• Informacje na temat:

  hailie mathers

Artykuły na temat: hailie mathers
 • Była żona kompromituje gwiazdę

  Kim Mathers, była żona rapera Eminema, nie zostawia na gwiazdorze suchej nitki.

 • Eminem dla córki usuwa przekleństwa

  Eminem, kontrowersyjny amerykański raper, nagrał nową, wolną od przekleństw, wersję swego ostatniego albumu "The Eminem Show". Chce bowie, aby jego sześcioletnia córka Hailie mogła słuchać płyty.

 • Eminem po rozwodzie

  We wtorek, 19 grudnia, w sądzie w Michigan po raz drugi rozwiedli się Eminem (34 l.) i Kimberly Mathers (31 l.). Para porozumiała się w sprawie opieki nad córką Hailie Jade, która w poniedziałek, 25 grudnia, skończy 11 lat. Nie wiadomo, czy raper będzie wspierał finansowo swoją byłą żonę.

 • Eminem: "Moja żona kłamie"

  Po zaledwie 82 dniach małżeństwa Eminem (33 l.) złożył pozew o rozwód ze swoją żoną Kim Mathers. Popularny raper skrytykował ją za informacje podawane w rozmowie z jedną ze stacji radio wych, które podobno były nieprawdziwe. Mimo obustronnych zapowiedzi, że najważniejsze dla nich jest dobro ich 10-letniej córki Hailie, medialne przepychanki dopiero się zaczynają.

 • Eminem: Szybki rozwód

  Po zaledwie 82 dniach małżeństwa Eminem (33 l.) złożył w sądzie pozew o rozwód z żoną Kimberly Mathers. Przypomnijmy, że raper rozwiódł się z Mathers w 2001 roku, po kilkunastu miesiącach od pierwszego ślubu.

 • Eminem nie rozwodzi się!

  Marshall Bruce Mathers, znany bardziej jako Eminem, kontrowersyjny biały raper amerykański, którego prestiżowy tygodnik "Time" wybrał "Człowiekiem roku 2000", nie rozwiedzie się ze swoją żoną Kim Mathers, matką jego czteroletniej córki Hailie Jade Scott. Tę sensacyjną informację ujawnili w czwartek, 14 grudnia, prawnicy małżonki rapera.

 • Eminem chce mieć drugie dziecko!

  Eminem potrafi zaskakiwać nie tylko swoimi tekstami i koncertami. Ostatnio słynny raper ujawnił, że chce mieć drugie dziecko. Oczywiście ze swoją żoną Kim Mathers.

 • Eminem nie przepada za muzyką Britney Spears. Raper uważa, że wokalistka nie potrafi śpiewać, a jej twórczość jest "banalna". Tymczasem jego własna córka Hailie ma nieco inny gust, gdyż słucha nagrań Britney.

 • Eminem rezygnuje z opieki nad córką

  Marshall Bruce Mathers, znany wszystkim bardziej jako Eminem, zrezygnował w poniedziałek, 28 sierpnia, z opieki nad swą czteroletnią córką Hailie Jade Scott. Decyzja ta jest częścią ugody, do jakiej stara się dojść rozwodzący się raper ze swą żoną Kimberley. W zamian za rezygnację z prawa do opieki nad córką, pani Mathers zgodziła się wycofać pozew o 10 milionów dolarów odszkodowana za poniesione

 • Eminem znów się żeni

  Kilka tygodni temu Eminem zapowiedział ponowne wstąpienie w związek małżeński z byłą żoną Kimberley Mathers. Raper zakomunikował już rodzinie, a później światu, kiedy dojdzie do powtórnej ceremonii.