• Informacje na temat:

  hanna lis i mężowie

Artykuły na temat: hanna lis i mężowie
 • Agnieszka Woźniak-Starak i hejt po zaginięciu jej męża Piotra. Hanna Lis zabrała głos

  ..."Czytam komentarze o zaginięciu Piotrka Woźniaka-Staraka i nie mogę uwierzyć ile bestialskiego okrucieństwa jest w ludziach" - napisała na swym Instagranie Hanna Lis. W środę, 21 sierpnia, wznowiono poszukiwania producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. To czwarty dzień poszukiwań 39-letniego mężczyzny.

 • Hanna Lis: Apetyczny powrót?

  Przez ostatnie dwa lata Hanna Lis zajmowała się domem i rodziną. Chyba nadszedł czas wrócić do tego, co jest jej żywiołem.

 • Hanna Lis pod kloszem

  Kariera Hanny Lis urzeczywistnia jedną zasadę - grunt to odpowiednie znajomości. Pierwszą pracę dostała dzięki rekomendacji matki - Aleksandry Kedaj, wieloletniej dziennikarki TVP. Teraz płynie na fali popularności męża. Pomimo ataków na jej osobę w ostatnim czasie, całe życie żyła pod kloszem. Choć z każdej pracy odchodziła w atmosferze skandalu. Czy tak będzie i teraz?

 • Hanna Lis: Powrót sentymentalny

  Kiedy trzy lata temu Hanna Lis (42 l.) odeszła z TVP, zniknęła z ekranu na dobre. Zaszyła się w swoim podwarszawskim domu, zajęła się jego prowadzeniem i wychowaniem córek. Życie w cieniu sławnego(...) szalenie ambitna - opowiada kolega z redakcji. Pani Hanna wróciła do tego, co jest jej pasją. Czuła też, że to ostatni moment, by wrócić tam, gdzie jej miejsce. Nigdy nie ukrywała przecież, że ma poczucie...

 • Tomasz Lis trafił do szpitala

  Tomasz Lis trafił do szpitala w Olsztynie - poinformował portal Olsztyn.wm.pl. Jego żona, Hanna Lis, napisała na Twitterze, że dziennikarz ma się dobrze i wszystko jest pod kontrolą.

 • Hanna Lis za Magdę Mołek?

  Kiedy Magda Mołek w jednym z programów potwierdziła, że spodziewa się dziecka, pojawiły się plotki, że kierownictwo stacji już szuka jej następczyni. Co ciekawe, mówi się o... Hannie Lis.

 • Hanna Lis: Nowy pomysł na karierę

  Od jej odejścia z TVP minęły już trzy lata. Dla kobiety u szczytu dziennikarskiej kariery, której serce bije najmocniej, gdy jest w ferworze obowiązków, to dużo czasu. Jak go wykorzystać? Hanna Lis(...) internetowym NaTemat.pl, firmowanym nazwiskiem męża Tomasza Lisa (46 l.). Gdy niedawno portal wystartował, nazwisko dziennikarki nie pojawiło się wśród współpracujących z nim autorów. Dlaczego? Bo pani Hanna...

 • Hanna i Tomasz Lisowie: Dokąd wiedzie ich uczucie?

  Szósta rocznica ślubu Hanny (43 l.) i Tomasza Lisów (47 l.) nie była hucznie świętowana. Nie mieli na to czasu. Jedynie wieczorem przy lampce wina wspominali tamten romantyczny dzień... Rzym. Piątek(...) nowego roku, pani Hanna znów pojedzie z mężem do Rzymu, by świętować tę rocznicę, ale też wyciszyć się i spędzić czas tylko we dwoje. - Celebrowanie tych chwil jest dla nich bardzo ważne. Dbają o to, by...

 • Smoktunowicz idzie za mężem

  Hanna Smoktunowicz, od 19 października 2007 roku żona Tomasza Lisa i używająca już nazwiska Lis, idzie w ślady męża, który zaczyna pracę w TVP i również pojawiać się będzie w telewizji publicznej.

 • Małgorzata Rozenek: Nie rywalizuję

  Małgorzata Rozenek jest szczęśliwa, że udział w programie "Azja Express" zaowocował przyjaźnią z Hanną Lis i Agnieszką Woźniak-Starak. Jej zdaniem pokazuje to, że w show-biznesie możliwe są pozytywne, przyjacielskie relacje. Podkreśla też, że między nią a jej nowymi przyjaciółkami nie ma rywalizacji, każda realizuje się bowiem zawodowo.

Zdjęcia na temat: hanna lis i mężowie
 • Hanna Lis