• Informacje na temat:

  halle berry zęby

Artykuły na temat: halle berry zęby
 • Halle Berry po trzecim rozwodzie mówi "dość". Nie chce już faceta!

  Choć 50-letnia Halle Berry wciąż zaliczana jest do grona najpiękniejszych kobiet świata, nie chce z nikim się już wiązać. Aktorka resztę życia planuje spędzić w pojedynkę.

 • Halle Berry walczy w sądzie z byłym partnerem!

  Halle Berry (48 l.) zamierza zrobić wszystko, by zmniejszyć alimenty, które musi płacić Gabrielowi Aubry (38 l.).

 • Halle Berry nie myła się przez dwa miesiące!

  Halle Berry (47 l.) wyjawiła, że dla roli narkomanki w filmie "Malaria" nie myła się przez dwa miesiące!

 • Halle Berry nie lubi wspominać swojej próby samobójczej

  Magazyn "Parade" przypomniał aktorce o najgorszym okresie w jej życiu. Opublikował niedawno obszerny artykuł opisujący zdarzenie mające miejsce dziesięć lat temu. Halle Berry przeżywała wtedy problemy małżeńskie z jej ówczesnym mężem, baseballistą Davidem Justice.

 • Pomponik w pigułce

  ...zmiany płci. Matka dziewczynki, z którą R. Kelly rozstał się kilka lat temu, wspiera swoją córkę całym sercem. On sam nie wypowiedział się na ten temat publicznie. Halle Berry przegrała z byłym(...) dziewczynka skończy 19 lat. Dodatkowo, Halle Berry musi zapłacić 115 tys. dolarów zaległych alimentów. Dobra passa Anety Zając trwa. Po wygranej w "Tańcu z gwiazdami" o aktorkę biją się agencje...

 • Rok szczytnych celów

  ...znaleźli się Teri Hatcher, Joel Madden i Annalynne McCord. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy w szczytne sprawy angażowało się wiele innych sław: Halle Berry wspierała ofiary przemocy domowej...

 • "Movie 43": Seks, rasizm i randka w ciemno

  W "Movie 43" wielkie gwiazdy Hollywood - Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Gerard Butler, Emma Stone, Kevin Spacey, Uma Thurman, Terrence Howard i dziesiątki innych - obnażają swoje prawdziwe oblicza nie próbując się powstrzymywać przed absurdalnym, niedorzecznym, kontrowersyjnym, przekraczającym wiele granic humorem.

 • Relacja z wręczenia Oscarów!

  W nocy z niedzieli, 24 marca, na poniedziałek, 25 marca, w sali Hollywood & Highland's Kodak Theater w Los Angeles, wręczano najważniejsze filmowe nagrody na świecie - Oscary. Bohaterami wieczoru były dwa obrazy: PIĘKNY UMYSŁ oraz WŁADCA PIERŚCIENI: DRUŻYNA PIERŚCIENIA , które zdobyły po cztery Oscary! Oto pełna relacja z tej ceremonii, którą przekazywaliśmy wam na żywo.

 • Kolejny letni hit twórców "Juno"

  "Najlepsze najgorsze wakacje" to letni hit producentów "Juno" i scenarzystów "Spadkobierców". Komedia z Toni Collette, Samem Rockwellem i Stevem Carellem trafi na polskie ekrany już 27 września 2013.

 • Królowa Hallewood

  Dla ważnych ról znosi ból i bez wahania daje się oszpecać charakteryzatorom. Jej boskie kształty zainspirowały projektantów samochodu - luksusowego sportowego Vipera 2013!

Wideo na temat: halle berry zęby
 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Movie 43

  W "Movie 43" wielkie gwiazdy Hollywood - Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Gerard Butler, Emma Stone, Kevin Spacey, Uma Thurman, Terrence Howard i dziesiątki innych - obnażają swoje prawdziwe oblicza nie próbując się powstrzymywać przed absurdalnym, niedorzecznym, kontrowersyjnym, przekraczającym wiele granic humorem.

 • Atlas chmur

  Największe filmowe widowisko 2012 roku, oparte na bestsellerowej epopei Davida Mitchella, którego styl krytycy porównują do estetyki dzieł Vladimira Nabokova, a oryginalną wizję świata do spostrzeżeń takich mistrzów jak Umberto Eco, Haruki Murakami i Phillip K. Dick. Imponująca rozmachem (ponad 100 milionów dolarów budżetu, gigantyczne plany zdjęciowe na Balearach, w Edynburgu i Berlinie) ekranizacja, której podjęli się mistrzowie współczesnego kina - Tom Tykwer ( "Pachnidło: Historia...