• Informacje na temat:

  hanka kożuchowska

Artykuły na temat: hanka kożuchowska
 • "M jak miłość": Małgorzata Kożuchowska znów zagra Hankę?!

  Według doniesień "Super Expressu" serialowa Hanka Mostowiak znów pojawi się w Grabinie! Jako duch? Jako zaginiona siostra bliźniaczka? A może wcale? Znamy prawdę!

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • Małgorzata Kożuchowska w długich włosach. Niczym Hanka z "M jak miłość"!

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem z planu filmowego. Fotografia przywołała wspomnienia! Aktorka wygląda bowiem podobnie, jak w czasach gry w "M jak miłość".

 • Hanka sławniejsza niż... Kożuchowska

  O tym, że serialowa Hanka Mostowiak nie żyje, wiedzą już chyba wszyscy. Według danych "Press -Service Monitoring Mediów" w dniach 6-8 listopada, postać znana z serialu "M jak miłość" była bardziej medialna niż prawdziwe gwiazdy, w tym nawet... grająca ją Małgorzata Kożuchowska.

 • "M jak miłość": 6. rocznica śmierci Hanki

  Ponad 8 milionów widzów zasiadło 7 listopada 2011 roku przed telewizorami, by obejrzeć 862. odcinek "M jak miłość", w którym umrzeć miała Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska). Jej śmierć to bez wątpienia jedno z najważniejszych serialowych wydarzeń ostatniego dziesięciolecia!

 • Kożuchowska... sprzątaczką?

  Zaognienie konfliktu w "M jak miłość". Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) pójdzie na wojnę z dyrektorem Nowackim (Michał Lesień).

 • Małgorzata Kożuchowska przerwała milczenie w sprawie ciąży! A jednak!

  Małgorzata Kożuchowska (48 l.) nigdy wcześniej tak szczerze o tym nie mówiła...

 • Pobita Hanka Mostowiak

  Coraz gorzej układa się w związku Hanki i Marka Mostowiaków. W dodatku kobieta zostaje przypadkowo... znokautowana. Jak potoczą się losy bohaterów serialu "M jak miłość"?

 • 7 lat temu Hanka Mostowiak zginęła w kartonach!

  Aż trudno uwierzyć, że minęło tyle lat, choć mamy wrażenie, jakby to było wczoraj.  Przypomnijmy tylko dla formalności, że po latach gry w serialu Małgorzata Kożuchowska obwieściła producentom, że chce odejść z "M jak miłość".  Hanka Mostowiak była jedną z głównych postaci. Nic więc dziwnego, że jej decyzja nie spotkała się ze zbytnio entuzjastycznym przyjęciem.  Ilona Łepkowska postanowiła...

 • Ile zarabia Hanka Mostowiak?

  Serialowa gwiazda Małgorzata Kożuchowska, najczęściej kojarzona z rolą Hanki Mostowiak z "M jak miłość" jest jedną z lepiej zarabiających polskich aktorek. W przeciągu tego półrocza zarobiła już milion złotych.

Zdjęcia na temat: hanka kożuchowska
Wideo na temat: hanka kożuchowska
 • Edyta Olszówka o zastępstwie za ciężarną Kożuchowską: Miałam błogosławieństwo Małgosi!

  Edyta Olszówka podczas tournée po Ameryce Północnej zastąpiła w sztuce "Kotka na gorącym blaszanym dachu" Małgorzatę Kożuchowską. Wszystko z powodu sporych zmian w życiu prywatnym serialowej Hanki Mostowiak. Olszówka przyznaje, że początkowo wahała się, czy przyjąć tę propozycję, ale ostatecznie zaryzykowała i nie żałuje! "Miałam błogosławieństwo od Małgosi, a to ważne" - oznajmiła. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Larry Crowne. Uśmiech losu

  Larry Crowne (Tom Hanks) to zwykły, miły facet, od wielu lat zatrudniony w tej samej firmie i prowadzący normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia - Larry nieoczekiwanie traci pracę. Musi przeorganizować swoje życie i zacząć wszystko od początku. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy...

 • Kożuchowska krzyczy na fotoreporterów

  ...czyli Hanka Mostowiak na Srebrnych Jabłkach.

 • Kapitan Phillips

  "Kapitan Phillips" to wielowarstwowa opowieść dokumentująca wydarzenia z 2009 roku związane z porwaniem przez somalijskich piratów amerykańskiego kontenerowca Maersk Alabama. Znany z rejestrowania na taśmie filmowej przełomowych wydarzeń reżyser Paul Greengrass w charakterystyczny dla siebie sposób okiem kamery śledzi przypominające dreszczowiec wydarzenia, jednocześnie malując złożony portret efektów globalizacji, a wśród nich rosnących przepaści między światem bogatych i biednych. Film...

Dyskusje na temat: hanka kożuchowska