• Informacje na temat:

  halle berry zdjęcia

Artykuły na temat: halle berry zdjęcia
 • Halle Berry zagra astronautkę w katastroficznym filmie Rolanda Emmericha

  Poznaliśmy kolejną osobę, która razem z Joshem Gadem wystartuje do lotu w kosmos, którego celem będzie uratowanie Ziemi przed zagładą. Do obsady thrillera „Moonfall” dołączyła Halle Berry. Film reżyseruje specjalista od katastroficznych widowisk Roland Emmerich.

 • "Bruised": Reżyserski debiut Halle Berry

  W reżyserskim debiucie Halle Berry "Bruised" laureatkę Oscara zobaczymy w zaskakującej roli byłej zawodniczki MMA, która nie tylko próbuje wrócić do sportu, lecz również powalczy o miłość porzuconego przed laty syna. Prawa do dystrybucji filmu, którego pierwszy próbny pokaz odbędzie się w sobotę w ramach festiwalu filmowego w Toronto, nabył Netflix.

 • Pierce Brosnan uratował życie Halle Berry

  Halle Berry i Pierce Brosnan stworzyli niezapomniany duet w filmie „Śmierć nadejdzie jutro”. Podczas zdjęć do tej produkcji odtwórca roli Jamesa Bonda udowodnił, że jest zaradny także w prawdziwym życiu. Gdy Berry zakrztusiła się figą, Brosnan uratował ją z opresji, wykorzystując chwyt Heimlicha.

 • Halle Berry kontra morderca

  Halle Berry ostatecznie dołącza do obsady filmu "The Hive" w reżyserii Brada Andersona. Zagra w nim dyspozytorkę pogotowia ratunkowego.

 • Terapeutka Halle Berry

  Halle Berry ( "Kod dostępu" , "Monster's Ball: Czekając na wyrok" ) zagra w najnowszym filmie Luisa Mandokiego ( "Oczy anioła" ), "Need".

 • Halle Berry w Polsce!

  Jest pierwszą ciemnoskórą aktorką, która otrzymała Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą. Kilka razy zdobyła tytuł najpiękniejszej i najlepiej ubranej kobiety świata. Halle Berry przyjedzie 1 października do Polski, żeby promować swoje perfumy.

 • Samotna Halle Berry

  Halle Berry ( "Kod dostępu" ) w swym najnowszym filmie zagra postać podobną do bohaterki przebojowej opowieści "Dziennik Bridget Jones" . Historia o perypetiach samotnej kobiety opowiedziana w filmie "Nappily Ever After" została przygotowana specjalnie dla pięknej aktorki.

 • Zapracowana Halle Berry

  Halle Berry ( "Kod dostępu" , "Monster's Ball: Czekając na wyrok" ) zajęta jest obecnie na planie dwudziestej opowieści o Jamesie Bondzie, filmie "Die Another Day", ale już myśli o kolejnych projektach. Piękna aktorka ma zamiar wyprodukować remake obrazu "Foxy Brown". Wystąpi również w filmie "Brown-Eyed Girl".

 • Halle Berry wśród rekinów

  ...17 sierpnia na sklepowych półkach zadebiutowała "Śmiertelna głębia" - nowy obraz "Śmiertelna głębia" to najnowszy film Johna Stockwella, autora kinowych przebojów "Błękitna fala" i "Błękitna głębia". Główne role zagrali zdobywczyni Oscara Halle Berry oraz Olivier Martinez.

 • Nowa agencja Halle Berry

  Halle Berry ( "Monster's Ball: Czekając na wyrok" , "Śmierć nadejdzie jutro" , "X-MEN 2" ) wybrała już agencję aktorską, która będzie prowadziła jej interesy. Kilka tygodni temu zdobywczyni Oscara porzuciła potężną CAA (Creative Artists' Agency) i od tamtej pory pozostawała bez przedstawicielstwa. Ostatecznie gwiazda zdecydowała się na podpisanie umowy z równie wpływową WMA (William Morris...

Zdjęcia na temat: halle berry zdjęcia
Dyskusje na temat: halle berry zdjęcia
 • Re: "Czarnobyl": Skandaliczne zdjęcia na miejscu katastrofy?

  Polki to są brudaski. Myślą, że nie trzeba się myć, wystarczy dezodorant, który zagłuszy smród. A jeszcze większość jest otyła, taka otyła baba zawsze sapie i poci się, roztaczając wokół smród potu i śledzi z domieszką agresywnych perfum. Popatrzcie sobie polskie „kobiety” na Halle Berry albo Taylor Swift, tak wygląda kobieta a nie jak wy spocony kocmołuch z nadwagą.

 • Re: Czas się dla nich zatrzymał! 50 lat, a ciała jak u nastolatek!

  No sorry, ale niektóre zdjęcia są sprzed kilku lat, a nie aktualne!!! Dygant wygląda jak UFO, Salma Hayek i Halle Berry wyglądają na swój wiek, twarze już stare z bliska. To samo Wolszczak, Kożuchowska i Cielecja, one wyglądają na swój wiek. Jedynie przyznam, że super wyglądają Aniston i JLo.