• Informacje na temat:

  hal holbrook

Artykuły na temat: hal holbrook
 • "Rectify" - nowy serial producentów "Breaking Bad" - już w Polsce!

  ...: Aden Young, Abigail Spencer, J. Smith Cameron, Luke Kirby, Clayne Crawford, Adelaide Clemens, Bruce McKinnon, Jake Austin Walker oraz Hal Holbrook.  

 • Znana aktorka nie żyje

  Dixie Carter, amerykańska aktorka telewizyjna i teatralna, zmarła w sobotę, 10 kwietnia, w Houston w wieku 70 lat.

 • Znana aktorka nie żyje

  ..."To niesamowity cios dla naszej rodziny" - powiedział mąż artystki, aktor Hal Holbrook, w oficjalnym oświadczeniu na ten temat. "Będziemy wdzięczni za uszanowanie tego, że jest to teraz dla nas czas(...) z ról w serialach, była w 2007 roku nominowana do nagrody Emmy za gościnnym udział w "Gotowych na wszystko". Razem z Holbrookiem artystka zagrała w ubiegłym roku w niezależnej produkcji "That Evening...

 • Wielkie pożegnanie Boba Hope'a

  W kościele pod wezwaniem świętego Karola w North Hollywood odbyła się msza żałobna za duszę Boba Hope'a. Hołd zmarłemu miesiąc temu wybitnemu aktorowi scenicznemu, radio wemu, telewizyjnemu i kinowemu, oddały tłumy przedstawicieli nie tylko świata rozrywki. Przed uroczystością słynne postacie dzieliły się wspomnieniami i refleksjami na temat wielkiego nieobecnego.

 • Amerykańscy aktorzy nominują

  Film Seana Penna "Into the Wild" zdominował nominacje, które co roku przyznaje Stowarzyszenie Amerykańskich Aktorów (SAG). Obraz ma szanse aż na cztery nagrody.

 • Oscarowe dyskwalifikacje

  Biograficzny film o Bobie Dylanie "I'm Not There" otrzymał jedną nominację do Oscara. Znane są także nominacje w kategorii "najlepsza muzyka filmowa" i "najlepsza piosenka". Sporym zaskoczeniem jest pominięcie Eddiego Veddera i zdyskwalifikowanie z konkursu gitarzysty Radio head.

 • "Rodzina Soprano" znów w akcji

  15 sierpnia w HBO swoją premierę będzie miała szósta już seria kultowej "Rodziny Soprano". W najbliższym czasie pokazanych zostanie 12 nowych odcinków przepełnionych specyficznym czarnym humorem.

 • "Rectify": Nowy serial twórców "Breaking Bad"

  Oryginalny serial kanału Sundance Channel "Rectify" zadebiutuje na antenie stacji już w najbliższy czwartek, 2 maja o godz. 22, zaledwie 10 dni po amerykańskiej premierze.

 • W obliczu katastrofy

  Aż osiem premierowych tytułów wejdzie w piątek na ekrany polskich kin. Najgłośniejsze z nich to nowe filmy słynnych amerykańskich reżyserów: Roberta Zemeckisa - "Lot" i Gusa Van Santa - "Promised Land".

 • Tam, gdzie Bóg jest kobietą

  "Woda dla słoni" ("Water for Elephants"), reż. Francis Lawrence, USA 2011, dystrybutor Imperial - Cinepix, premiera kinowa 6 maja 2011 roku.

Wideo na temat: hal holbrook
 • Promised Land

  W filmie Promised Land Matt Damon wciela się w postać Steve'a Butlera, przedstawiciela handlowego dużej firmy, który niespodziewanie zbacza ze swojej prostej ścieżki od wiejskiego chłopaka do grubej ryby i trafia do małego miasteczka, gdzie ludzie równie często otwierają przed nim serca, co zatrzaskują mu przed nosem drzwi. Scenariusz powstał na podstawie pomysłu Dave'a Eggersa i napisali go John Krasinski i Matt Damon, a reżyserii podjął się Gus Van Sant. Steve zostaje wysłany do...

 • Lincoln

  Ostatnie cztery miesiące życia i prezydentury Abrahama Lincolna to świadectwo jego zaangażowania i pełnej oddania walki z podziałami w narodzie. To ostatnia bitwa, jaką stoczył ten wielki człowiek, mimo ogromnej presji publicznej, trudnych okoliczności i problemów osobistych. "Lincoln" Stevena Spielberga to niezwykły portret jednego z największych liderów Ameryki, który rządził krajem w trudnych czasach niewolnictwa i wojny secesyjnej. Film skupia się na próbie doprowadzenia wojny do końca,...

 • Blue Jasmine

  Po spektakularnej filmowej wycieczce po najbarwniejszych miastach Europy (zmysłowa Barcelona, romantyczny Paryż i kipiący humorem Rzym), Woody Allen powraca do rodzinnej Ameryki. Jasmine (Cate Blanchett) przywykła do wygodnej egzystencji u boku męża-biznesmena Hala (Alec Baldwin). Do świata luksusowych rezydencji i limuzyn, kolacji w najdroższych restauracjach Nowego Jorku i zakupów w butikach topowych projektantów. Jednak kiedy Hal zostaje zatrzymany pod zarzutem malwersacji, a konta...