• Informacje na temat:

  hajdarowicz

Artykuły na temat: hajdarowicz
 • Polski cud w Hollywood

  Szybko rośnie liczba filmów zagranicznych, których produkcję współfinansują polscy biznesmeni. W ciągu najbliższych dwóch lat możemy oczekiwać co najmniej dziesięć premier takich obrazów.

 • "City Island" na Tribece

  W niedzielę w Nowym Jorku, w ramach Tribeca Film Festiwal odbyła się światowa premiera filmu "City Island" w reżyserii Raymonda de Felitty. Film, którego największym koproducentem filmu jest Grzegorz Hajdarowicz (krakowska firma Gremi Film Production,) spotkał się z żywiołową reakcją publiczności.

 • "Carmo" triumfuje w Sao Paulo

  Obraz "Carmo", wyprodukowany przez krakowską firmę Gremi Grzegorza Hajdarowicza, otrzymał nagrodę publiczności dla najlepszego filmu brazylijskiego na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Mostra w Sao Paulo, informuje "Dziennik Polski".

 • Zmiany w drugiej edycji programu

  4 września na antenie telewizyjnej Czwórki rusza drugi sezon polskiej wersji programu "Dragons' Den - jak zostać milionerem", w którym początkujący przedsiębiorcy i wynalazcy mają szansę przedstawić swój pomysł na biznes i znaleźć inwestora.

 • Bierzcie i kręćcie: "Brazylia moich marzeń"

  Z czym kojarzy się Brazylia? Czy to tylko samba, piłka nożna i karnawał? Trwa konkurs "Brazylia moich marzeń", organizowany w ramach festiwalu Off Plus Camera. Filmy można zgłaszać do 15 listopada.

 • Zaproponowano mu 100 tys. złotych

  100 tys. złotych oraz pomoc, przy wprowadzaniu swojego wynalazku na rynek - taką propozycję otrzymał w pierwszym odcinku programu "Dragons' Den - Jak Zostać Milionerem" Robert Gargaś, 47-letni elektryk z Politechniki Rzeszowskiej.

 • Scenariusz za 60 tys. zł

  Czy powstanie film o Krakowie? Jest na to szansa. Scenariusz już jest. 17 grudnia w Operze Krakowskiej zostanie ogłoszony laureat konkursu "Trzy Korony - Małopolska Nagroda Filmowa".

 • Powstanie druga edycja programu

  "Dragons' Den - jak zostać milionerem" to polska wersja międzynarodowego hitu telewizyjnego znanego w kilkunastu krajach świata, nadawana na antenie TV4. Jesienią rusza druga edycja programu.

 • Powstaje film... dla opornych

  Rozpoczęły się przygotowania do polsko-amerykańskiej produkcji "Criminal Empire For Dummy's" ("Imperium zbrodni dla opornych"). Nad realizacją filmu czuwała będzie krakowska firma Gremi Film Production, która ma już na swym koncie dobrze przyjęty zarówno przez krytyków, jak publiczność obraz "City Island".

 • W tym programie rozdano już milion złotych

  350 tysięcy złotych na rozwój swojego projektu - taką ofertę otrzymali uczestnicy trzeciego odcinka "Dragons' Den - jak zostać milionerem", właściciele portalu R1ng.pl, specjalizującego się w grach wiedzowych za prawdziwe pieniądze.