• Informacje na temat:

  haley joel osment zdjęcia

Artykuły na temat: haley joel osment zdjęcia
 • Haley Joel Osment wraca w komedii "Sex Ed"

  Kiedy otrzymywał nominację do Oscara za rolę w "Szóstym zmyśle" (1999), był drugim najmłodszym aktorem w historii, który dostąpił tego zaszczytu. Potem jego kariera, zamiast nabrać rozpędu, gwałtownie przyhamowała. Teraz Haley Joel Osment wraca w komedii "Sex Ed".

 • Haley Joel Osment i koszykówka

  Haley Joel Osment ( "Szósty zmysł" , "Wakacje Waltera" ) po ponad dwuletniej przerwie powraca do pracy w filmie. Młody aktor zagra główną rolę w niezależnym obrazie "Home of the Giants". Autorem scenariusza opowieści jest Rusty Gorman, który zasiądzie także na fotelu reżysera obrazu.

 • Osment niedźwiadkiem

  Haley Joel Osment ("Szósty zmysł") udzieli głosu niedźwiadkowi - głównemu bohaterowi nowego filmu wytwórni Walta Disney'a "The Country Bears". Opowieść wyreżyseruje Peter Hastings.

 • Osment pod opieką Caine'a i Duvalla

  Michael Caine, Robert Duvall i Haley Joel Osment zagrają w przygotowywanej przez studio New Line Cinema komedii zatytułowanej "Second Hand Lions". Opowieść wyreżyseruje Tim McCanlies (autor historii do "Stalowego giganta" ) w oparciu o własny scenariusz.

 • Osment ma zmysł do dziennikarstwa

  Haley Joel Osment ( "Forrest Gump" , "Szósty zmysł" ) powiedział w jednym z niedawnych wywiadów, że jego najnowsza filmowa rola dziennikarza szkolnej gazetki jest doskonała z punktu widzenia kariery aktorskiej. 17-letni aktor wystąpi w filmie "Home of the giants" w reżyserii Rusty Gorman.

 • Dafoe i Osment w Polsce

  Amerykański gwiazdor Willem Dafoe i 10-letni Haley Joel Osment, wystąpią wspólnie w filmie "Edges of the Lord", którego akcja będzie rozgrywała się w czasie II wojny światowej w Polsce. "To nie będzie typowy film o Holocauście" - zapowiada producent Zev Braun. Reżyserem i scenarzystą obrazu został Yurek Bogajevich, polski twórca od lat pracujący w Stanach Zjednoczonych.

 • Rozpoczęto zdjęcia do "Edges of the Lord"

  Willem Dafoe i 12-letni Haley Joel Osment, nominowany niedawno do Oscara za rolę drugoplanową w filmie "Szósty zmysł", przyjechali na festiwal do Cannes prosto z Nowego Sącza, w czasie przerwy zdjęciowej ich wspólnego filmu. Od ponad tygodnia trwają w Polsce zdjęcia do nowego obrazu Yurka Bogayevicha "Edges of the Lord", którego produkcję utrzymywano dotąd w tajemnicy.

 • Zaczynali jako dzieci. Co robią teraz hollywoodzkie gwiazdy?

  "Szósty zmysł", "E.T.", "Harry Potter", "Pełna chata" - to produkcje, które znamy i kochamy wszyscy. Grające w nich dzieci są dziś pełnoletnie. Czy jednak znalazły szczęście, które miało przyjść wraz ze sławą i pieniędzmi?

 • Nowy film Spielberga

  Steven Spielberg rozpoczął przygotowania do realizacji kolejnego filmu - "Minority Report". Premiera najprawdopodobniej odbędzie się dopiero w 2002 roku, gdyż wcześniej reżyser będzie pracował nad kilkoma tytułami, których jest producentem - między innymi nad trzecią częścią "Parku Jurajskiego" Joe Johnstona ("Jumanji").

 • Serial "Ekipa" na dużym ekranie

  Rozpoczęły się zdjęcia do produkcji Warner Bros. Pictures "Ekipa" - wyczekiwanej kinowej wersji nagradzanego serialu produkcji HBO, który bije rekordy popularności.