwodzi się!

  Marshall Bruce Mathers, znany bardziej jako Eminem, kontrowersyjny biały raper amerykański, którego prestiżowy tygodnik "Time" wybrał "Człowiekiem roku 2000", nie rozwiedzie się ze swoją żoną Kim Mathers, matką jego czteroletniej córki Hailie Jade Scott. Tę sensacyjną informację ujawnili w czwartek, 14 grudnia, prawnicy małżonki rapera.

 • Eminem po rozwodzie

  We wtorek, 19 grudnia, w sądzie w Michigan po raz drugi rozwiedli się Eminem (34 l.) i Kimberly Mathers (31 l.). Para porozumiała się w sprawie opieki nad córką Hailie Jade, która w poniedziałek, 25 grudnia, skończy 11 lat. Nie wiadomo, czy raper będzie wspierał finansowo swoją byłą żonę.

 • Eminem nie przepada za muzyką Britney Spears. Raper uważa, że wokalistka nie potrafi śpiewać, a jej twórczość jest "banalna". Tymczasem jego własna córka Hailie ma nieco inny gust, gdyż słucha nagrań Britney.

Wideo na temat: hailie córka eminema
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.