• Informacje na temat:

  hamilton dziewczyna

Artykuły na temat: hamilton dziewczyna
 • Dziewczyna Hamiltona prawie zemdlała

  Piosenkarka Nicole Scherzinger, partnerka nowego mistrza Formuły 1 Lewisa Hamiltona, mocno przeżyła sukces Brytyjczyka podczas niedzielnego (2 listopada) Grand Prix Brazylii.

 • Zmarła pierwsza "dziewczyna Bonda" Eunice Gayson

  Nie żyje brytyjska aktorka Eunice Gayson, pierwsza "dziewczyna Bonda".

 • Linda Hamilton zagra w "Terminatorze 3"?!

  Linda Hamilton powtórzy swą rolę Sarah Connor w trzeciej części przeboju "Terminator" . Tę sensacyjną informację podał Arnold Schwarzenegger, który w filmie "Terminator 3" po raz trzeci wcieli się w cyborga T-800. Podobno aktorka zmieniła zdanie i, mimo wcześniejszych kategorycznych stwierdzeń, że w filmie nie wystąpi, chce jednak pojawić się w drugim sequelu przebojowej opowieści.

 • Dziewczyna Bonda powinna żyć!

  Niemieccy naukowcy, którzy zajęli się sprawą śmierci partnerki 007 w filmie "Goldfinger" Guy'a Hamiltona z 1964 roku, doszli do wniosku, iż powinna ona przeżyć. Bohaterka zginęła pomalowana od stóp do głów złotą farbą. Z najnowszych badań wynika natomiast, iż tylko 0,4% całkowitego zapotrzebowania organizmu człowieka na tlen pochodzi z przyswajania go przez skórę. To jednak równocześnie dużo...

 • Lewis Hamilton i Winnie Harlow nagrają wspólnie utwór?

  ...potencjał na wielki przebój. Początkowo Hamilton zaprosił Winnie do studia jako swoją muzykę. Potem jednak plany uległy zmianie. "Nie ma na razie oficjalnej daty premiery utworu, jednak wszyscy, którzy nad nim pracują, są podekscytowani" - informował "The Sun". Hamilton i Harlow zaczęli chodzić ze sobą po gali przyznania nagród magazynu "GQ" we wrześniu 2016 roku. Teraz Lewis liczy, że...

 • Nowa animacja twórców "Zwierzogrodu"

  Reżyser Byron Howard i scenarzysta Jared Bush, twórcy nagrodzonego Oscarem "Zwierzogrodu", pracują nad nową animacją. Jak podaje portal "The DisInsider", jej tymczasowy tytuł to "Encanto". Piosenki do filmu skomponuje twórca musicalu "Hamilton", Lin-Manuel Miranda.

 • Nathan Lane agentem

  Do ekipy planowanej przez wytwórnię Dreamworks komedii "Win a Date With Tad Hamilton!!!" dołączy Nathan Lane ( "Wspaniała Susann" ). Aktor wcieli się w przebiegłego hollywoodzkiego agenta, którego klient zakochuje się w prostej dziewczynie. Zdjęcia do filmu, który nakręci Robert Luketic ( "Legalna blondynka" ), rozpoczną się za miesiąc.

 • "Terminator: Mroczne przeznaczenie": Wrócił. Tylko po co?

  ..."Nigdy się nie nauczą" - narzeka w nowym "Terminatorze" Sarah Connor (Linda Hamilton), gdy dowiaduje się o stworzeniu kolejnej sztucznej inteligencji, która w przyszłości wyda wojnę ludzkości. Jej westchnienie wydaje się adekwatne do jakości kolejnych sequeli genialnej dylogii Jamesa Camerona. Chociaż każdy okazał się zawodem, i tak powstają kolejne. Mimo że "Mroczne przeznaczenie" jest najlepsze...

 • Mistrz Formuły 1 zaśpiewa?

  Czy Lewis Hamilton da się namówić swojej dziewczynie Nicole Scherzinger na muzyczny duet?

 • Młodzi i Film 2019: Thelma i Louise, Panna Młoda, a teraz Nowak i Kowalska

  Po ulicy spalonego słońcem podmiejskiego polskiego osiedla jedzie dziewczyna z karabinem przewieszonym przez ramię. Jej rywalka kupuje w spożywczaku dwa opakowania z nabojami. Płaci kartą. To będzie historia o zemście i buncie kobiet!