• Informacje na temat:

  hanna alternatywy

Artykuły na temat: hanna alternatywy
 • "Alternatywy 4": Jak potoczyły się losy Hanny Bieniuszewicz?

  Hanna Bieniuszewicz zapadła w pamięć widzom dzięki roli w kultowym już serialu "Alternatywy 4". Zagrała w nim Ewę Majewską, mieszkankę bloku na tytułowej...

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • "Alternatywy 4": W oparach absurdu

  Choć jest bardzo zajętym człowiekiem, chętnie zgodził się na spotkanie na warszawskim Ursynowie. Tu przed budynkiem pod adresem Marii Grzegorzewskiej 3 (dawniej Alternatywy 4) Jerzy Bończak(...) i rozbierać na czynniki pierwsze każdą scenę, w której grał. Natomiast Hanna Bieniuszewicz, odtwórczyni roli Ewy Majewskiej, była zaskoczona ogromną przemianą, jaka w czasie pracy zachodziła w artyście...

 • Jubileusz Wojciecha Pokory

  2 października Wojciech Pokora skończy 80 lat. Z tej okazji stacja TVP Seriale zorganizowała aktorowi jubileusz w siedzibie TVP, na którym oprócz samego jubilata, pojawiły się też jego ekranowe partnerki z popularnych seriali - Anna Seniuk z "Czterdziestolatka" oraz Hanna Bieniuszewicz z serialu "Alternatywy 4".

 • Hanna Bieniuszewicz pokaże nową twarz!

  Niezapomnianą Ewę Majewską z "Alternatywy 4", czyli Hannę Bieniuszewicz widzowie zobaczą po wakacjach w nowym serialu pt. "Wiadomości z drugiej ręki". Oczywiście aktorka nadal gra też w "Klanie".

 • Wojciech Pokora kończy 80 lat!

  Wojciech Pokora, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych, znany między innymi z ról w filmach "Poszukiwany, poszukiwana", "Brunet wieczorową porą", seriali "Czterdziestolatek", "Alternatywy 4", "Przygody psa Cywila" i "Kabaretu Olgi Lipińskiej", kończy w czwartek, 2 października, 80 lat.

 • Kinga Rusin wróci do TVP?! Jej komentarz zaskakuje!

  ...dziwić, Lisowa swego czasu uwiodła niegdysiejszego męża Rusin, Tomasza. Hanna i Kinga do tej pory unikały się jak ognia. Mówi się, że dziennikarka od dawna związana z TVN-em jest bardzo niezadowolona, że(...) usłyszeć, że teraz Miszczak będzie starał się zrobić z Hanki gwiazdę stacji. Być może taki stan rzeczy sprawi, że Rusin będzie szukała dla siebie innej alternatywy. W "Super Expressie" można wyczytać, że...

 • Roman Wilhelmi: Król seriali

  Roman Wilhelmi był doskonałym aktorem, ale i niepoprawnym flirciarzem, wciąż głodnym nowych wyzwań i ról oraz... towarzystwa pięknych kobiet. Nieśmiertelność zyskał nie swoimi teatralnymi czy filmowymi kreacjami, a występami w serialach: "Kariera Nikodema Dyzmy" i "Alternatywy 4".

 • Nie żyje Jan Kobuszewski

  ...mieszkaniowego w "Alternatywy 4" (1983), złodzieja "Ksywy" w "Zmiennikach" (1986). Jego talent komiczny dostrzegł i wykorzystał Stanisław Bareja - poza wymienionymi wyżej "Zmiennikami" czy "Alternatywy(...) w książce "Humor w genach" jego siostra Hanna Zborowska z Kobuszewskich. W 2008 r. w księgarniach pojawił się wywiad-rzeka, który z wybitnym aktorem przeprowadził Robert Mirosław Łukaszuk, pt. "Jan...

 • Dwa jubileusze Jana Kobuszewskiego

  Aktor komediowy, filmowy i teatralny Jan Kobuszewski świętował w niedzielę (17 grudnia) na Jasnej Górze jubileusz 50-lecia pracy artystycznej. Dziękował także za 50 lat małżeństwa.

Dyskusje na temat: hanna alternatywy
 • Re: "Alternatywy 4": Jak potoczyły się losy Hanny Bieniuszewicz?

  Generalnie podobno zastąpiła ale nie obyło się bez wpadki . Szkoda że w artykule nie rozwinęli tematu . Pani Hanna miała powiedzieć: "nie po to uczyłamsię w szkole aktorskiej żeby teraz z gołym tyłkiem latać" . Na co Marysia odpowiedziała: "to dobrze ponieważ nie ma do tego (latania z gołym tyłkiem po scenie) żadnych kwalifikacji".