• Informacje na temat:

  halina kunicka

Artykuły na temat: halina kunicka
 • Halina Kunicka nie radzi sobie z samotnością: Nie mam nikogo bliskiego

  Halina Kunicka (82 l.) żyje samotnie. Na co dzień nie ma z kim dzielić się swoimi lękami.

 • Halina Kunicka kończy 75 lat

  W jej repertuarze są zarówno przeboje - np. "Niech no tylko zakwitną jabłonie", "To były piękne dni", "Orkiestry dęte" - jak i romanse, piosenki poetyckie. Nagrała kilkanaście płyt, koncertowała na całym świecie, ciągle występuje. Halina Kunicka kończy 75 lat.

 • Halina Kunicka martwi się o związek syna

  Tygodniowi" Halina Kunicka (81 l., sprawdź! ). Gwiazda nie kryje smutku oraz zaniepokojenia. Od śmierci ukochanego męża czasem czuje się osamotniona. Jej syn, Marcin Kydryński (51 l.), i synowa(...) - żaliła się Halina Kunicka. Z bólem serca patrzy na małżeństwo syna. Ona z Lucjanem Kydryńskim (†77 l.) tworzyła szczęśliwy związek, pełen miłości i czułości. Wszystko o sobie wiedzieli, uwielbiali...

 • Czesław i Paulla wygrali

  Występy wielkich polskich gwiazd sprzed lat, m.in. Haliny Kunickiej, Haliny Frąckowiak, Ireny Jarockiej, uroczysty występ Ireny Santor z okazji jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej oraz plebiscyt "trendy", który wygrała Paulla, odbyły się w sobotni (27 czerwca) wieczór - drugiego dnia sopockiego festiwalu TOPtrendy.

 • Halina Kunicka: Najważniejsze to być w drodze

  Halina Kunicka, mimo 79 lat, wciąż koncertuje, wędruje po górach i spotyka się z ludźmi. Jak mówi, szczęście to być nieustannie w drodze. Gdy ma problem, zastanawia się, co by powiedział "jej Lucjan".

 • Jopek i Kydryński spotkali się ze Stingiem

  Wokalistka Anna Maria Jopek i jej mąż, dziennikarz Marcin Kydryński, spotkali się ze Stingiem. Do rozmowy doszło w Nowym Jorku w prywatnym apartamencie artysty. Kydryński przeprowadził z muzykiem wywiad.

 • Halina Kunicka nie radzi sobie z samotnością: Nie chce mi się uśmiechać

  Halina Kunicka (79 l.) po śmierci męża Lucjana Kydryńskiego (+77 l.) czuje się niezwykle samotna.

 • Gracjan i Marlon: Lato czeka!

  Zapraszamy do obejrzenia teledysku "Lato czeka 2010" internetowych oryginałów: Gracjana Roztockiego i Marlona Kozaky, pamiętanego z "Idola", w którym pokazał swoje pośladki.

 • Halina Kunicka nie jest już samotna! Znalazła szczęście u boku znanego kompozytora!

  Łączy ich serdeczna więź. Halina Kunicka (81 l.) i kompozytor Jerzy Derfel (78 l.) trzymają się razem. W jesieni życia są dla siebie dużym wsparciem. Mogą na siebie liczyć w każdej sprawie.

 • Gwiazdy "Klanu" przystąpią do... testu

  Gwiazdy "Klanu" - Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz, i Tomasz Stockinger, czyli Paweł Lubicz, wezmą udział w Wielkim Teście o Telewizji, który odbędzie się 29 października.

Zdjęcia na temat: halina kunicka
Wideo na temat: halina kunicka
 • "Zoom na miasto": Odcinek 266.

  , Jacek Borcuch, Krystyna Janda, Marta Habior, Daniel Bloom. - Byliśmy na Gali Akademii Dobrego Stylu: Laura Łącz, Halina Kunicka, Jerzy Gruza, Maria Sadowska, Magdalena Popławska, Jolanta Borowiec

 • Piąte: nie odchodź

  Po stracie matki piętnastoletnia Roma próbuje uporządkować swoje życie na nowo. Mieszka z ojcem. Mężczyzna jest jednak kompletnie pochłonięty pracą i zaniedbuje relacje z córką. Pomimo wzajemnej potrzeby bliskości, oboje żyją obok siebie i nie potrafią nawiązać głębokiego kontaktu. Dziewczyna znajduje ukojenie w intensywnych treningach tańca. Pewnego dnia do opuszczonego domu w sąsiedztwie Romy wprowadza się tajemniczy nieznajomy (Daniel Olbrychski). Nastolatka zaczyna podejrzewać, że...

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

Dyskusje na temat: halina kunicka