• Informacje na temat:

  halle berry córeczka

Artykuły na temat: halle berry córeczka
 • Halle Berry w Polsce!

  Jest pierwszą ciemnoskórą aktorką, która otrzymała Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą. Kilka razy zdobyła tytuł najpiękniejszej i najlepiej ubranej kobiety świata. Halle Berry przyjedzie 1 października do Polski, żeby promować swoje perfumy.

 • Wielki powrót Halle Berry

  Halle Berry nie zdobyła w tym roku Złotego Globu, znalazła się jednak w gronie pretendentów do tej nagrody. Na ceremonii aktorka pojawiła się, by dokonać prezentacji nominowanych w kategorii "najlepszy aktor w komedii lub musicalu". Z jakiegoś jednak powodu obecni zdawali się traktować ją jak zwyciężczynię.

 • Halle Berry przerywa milczenie

  Halle Berry udzieliła pierwszego wywiadu od czasu rozstania z ojcem swej córeczki - modelem Gabrielem Aubrym.

 • Najseksowniejsza na świecie?

  Zniknęła z ekranów na dwa lata, by poświęcić się wychowaniu córki. Wkrótce Halle Berry zamierza wznowić karierę. Na razie jednak cieszy się spokojnym, rodzinnym życiem.

 • "Harry Potter"? Dziękuję, ale...

  W porządku. Widzicie fotografię - nie poznajecie gościa. Nazwisko? Również nic wam to nie mówi. To teraz kilka tytułów: "Czekając na wyrok" (Oscar dla Halle Berry), "Marzyciel" (Oscar za muzykę dla Jana AP Kaczmarka), "007: Quantum of Solace", "World War Z"... Jedno jest pewne - Marc Forster to bez wątpienia jeden z solidniejszych reżyserów w Hollywood.

 • Czy oni się rozstaną?

  ...razem). Także w Hollywood źle się dzieje. Halle Berry, gwiazda serii "X-Men", szykuje się ponoć do rozwodu z Olivierem Martinezem, choć ślub wzięli zaledwie osiem miesięcy temu! Ale i to jeszcze nic(...) jego drugie dziecko, córeczka, okazało się, że żaden z plotkarzy nie miał pojęcia, iż żona aktora była w ciąży. To się nazywa zagrać łowcom sensacji na nosie! KLC Interesują Cię plotki z życia gwiazd...

 • Bratanek Jacksona we łzach

  ...miejscu" - dodał. Podczas procesu T.J. wsparł działania aktorki Halle Berry, która apeluje o ustanowienie zakazu robienia zdjęć dzieciom gwiazd przez paparazzi.

 • Kevin Costner: Liczy się tylko rodzina

  ...były Halle Berry, Michelle Pfeiffer, Mira Sorvino, a nawet Naomi Campbell i Courteney Cox. Nie sposób wymienić wszystkich, z którymi się spotykał. Może tylko warto wspomnieć, że złamał też serce Carli...

 • Dojrzałe mamy

  ...urodziła dziecko w wieku 41 lat, Halle Berry - pierwsze, gdy miała 43 lata, a drugie - 46. Znana z "Gotowych na wszystko" Marcia Cross cieszyła się zaś macierzyństwem - i to bliźniaczym! - jako 44-latka...

Zdjęcia na temat: halle berry córeczka