• Informacje na temat:

  halle berry 2012

Artykuły na temat: halle berry 2012
 • Halle Berry ucieknie od męża!?

  Halle Berry (48 l.) ma już dość niestabilnego zachowania swojego męża Oliviera Martineza (48 l.).

 • Penélope Cruz najseksowniejsza

  Magazyn "Esquire" opublikował coroczny ranking Najseksowniejszych Żyjących Kobiet. Pierwsze miejsce przypadło 40-letniej Hiszpance, Penélope Cruz.

 • Halle Berry mężatką po raz trzeci!

  Amerykańska gwiazda kina Halle Berry, znana również z seriali "Living Dolls", "Inny świat" czy "Queen", po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu. Hollywoodzka piękność wyszła za aktora Olivera Martineza. Uroczystość odbyła się we Francji, ojczyźnie pana młodego.

 • Halle Berry: Głową o beton

  Wiadomo już, co stało się Halle Berry na planie filmu "Połączenie". W trakcie jednej z sekwencji walki partnerujący gwieździe Michael Eklund uderzył jej głową o beton.

 • Halle Berry: Walka o córkę trwa!

  Aktorka Halle Berry (46 l.) planuje wyprowadzić się do Francji, do nowego partnera. Były jednak mówi: "Nie"!

 • Halle Berry wyszła za mąż po raz trzeci

  Amerykańska gwiazda kina Halle Berry po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu. Hollywoodzka piękność wyszła za aktora Olivera Martineza. Uroczystość odbyła się we Francji, ojczyźnie pana młodego.

 • Piotr Adamczyk: Czym zajmuje się jego nowa żona?

  ...godzin. Studiowały tam m.in. Halle Berry i księżna Meghan Markle. - Karolina naprawdę dużo się uczy. Ma tam agentkę i nie ukrywa, że chciałaby grać w Stanach - zdradza jej znajoma. Jednak to w Polsce(...) dwóch latach, zamiast daty wesela, media obiegła informacja o rozstaniu pary. Do ślubu aktora doszło nieoczekiwanie w styczniu 2012 r. Wybranką jego serca okazała się modelka Kate Rozz. Z jej...

 • Halle Berry wśród rekinów

  17 sierpnia na sklepowych półkach zadebiutowała "Śmiertelna głębia" - nowy obraz "Śmiertelna głębia" to najnowszy film Johna Stockwella, autora kinowych przebojów "Błękitna fala" i "Błękitna głębia". Główne role zagrali zdobywczyni Oscara Halle Berry oraz Olivier Martinez.

 • Pomponik w pigułce

  ...zmiany płci. Matka dziewczynki, z którą R. Kelly rozstał się kilka lat temu, wspiera swoją córkę całym sercem. On sam nie wypowiedział się na ten temat publicznie. Halle Berry przegrała z byłym(...) dziewczynka skończy 19 lat. Dodatkowo, Halle Berry musi zapłacić 115 tys. dolarów zaległych alimentów. Dobra passa Anety Zając trwa. Po wygranej w "Tańcu z gwiazdami" o aktorkę biją się agencje...

 • 47-letnia Halle Berry znów została mamą

  Halle Berry po raz drugi została mamą. W wieku 47 lat aktorka urodziła syna. Chłopiec przyszedł na świat w sobotę, 5 października, w szpitalu Cedars Sinai w Los Angeles, słynącego z luksusowego oddziału położniczego.

Zdjęcia na temat: halle berry 2012
Wideo na temat: halle berry 2012
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Atlas chmur

  Największe filmowe widowisko 2012 roku, oparte na bestsellerowej epopei Davida Mitchella, którego styl krytycy porównują do estetyki dzieł Vladimira Nabokova, a oryginalną wizję świata do spostrzeżeń takich mistrzów jak Umberto Eco, Haruki Murakami i Phillip K. Dick. Imponująca rozmachem (ponad 100 milionów dolarów budżetu, gigantyczne plany zdjęciowe na Balearach, w Edynburgu i Berlinie) ekranizacja, której podjęli się mistrzowie współczesnego kina - Tom Tykwer ( "Pachnidło: Historia...