• Informacje na temat:

  hamkało w pierwszej miłości

Artykuły na temat: hamkało w pierwszej miłości
 • Aleksandra Hamkało: Wielka miłość

  Głośno zrobiło się o niej w 2012 roku za sprawą odważnej obyczajowo roli w debiucie reżyserskim Barbary Białowąs "Big Love", jednak po raz pierwszy na dużym ekranie Aleksandrę Hamkało - jako 12-letnią dziewczynkę - oglądaliśmy już w 2001 roku u boku Krzysztofa Pieczyńskiego w obrazie "Jutro będzie niebo". W piątek, 19 października, piękna polska aktorka kończy 30 lat.

 • Obalić mit romantycznej miłości

  Debiut fabularny Barbary Białowąs "Big Love" z głównymi rolami Antoniego Pawlickiego i Aleksandry Hamkało w kinach już 10 lutego. "Ten film to obalenie mitu wielkiej romantycznej miłości" - powiedziała reżyserka.

 • Miks gatunków, czyli erotyk, thriller, kryminał

  Niedawno ruszyły zdjęcia do filmu "Big Love". W odważnej, kipiącej emocjami opowieści o tym, że nie ma miłości idealnej wystąpi Antoni Pawlicki oraz nowa twarz polskiego kina - Aleksandra Hamkało, znana z seriali "Pierwsza miłość" oraz "Linia życia".

 • Toksyczny związek, szaleńcza miłość

  ..."Antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości" - tak zapowiadany jest polski film "Big Love", który trafi do kin 10 lutego. Dramat, w reżyserii Barbary Białowąs, przedstawia trudny związek pary młodych ludzi. Główne role grają Antoni Pawlicki i Aleksandra Hamkało.

 • "Big Love": Seks bez pruderii

  ...- Ten film pokazuje, że należy być sceptycznym jeśli chodzi o mit wielkiej miłości - mówi o swym reżyserskim debiucie "Big Love" Barbara Białowąs, dodając, że seks w jej obrazie pokazany zostanie "bez pruderii".

 • "Gotowi na wszystko. Exterminator": Ponad 130 tys. widzów

  ...o współczesnych mężczyznach, marzeniach młodości, niespodziewanej miłości i przyjaźni, wystawionej na próbę w obliczu rosnących ambicji. W rolę lidera tytułowego muzycznego zespołu wcielił się Paweł(...)"). W kobiecych rolach m.in.: gwiazda hitu "Planeta singli" Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Hamkało ("7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Disco Polo") oraz Dominika Kluźniak ("Wkręceni", "Lejdis...

 • Jak oni się kochają...

  Najbliższy tydzień na dużym ekranie upłynie pod znakiem miłości. Takie tytuły, jak: "Big Love", "Odrobina nieba" czy "I że cię nie opuszczę" dowodzą, że dystrybutorzy także pamiętają o walentynkach. A dla osób zakochanych, ale w... kinie, wspaniałym prezentem będą z pewnością premiery tegorocznych oscarowych faworytów, filmów "Hugo i jego wynalazek" oraz "Artysta".

 • Koszalinem zawładną kobiety

  ...rolę w filmie zagrała debiutantka Ola Hamkało. Także Anca Damian zrobiła film o kapryśnym losie. Jej nagrodzona w Gdyni dokumentalna animacja "Droga na drugą stronę" opowiada o Rumunie Claudiu(...) godzin później... Nieco inny wydźwięk ma film "Być jak Kazimierz Deyna" Anny Wieczór-Bluszcz. To zabawna opowieść o dorastaniu, miłości i życiowych wyborach. Świat bohaterów przeplata się...

 • Najlepsi debiutanci polskiego kina

  .... Reżyserski debiut Barbary Białowąs "Big Love" była tak naprawdę filmem Aleksandry Hamkało . Co prawda młoda aktorka przed kamerą zadebiutowała jako trzylatka w reklamie totolotka. Wystąpiła też w filmach "Odlotowe wakacje" (1999) oraz "Jutro będzie niebo" (2001), mignęła w serialach "Świat według Kiepskich", "Fala zbrodni", "Biuro kryminalne", na dłużej pojawiła się w "Pierwszej miłości" (2006-08

 • Happy endu nie będzie...

  Kieślowski nakręcił film o samotności i pierwszej wielkiej miłości młodego chłopaka. "Krótki film o miłości" choć ascetyczny w wersji formalnej, ma niezwykle bogatą warstwę psychologiczną. Z typową dla(...)Miłość idealna Od 10 lutego w kinach oglądać można debiut fabularny Barbary Białowąs - "Big Love" , opowiadający dramatyczną historię zakochanej pary. 16-letnia Emila (Aleksandra Hamkało) poznaje...