• Informacje na temat:

  hanna gronkiewicz waltz z córką

Artykuły na temat: hanna gronkiewicz waltz z córką
 • Hanna Gronkiewicz-Waltz obdarowała córkę Kraśki!

  Prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz sprawiła rodzinie Kraśków wielką radość!

 • "Paszporty Polityki": Hanna Gronkiewicz-Waltz z mężem, Andrzejem Waltzem

  Atmosfera wokół małżeństwa Hanny Gronkiewicz-Waltz (65 l.) i Andrzeja Waltza (71 l.) jest ostatnio dość gęsta. Część internautów sądziła nawet, że prezydent Warszawy usunęła nazwisko męża z twitterowego profilu. Do tych rewelacji odniosła się sama zainteresowana. Z kolei teraz ukazały się najnowsze zdjęcia Waltzów, które chyba nie pozostawiają wątpliwości co do relacji między małżonkami.

 • Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że jest osobą głęboko wierzącą i duchowość zawsze była nadrzędną sprawą w jej życiu. Teraz, gdy Hanna Gronkiewicz-Waltz podjęła decyzję o odwołaniu prof. Bogdana Chazana z funkcji dyrektora szpitala św. Rodziny w Warszawie, postanowiła zareagować i na swoim Facebooku zachęcić ludzi do podpisywania listu z poparciem dla ginekologa i napisania kilku słów...

 • Uroczysta premiera "Powstania Warszawskiego"

  Uroczystą premierę filmu "Powstanie Warszawskie", zmontowanego z autentycznych zdjęć z 1944 r., pochodzących z powstańczych kronik, zorganizowano w środę, 7 maja, w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie.

 • Węgierska legenda w Polsce

  Wybitny węgierski reżyser Miklos Jancso i burmistrz Budapesztu Gabor Demszky będą gośćmi honorowymi trzydniowego festiwalu "My City: Budapest", który rozpocznie się w środę w warszawskiej Fabryce Trzciny.

 • "Miasto44": Kręcono scenę wybuchu

  Nad sceną wybuchu niemieckiego transportera pułapki pracowali we wtorek, 6 sierpnia, w stolicy twórcy filmu "Miasto44" o powstaniu warszawskim. Na planie przy ul. Mostowej pojawiła się replika transportera ładunków wybuchowych Borgward. W zdjęciach wzięło udział ok. 150 statystów.

 • Rozdano Fryderyki 2014. Wielki sukces Dawida Podsiadły!

  W czwartek (24 kwietnia) odbyła się jubileuszowa 20. edycja rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce - Fryderyków.