• Informacje na temat:

  halina kozioł ranczo

Artykuły na temat: halina kozioł ranczo
 • "Ranczo": Depresja biskupa

  Do Haliny Kozioł (Violetta Arlak) dociera, że jej mąż naprawdę startuje w wyścigu do fotela prezydenckiego, a na dodatek ma duże szanse, żeby na nim zasiąść. To oznacza, że jako jego żona będzie prezydentową, czyli Pierwszą Damą! Halina jest przerażona. Nie mniej wystraszona jest Lodzia (Magdalena Kuta), kiedy Halina uświadamia ją, że ona z kolei będzie żoną pełnego premiera. Ich wiedza na...

 • "Ranczo": Viola Arlak zdradza sekrety serialu

  Praca na planie "Rancza" to czysta przyjemność! Tego zdania jest nie tylko Viola Arlak, która gra senatorową Kozioł. Smak wielkiej przygody poznaliśmy i my! Byliśmy na planie ostatniego odcinka. Czy będzie ciąg dalszy?

 • "Ranczo": Geny nie kłamią

  .... Odmiennego zdania, jeśli chodzi o to jego wyjątkowe  męstwo jest Halina Kozioł (Violetta Arlak).  Za dobrze go zna, żeby nie widzieć w tym jakiegoś "szwindla". Czerepach (Artur Barciś) postanawia(...) - jak wiadomo niereformowalny i odporny na wszystko, co postępowe. Klaudia jednak nie nazywałaby się Kozioł, gdyby na tak oporny element nie znalazła metody. Użycie genów po tatusiu w "stanie wyższej...

 • "Ranczo": Z wizytą w domu senatora

  Były wójt, a obecnie senator, Paweł Kozioł, w którego postać od ośmiu lat wciela się w serialu "Ranczo" Cezary Żak, mieszka w domu, który wraz z okalającym go ogrodem, pełnym krzewów ozdobnych i kwiatów, jest prywatną posesją. Właściciele wynajmują go od pierwszej serii "Rancza", kiedy to ich dom "wygrał casting" na rezydencję wójta Wilkowyj.

 • "Ranczo": Viola Arlak nie znosi... sylwestrowych bali!

  Viola Arlak, czyli Halina Kozioł z „Rancza”, bardzo się cieszy, gdy musi pracować... w Sylwestra. - Nie znoszę noworocznych bali i imprez, unikam ich jak ognia! – mówi aktorka.

 • Ona nie kokietuje!

  Zalotna i temperamentna Halina Kozioł, którą gra w serialu "Ranczo", z sezonu na sezon lepiej się prezentuje... W czym tkwi sekret Violi Arlak? - Schudłam 20 kilo, a to zawsze wizualnie odejmuje lat! - podkreśla aktorka.

 • ​"Ranczo": Violetta Arlak skarży się na swój... biust!

  Violetta Arlak, czyli Halina Kozioł z "Rancza", uważa, że kobiety z seksapilem postrzegane są najczęściej przez pryzmat seksualności i oceniane zbyt... dosłownie. - Seksapil może przeszkadzać - twierdzi aktorka.

 • "Ranczo" - będą nowe odcinki

  Jak poradzi sobie Lucy (Ilona Ostrowska) z obowiązkami wójta wsi Wilkowyje? Już wkrótce się przekonamy, bo właśnie ruszyły prace nad nowymi odcinkami "Rancza"! "Staramy się, żeby scenariusz, nad którym właśnie pracujemy, był gotowy wczesną wiosną" - mówi scenarzysta Robert Brutter.

 • "Ranczo": Jeszcze tu wrócę!

  ...​Praca na planie "Rancza" to czysta przyjemność! Tego zdania jest nie tylko Viola Arlak, która gra senatorową Kozioł. Smak wielkiej przygody poznaliśmy i my! Byliśmy na planie ostatniego odcinka. Czy będzie ciąg dalszy?

 • "Ranczo": Tajemnicza choroba

  Emocje towarzyszące walce o odzyskanie wpływów w gminie odbiją się na zdrowiu byłego wójta (Cezary Żak). Choroba okaże się tajemnicza, a jej objawem będą omdlenia.

Zdjęcia na temat: halina kozioł ranczo
Wideo na temat: halina kozioł ranczo
 • Aktorka serialu ''Ranczo'' schudła 20 kilogramów

  Violetta Arlak, która w serialu gra Halinę Kozioł, wykazała się wielką motywacją i zaangażowaniem. Kobieta postanowiła zadbać o zdrowie i udało jej się schudnąć kilkadziesiąt kilogramów co jest naprawdę świetnym wynikiem.

 • Piąte: nie odchodź

  Po stracie matki piętnastoletnia Roma próbuje uporządkować swoje życie na nowo. Mieszka z ojcem. Mężczyzna jest jednak kompletnie pochłonięty pracą i zaniedbuje relacje z córką. Pomimo wzajemnej potrzeby bliskości, oboje żyją obok siebie i nie potrafią nawiązać głębokiego kontaktu. Dziewczyna znajduje ukojenie w intensywnych treningach tańca. Pewnego dnia do opuszczonego domu w sąsiedztwie Romy wprowadza się tajemniczy nieznajomy (Daniel Olbrychski). Nastolatka zaczyna podejrzewać, że...

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

Dyskusje na temat: halina kozioł ranczo
 • Re: "Ranczo": Cezary Żak dementuje plotki w sprawie kontynuacji serialu

  Tyle że skoro pracujesz w UM i masz takich petentów to jesteś zobowiązany/-a do udzielenia im fachowej porady, bo skoro piszesz, że to interesanci, to rozumiem, że nie spotykasz ich w parku czy w sklepie po godzinach. To tak w ramach twoich obowiązków. A i widzisz, serialowa Halina Kozioł też w urzędzie pracowała. Jak się tam dostała każdy wie, a z tobą jak było???

 • Re: "Ranczo": Ilona Ostrowska odchodzi z serialu?!

  Mam tak samo. No i jeszcze Halina Kozioł też laseczka.

 • Re: ​"Ranczo": Violetta Arlak skarży się na swój... biust!

  Mam duże oczy, duże usta i duży biust - i duże brzuszysko, zapomniała dodać serialowa Halina Kozioł z "Rancza" w wywiadzie.

 • Re: "Ranczo": Zmiany, zmiany...

  wypadają, co było do przewidzenia, Kozioł z Czerepachem i Olą, bo mają co grać, rozsądny i elokwentny Kusy, gdy uciera nosa przemądrzałej i nieznośniej Klaudii, Solejukowa u prezesa oraz Michałowa na tropie afery, która jako jedyna z plebanii też miała coś do zagrania w tym odcinku. Halina to katastrofa, Lodzia też (chociaż mniejsza), a Lucy i Kusemu scenarzysta do tej pory nie dał szansy nawet na jedną