• Informacje na temat:

  hanka i marek mostowiak

Artykuły na temat: hanka i marek mostowiak
 • Pobita Hanka Mostowiak

  Coraz gorzej układa się w związku Hanki i Marka Mostowiaków. W dodatku kobieta zostaje przypadkowo... znokautowana. Jak potoczą się losy bohaterów serialu "M jak miłość"?

 • Czy Ewa zastąpi Hankę w sercu Marka?

  Zdradzamy, że Ewa, która już wkrótce stanie się kimś bardzo ważnym w sercu i życiu Marka Mostowiaka, jest córką Jerzego Kolędy (Artur Barciś). Mało tego: ona i Marek znają się od dzieciństwa! Kiedyś(...) latach z byłą ukochaną! Wkrótce Marek Mostowiak nawiąże bliską współpracę z Jerzy Kolędą, który jest największym sadownikiem w okolicy. Dzięki temu będzie mógł bardzo często spotykać jego ukochaną córkę...

 • Czuje "miętę" do Mostowiaka?

  ..., dziewczyna wyraźnie "czuje miętę" do owdowiałego Mostowiaka (Kacper Kuszewski)... - Początkowo trochę mnie dziwiły takie spekulacje, zwłaszcza że przyjmując tę propozycję nie spodziewałam się, że przerodzi się ona w tak dużą rolę. Poza tym nic nie wskazywało też, żeby Kasia i Marek mogli się mieć ku sobie. On - znacznie starszy od niej, po przejściach, obarczony trójką dzieci, ona - niedoświadczona...

 • Jaki los czeka Hankę?

  Mostowiaka (Kacper Kuszewski). Ale tak naprawdę, przyświecała jej chęć zemsty. Zemsty na jego rodzinie... Takie były początki Hanki i nikt chyba nie spodziewał się, że kiedykolwiek może się ona zmienić. A jednak. Miłość potrafi czynić cuda. Okazało się, że Hance tak naprawdę najbardziej brakowało rodzinnego ciepła, a to właśnie dał jej Marek i jego rodzina. - Od początku ta rola była pisana...

 • "M jak miłość": Mostowiak ma romans!

  Tamara Arciuch do obsady serialu "M jak miłość" dołączyła przed dwoma laty. Bohaterka, którą gra, to kobieta bardzo zagadkowa. Ciekawe, kiedy poznamy skrzętnie skrywane fakty z jej życia?

 • "M jak miłość": Hanka w więzieniu

  Nieoczekiwanie Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) zdecyduje się odwiedzić Grażynę (Bożena Stachura) w więzieniu. Kto namówił ją do tego, by spotkała się z nią twarzą w twarz? Co usłyszy od rywalki, która uwiodła jej męża?

 • Rozterki Hanki w "M jak miłość"

  ...dyrektorowi. Tymczasem Hanka - przynajmniej na razie - nie dowie się też o romansie Mostowiaka z Grażyną (Bożena Stachura). Jedynym człowiekiem, który mógłby opowiedzieć jej o "grzeszkach" męża(...)Do tej niespodziewanej sytuacji dojdzie w czasie wyjazdu szkolnego nad morze. Hanka od razu właściwie zareaguje. "Proszę nie zapominać, że ja jestem mężatką z trójką dzieci!" - oświadczy szefowi...

 • Małgorzata Kożuchowska o odejściu z "M jak miłość"

  Pamiętacie Hankę Mostowiak w "M jak miłość"? Przez lata w tę postać wcielała się Małgorzata Kożuchowska, która teraz w jednym z wywiadów opowiedziała m.in. o emocjach, jakie towarzyszyły jej przy podejmowaniu decyzji o odejściu z serialu. "Bałam się, że publiczność mi tego nie wybaczy" - przyznała.

 • "M jak miłość": Nie będzie rozwodu

  Hanka (Małgorzata Kożuchowska) uratuje swoje małżeństwo z Markiem (Kacper Kuszewski). Wybaczy mu zdradę oraz wycofa pozew rozwodowy.

 • Zmiany w "M jak miłość"

  Wkrótce z serialu "M jak miłość" zniknie kilka lubianych postaci, m.in. Marek Mostowiak, którego gra Kacper Kuszewski. Aktor poprosił o przerwę.

Zdjęcia na temat: hanka i marek mostowiak
Dyskusje na temat: hanka i marek mostowiak