• Informacje na temat:

  hanna lis jej styl

Artykuły na temat: hanna lis jej styl
 • Hanna Lis straciła program w TVN Style

  Nie powstanie trzeci sezon programu "Bez planu", którego autorką i prowadzącą była Hanna Lis. Produkcja okazała się za droga dla TVN Style. Co teraz będzie robiła dziennikarka?

 • Hanna Lis poprowadzi autorski program w TVN Style

  Po kilkumiesięcznej przerwie Hanna Lis wraca do telewizji. Dziennikarka poprowadzi autorski program "Bez planu" na antenie TVN Style.

 • ​Hanna Lis: Mamusia będzie wpadać

  ...​Hanna Lis obawia się momentu, w którym jej córka opuści rodzinny dom. Boi się nie tyle o nastolatkę, co o siebie. Zapewnia, że będzie często odwiedzać Julię, dzielić je będzie bowiem odległość, którą można pokonać w zaledwie dwie godziny.

 • Hanna Lis zachwycona Izraelem

  Hanna Lis wyjechała w pierwszą od wielu miesięcy zagraniczną podróż. Spędziła kilka dni w Izraelu, którym jest zachwycona. Docenia zwłaszcza tamtejszą kuchnię, będącą mieszanką różnych tradycji kulinarnych. Gwiazda zamierza wrócić do Izraela już wkrótce wraz z ekipą programu "Bez planu".

 • Hanna Lis: Do polityki nie wracam

  Hanna Lis została gospodynią programu podróżniczo-kulinarnego na antenie TVN Style. Twierdzi, że jest szczęśliwa, może się bowiem spełniać w nowym obszarze oraz realizować swoje życiowe pasje. Gwiazda zapewnia też, że nie żałuje odejścia od polityki, tym bardziej że według niej staje się ona w Polsce coraz bardziej przykra i pozbawiona idei.

 • Hanna Lis: "Bez planu" inspiruje widzów

  Będzie drugi sezon programu "Bez planu". Obecnie Hanna Lis wybiera potencjalne destynacje. Twierdzi, że tym razem chciałaby zabrać widzów do Szwecji, Laosu i jednego z państw Ameryki Południowej.

 • Hanna Lis: Apetyczny powrót?

  Przez ostatnie dwa lata Hanna Lis zajmowała się domem i rodziną. Chyba nadszedł czas wrócić do tego, co jest jej żywiołem.

 • Hanna Lis: "Ostateczny rozwód" z polityką

  ..."Ktoś powiedział, że popełniam straszliwy błąd, biorąc udział w 'Azja Express', bo z niego nie będzie już powrotu do świata newsów. I świetnie, bo o to właśnie chodziło" - Hanna Lis powiedziała w rozmowie z magazynem "Viva". Dziennikarka ujawniła, że zwolnienie z TVP było jej "ostatecznym rozwodem z newsami i polityką".

 • Hanna Lis wraca na wizję!

  Po wielomiesięcznej przerwie Hanna Lis, popularna dziennikarka znana przede wszystkim z programów informacyjnych, powraca na wizję. Tym razem w TVN Style poprowadzi program kulinarny.

 • Hanna Lis: Warto w święta poczuć nastrój zbliżenia do drugiego człowieka

  Hanna Lis świąteczne upominki kupuje zazwyczaj na ostatnią chwilę. Twierdzi, że woli robić to spontanicznie, pomimo dużych kolejek w sklepach. Tegoroczne Boże Narodzenie gwiazda TVN Style spędzi jak zawsze w domu razem z bliskimi.

Wideo na temat: hanna lis jej styl
 • Hanna Lis: Do polityki nie wracam

  Hanna Lis została gospodynią programu podróżniczo-kulinarnego na antenie TVN Style. Twierdzi, że jest szczęśliwa, może się bowiem spełniać w nowym obszarze oraz realizować swoje życiowe pasje.

 • Hanna Lis : Mój program inspiruje ludzi

  W programie „Bez planu” Hanna Lis zwiedza świat od kuchni. Zabiera widzów do ciekawych restauracji i jadłodajni, pokazuje specjały kuchni regionalnych. Program zadebiutował na antenie TVN Style(...) zainspirował, że chcą pojechać w podróż poślubną do Barcelony, że na pewno zwiedzą te miejsca, bo to jest coś, o czym nie słyszeli – mówi Hanna Lis agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Wiadomo już