• Informacje na temat:

  hanna dunowska aktorka

Artykuły na temat: hanna dunowska aktorka
 • Zmarła Hanna Dunowska. Ostatnie pożegnanie aktorki

  ...w rodzinnym grobowcu na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. Hanna Dunowska zmarła w czwartek, 1 sierpnia, w wieku 60 lat. Sympatię widzów zdobyła jako prezenterka popularnego programu "Czar Par". O śmierci(...) to podczas spotkań z pacjentami - tłumaczyła Dunowska. Prywatnie aktorka była matką dwojga dzieci oraz babcią. - Czuję się spełniona. Snuję plany na przyszłość, Jestem ciekawa życia - mówiła...

 • Aktorka i psychoterapeutka

  Jej drugą, obok aktorstwa, pasją jest... psychoterapia. - Ona pomaga mi budować rolę i szybciej docierać do głębokich emocji - wyznaje Hanna Dunowska.

 • Nie żyje Hanna Dunowska

  Na profilu Filmpolski.pl pojawiła się smutna informacja o śmierci aktorki Hanny Dunowskiej (†60 l.). Aktorka zmarła 1 sierpnia.

 • Czuje się spełniona

  Łączy dwie, bardzo różne pasje. Jest aktorką i... psychoterapeutką. - Zrealizowałam życiowe plany i robię to, co kocham - mówi z uśmiechem Hanna Dunowska.

 • ​Nie żyje Hanna Dunowska. Aktorka i prezenterka miała 60 lat

  W czwartek w wieku 60 lat zmarła Hanna Dunowska - aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Sympatię widzów zdobyła jako prezenterka popularnego programu "Czar par". O śmierci aktorki poinformował serwis Filmpolski.pl.

 • 07 w akcji: Benefis serialu

  "07 zgłoś się" jako polski Bond? Nic z tych rzeczy! Bronisław Cieślak mówi: - To byłoby karkołomne zadanie, świadczące o kompleksach.

 • Hanna Dunowska: Chciała być tylko kochana

  ...krótko...   Hanna Dunowska (†60 l.) urodziła się w 1958 r. w Mińsku Mazowieckim. Dzieciństwo i dorastanie w rodzinnym domu nie było do końca harmonijne. Po latach przyznała, że cierpiała na deficyt(...) budowanie mojej kariery zawodowej - uczciwie. W latach 80. Hanna spełniała się jako aktorka - grała w filmach i w Teatrze Narodowym. Próbowała też wypełniać role żony i matki. Przez pewien czas używała...

 • Hanna Dunowska była gwiazdą programu „Czar par”. Jej karierę przerwała okrutna choroba

  ..."Czar par" wraca do telewizji. Bez wątpienia kultowy randkowy program TVP przyniósł ogromną popularność prowadzącemu Krzysztofowi Ibiszowi (54 l.). Mało kto jednak pamięta, że towarzyszyła mu Hanna Dunowska (60 l.). Jak wyglądało jej życie po zakończeniu emisji programu?

 • Hanna Dunowska pokonała nowotwór

  Jej uśmiech towarzyszył nam przed laty w serialu "07 zgłoś się" i w programie "Czar par". Hanna Dunowska (54 l.) była wtedy na szczycie. Reżyserzy obsadzali ją w rolach hrabianek, księżnych. Mogła(...)" - wyznała aktorka. Z braku propozycji aktorskich postanowiła nie czekać. Poszła na studia w Instytucie Psychologii Procesu. "Chłonęłam wiedzę jak gąbka. Dzięki tym studiom zaczęłam poznawać siebie...

 • Znamy datę pogrzebu Hanny Dunowskiej

  Aktorka i prezenterka Hanna Dunowska zmarła 1 sierpnia w wieku 60 lat. Ostatnie pożegnanie odbędzie się w najbliższą środę, 14 sierpnia.