• Informacje na temat:

  halle berry dzieci

Artykuły na temat: halle berry dzieci
 • Halle Berry i Daniel Craig w erotycznej scenie

  ...51-letnia Halle Berry i o rok młodszy Daniel Craig to gwiazdy anglojęzycznego debiutu Deniza Gamze Ergüvena ("Mustang"). W filmie "Kings" mieli do zagrania gorącą scenę erotyczną.

 • Halle Berry dla ofiar przemocy

  Gwiazda Hollywood - Halle Berry - namówiła szefów firmy kosmetycznej Revlon na sfinansowanie remontu schroniska dla ofiar przemocy domowej w Los Angeles. Aktorka jest oddana temu przedsięwzięciu, gdyż, jak tłumaczy, jest to winna swojej matce.

 • Halle Berry: Pięćdziesięciolatka

  Własnymi siłami udało jej się dokonać tego, o czym wiele kobiet może tylko marzyć... Halle Berry, pierwsza ciemnoskóra laureatka Oscara za pierwszoplanową rolę, w niedzielę, 14 sierpnia, kończy 50 lat.

 • Halle Berry romantycznie?

  Halle Berry ("Śmierć nadejdzie jutro", "Kod dostępu", "Atlas chmur") narzeka ostatnio na brak ról w komediach romantycznych. W najbliższych latach hollywoodzka gwiazda zamierza pokazać się na dużym ekranie z nieco łagodniejszej strony.

 • Halle Berry uhonorowana

  Amerykańska aktorka Halle Berry i piosenkarka Chaka Khan znalazły się pośród laureatów BET Honours. Wyróżnienia przyznawane są wiodącym Afroamerykanom za ich dotychczasowe osiągnięcia, nie tylko na polu zawodowym.

 • Halle Berry przerywa milczenie

  Halle Berry udzieliła pierwszego wywiadu od czasu rozstania z ojcem swej córeczki - modelem Gabrielem Aubrym.

 • Halle Berry matką zastępczą

  Halle Berry prowadzi rozmowy w sprawie udziału w filmie "Surrogate", który wyprodukuje studio 20th Fox Century. Nad projektem czuwa Paul Verhoeven, twórca "Nagiego instynktu".

 • Halle Berry w Polsce!

  Jest pierwszą ciemnoskórą aktorką, która otrzymała Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą. Kilka razy zdobyła tytuł najpiękniejszej i najlepiej ubranej kobiety świata. Halle Berry przyjedzie 1 października do Polski, żeby promować swoje perfumy.

 • Wielki powrót Halle Berry

  Halle Berry nie zdobyła w tym roku Złotego Globu, znalazła się jednak w gronie pretendentów do tej nagrody. Na ceremonii aktorka pojawiła się, by dokonać prezentacji nominowanych w kategorii "najlepszy aktor w komedii lub musicalu". Z jakiegoś jednak powodu obecni zdawali się traktować ją jak zwyciężczynię.

 • Halle Berry apeluje o pomoc

  Halle Berry apeluje do fanów, by wpłacali pieniądze na ratowanie zagrożonych finansowo schronisk dla bitych kobiet.

Zdjęcia na temat: halle berry dzieci
Dyskusje na temat: halle berry dzieci
 • Re: "Chirurdzy": Małe szczęście

  , że jej faneberią było dziecko. Zresztą nie ona pierwsza, Halle Berry urodziła sama w wieku 47 lat, Kożuchowska też sporo po 40-tce. Takie mamy czasy, ludzie myślą tylko o sobie, nie zastanawiają się(...)To mało odpowiedzialne, wręcz egoistyczne. Za dziesięć lat ona będzie zbliżała się do sześćdziesiątki i żadne gadanie tego nie zmieni. W tym wieku większość ludzi ma wnuki 10 letnie, a nie dzieci