• Informacje na temat:

  haley joel osment aktor

Artykuły na temat: haley joel osment aktor
 • "Z Archwium X": Haley Joel Osment jako młody Skinner?

  Haley Joel Osment ("Szósty zmysł", "Sillicon Valley") wystąpi gościnnie w jednym z odcinków 11. sezonu "Z Archiwum X".

 • Haley Joel Osment wraca w komedii "Sex Ed"

  Kiedy otrzymywał nominację do Oscara za rolę w "Szóstym zmyśle" (1999), był drugim najmłodszym aktorem w historii, który dostąpił tego zaszczytu. Potem jego kariera, zamiast nabrać rozpędu, gwałtownie przyhamowała. Teraz Haley Joel Osment wraca w komedii "Sex Ed".

 • „Eli Roth: Historia horroru”, czyli horror od podszewki

  ..."Eli Roth: Historia horroru" przedstawia mistrzów horroru, czyli autorów oraz aktorów, których twórczość i dorobek wpisują się w definicję gatunku.

 • Johnny Depp na planie filmu "Yoga Horses"

  Rola dziwaka, narkomana, pirata, wampira czy szalonego cukiernika nie jest dla Johnny'ego Deppa ciężkim wyzwaniem. Od lat jego aktorskie metamorfozy zachwycają wszystkich.

 • "Z Archiwum X": "Prawda jest coraz bliżej"

  ...; postacie nowych agentów były, delikatnie ujmując, dość bezbarwne, a aktorom z początku było trochę trudno znowu odnaleźć się w swojej roli (przynajmniej Duchovnemu). Dzisiaj na antenie FOX Polska startuje jedenasty sezon "Z Archiwum X". Dziesięć odcinków, nowi bohaterowie (m.in. postać Barbary Hershey, czy tajemniczy bohater, którego zagra Haley Joel Osment) i więcej serialowej mitologii...

 • Oscary: Historia i ciekawostki

  Najmłodszą laureatką Oscara była sześciolatka, w 1944 roku o statuetkę walczył film o Marii Skłodowskiej-Curie, a w 2010 roku po raz pierwszy nagrodę za reżyserię przyznano kobiecie - to niektóre z ciekawostek związanych z Oscarami.

 • Haley Joel Osment ranny w wypadku drogowym

  18-letni Haley Joel Osment - gwiazda filmu "Szósty zmysł" - trafił w czwartek, 20 lipca do szpitala po wypadku samochodowym w pobliżu Los Angeles - podały źródła policyjne.

 • Haley Joel Osment i koszykówka

  Haley Joel Osment ( "Szósty zmysł" , "Wakacje Waltera" ) po ponad dwuletniej przerwie powraca do pracy w filmie. Młody aktor zagra główną rolę w niezależnym obrazie "Home of the Giants". Autorem scenariusza opowieści jest Rusty Gorman, który zasiądzie także na fotelu reżysera obrazu.

 • Osment ma zmysł do dziennikarstwa

  Haley Joel Osment ( "Forrest Gump" , "Szósty zmysł" ) powiedział w jednym z niedawnych wywiadów, że jego najnowsza filmowa rola dziennikarza szkolnej gazetki jest doskonała z punktu widzenia kariery aktorskiej. 17-letni aktor wystąpi w filmie "Home of the giants" w reżyserii Rusty Gorman.

 • Haley Joel Osment, 12-latek nominowany do tegorocznego Oscara za niezwykłą rolę w filmie "Szósty zmysł", wyznał niedawno, że od kilku lat (!) pisze scenariusze do filmów science-fiction. Młody aktor gra obecnie w filmie Stevena Spielberga "A.I.", realizowanym na podstawie scenariusza o sztucznej inteligencji autorstwa Stanley'a Kubricka.

Wideo na temat: haley joel osment aktor
 • RoboCop

  Historia policjanta z Detorit, który został zamordowany, tropiąc kryminalistów handlujących narkotykami. Nie pozostał on jednak martwy. Za sprawą korporacji OCP przywrócony do życia jako pół człowiek, pół maszyna staje się cyborgiem - oficerem prawa.

 • RoboCop

  Historia policjanta z Detorit, który został zamordowany, tropiąc kryminalistów handlujących narkotykami. Nie pozostał on jednak martwy. Za sprawą korporacji OCP przywrócony do życia jako pół człowiek, pół maszyna staje się cyborgiem - oficerem prawa.

 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

Dyskusje na temat: haley joel osment aktor