• Informacje na temat:

  haley osment

Artykuły na temat: haley osment
 • "Z Archwium X": Haley Joel Osment jako młody Skinner?

  Haley Joel Osment ("Szósty zmysł", "Sillicon Valley") wystąpi gościnnie w jednym z odcinków 11. sezonu "Z Archiwum X".

 • Haley Joel Osment wraca w komedii "Sex Ed"

  Kiedy otrzymywał nominację do Oscara za rolę w "Szóstym zmyśle" (1999), był drugim najmłodszym aktorem w historii, który dostąpił tego zaszczytu. Potem jego kariera, zamiast nabrać rozpędu, gwałtownie przyhamowała. Teraz Haley Joel Osment wraca w komedii "Sex Ed".

 • "Future Man": Data premiery i zapowiedź sezonu drugiego

  .... W serialu u oprócz Hutchersona występują Eliza Coupe, Haley Joel Osment, Derek Wilson. Premiera drugiej serii zaplanowana jest na 11 stycznia 2019 roku. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj...

 • Johnny Depp na planie filmu "Yoga Horses"

  Rola dziwaka, narkomana, pirata, wampira czy szalonego cukiernika nie jest dla Johnny'ego Deppa ciężkim wyzwaniem. Od lat jego aktorskie metamorfozy zachwycają wszystkich.

 • „Eli Roth: Historia horroru”, czyli horror od podszewki

  ..., Jordan Peele, Jason Blum, Robert Englund, Linda Blair, Tippi Hedren, Rob Zombie, Haley Joel Osment, Jack Black, John Landis, Jamie Lee Curtis. Poprzednio w serii dokumentów AMC pojawiły się także takie...

 • Oscary: Historia i ciekawostki

  Najmłodszą laureatką Oscara była sześciolatka, w 1944 roku o statuetkę walczył film o Marii Skłodowskiej-Curie, a w 2010 roku po raz pierwszy nagrodę za reżyserię przyznano kobiecie - to niektóre z ciekawostek związanych z Oscarami.

 • "Z Archiwum X": "Prawda jest coraz bliżej"

  ...startuje jedenasty sezon "Z Archiwum X". Dziesięć odcinków, nowi bohaterowie (m.in. postać Barbary Hershey, czy tajemniczy bohater, którego zagra Haley Joel Osment) i więcej serialowej mitologii...

 • Osment niedźwiadkiem

  Haley Joel Osment ("Szósty zmysł") udzieli głosu niedźwiadkowi - głównemu bohaterowi nowego filmu wytwórni Walta Disney'a "The Country Bears". Opowieść wyreżyseruje Peter Hastings.

 • Haley Joel Osment ranny w wypadku drogowym

  18-letni Haley Joel Osment - gwiazda filmu "Szósty zmysł" - trafił w czwartek, 20 lipca do szpitala po wypadku samochodowym w pobliżu Los Angeles - podały źródła policyjne.

 • Haley Joel Osment i koszykówka

  Haley Joel Osment ( "Szósty zmysł" , "Wakacje Waltera" ) po ponad dwuletniej przerwie powraca do pracy w filmie. Młody aktor zagra główną rolę w niezależnym obrazie "Home of the Giants". Autorem scenariusza opowieści jest Rusty Gorman, który zasiądzie także na fotelu reżysera obrazu.

Zdjęcia na temat: haley osment
Wideo na temat: haley osment
 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • Koszmar z ulicy Wiązów

  Grupa nastolatków jest prześladowana przez Freddy'ego Kruegera - potwornie oszpeconego zabójcę, który poluje na swoje ofiary podczas snu. Dopóki młodzi ludzie czuwają, mogą siebie ochronić. Gdy zasną - nie ma dla nich ratunku? Remake filmowej wersji z 1984 roku.

 • RoboCop

  Historia policjanta z Detorit, który został zamordowany, tropiąc kryminalistów handlujących narkotykami. Nie pozostał on jednak martwy. Za sprawą korporacji OCP przywrócony do życia jako pół człowiek, pół maszyna staje się cyborgiem - oficerem prawa.

Dyskusje na temat: haley osment