• Informacje na temat:

  hanna lis smoktunowicz

Artykuły na temat: hanna lis smoktunowicz
 • Po Lisie odeszła Smoktunowicz

  Hanna Smoktunowicz pożegnała się w środę z widzami polsatowskich "Wydarzeń". Prowadząca od trzech lat program Smoktunowicz odeszła po tym, jak od kierowania "Wydarzeniami" odsunięto Tomasza Lisa.

 • Smoktunowicz idzie za mężem

  Hanna Smoktunowicz, od 19 października 2007 roku żona Tomasza Lisa i używająca już nazwiska Lis, idzie w ślady męża, który zaczyna pracę w TVP i również pojawiać się będzie w telewizji publicznej.

 • Dlaczego Lis musi odejść?

  Nadal nie wiadomo, czy Tomasz Lis definitywnie zakończy swoją współpracę ze stacją Polsat. Jak na razie decyzja o jego odsunięciu od "Wydarzeń" uruchomiła lawinę. Z pracy przy programie zrezygnowała już Hanna Smoktunowicz, zastanawiają się także inni dziennikarze. Dlaczego Lis musiał odejść?

 • Tomasz Lis najbardziej lubiany

  Chajzer - 9,20% 8. Tomasz Kammel - 8,50% 9. Kinga Rusin - 8,40% 10. Hanna Smoktunowicz - 8,30%(...) kilkoma PR-owskimi sztuczkami" - powiedział Tomasz Lis, członek Zarządu Telewizji Polsat ds. programowych. Badanie zostało przeprowadzone w dniach 8-11 grudnia metodą wywiadu kwestionariuszowego face-to...

 • Tomasz Lis ujawnia

  Tomasz Lis komentując decyzję o odsunięciu go od kierowania polsatowskimi "Wydarzeniami" powiedział, że szefostwo stacji od pewnego czasu podlegało "brutalnym atakom". Lis, który w czwartek ogłosił, że odchodzi z Polsatu, nie chce na razie mówić o szczegółach; zapowiada, że być może więcej powie po wyborach parlamentarnych.

 • Hanna Lis pod kloszem

  Kariera Hanny Lis urzeczywistnia jedną zasadę - grunt to odpowiednie znajomości. Pierwszą pracę dostała dzięki rekomendacji matki - Aleksandry Kedaj, wieloletniej dziennikarki TVP. Teraz płynie na fali popularności męża. Pomimo ataków na jej osobę w ostatnim czasie, całe życie żyła pod kloszem. Choć z każdej pracy odchodziła w atmosferze skandalu. Czy tak będzie i teraz?

 • Zastąpi Lisa w Polsacie

  ...opinii, że powodem odsunięcia Lisa mógł być jego "trudny charakter" i konflikty w zespole "Wydarzeń". W czwartek Lis podjął decyzję o całkowitym odejściu ze stacji; zrezygnował z funkcji członka zarządu oraz prowadzenia autorskiego programu "Co z tą Polską?". W efekcie z Polsatu odeszła też główna prowadząca "Wydarzeń" Hanna Smoktunowicz, a - według niektórych mediów - z programu mogą odejść...

 • Co dalej z Hanną Lis?

  Wraz z odejściem we wrześniu ubiegłego roku Hanny Smoktunowicz-Lis (38 lat ) z Polsatu w środowisku dziennikarzy telewizyjnych zaczęły krążyć opinie, iż "Wydarzenia" straciły cenioną przez widzów gospodynię programu, więc mogą również... stracić widzów.

 • Tomasz Lis odchodzi z Polsatu

  Tomasz Lis - członek zarządu Polsatu - odchodzi ze stacji. Lis ogłosił to w czwartek wieczorem, 20 września, żegnając się z widzami swojego autorskiego programu "Co z tą Polską?". Lis zdecydował o odejściu ze stacji po tym, jak władze Polsatu odsunęły go od kierowania programem informacyjnym "Wydarzenia".

 • Tomasz Lis tylko w internecie

  ...programem informacyjnym "Wydarzenia". W efekcie odeszła też główna prowadząca "Wydarzeń" Hanna Smoktunowicz, prywatnie partnerka Lisa.(...) szansa, szansa dla nas wszystkich, nowe nie docenione medium" - powiedział Tomasz Lis portalowi Wirtualnemedia. Przypomnijmy, że Tomasz Lis - członek zarządu Polsatu - odszedł ze stacji. Lis ogłosił to...

Zdjęcia na temat: hanna lis smoktunowicz
 • Hanna Lis
Wideo na temat: hanna lis smoktunowicz
 • Małgorzata Kostrzewska-Rozenek-Majdan zachwycona nowymi przyjaciółkami

  Małgorzata Kostrzewska-Rozenek-Majdan (w wieku Szulim-Badziak-Woźniak-Starak) jest szczęśliwa, że udział w programie „Azja Express” zaowocował przyjaźnią z Hanną Kedaj-Smoktunowicz-Lis i Agnieszką Szulim-Badziak-Woźniak-Starak. Jej zdaniem pokazuje to, że w show-biznesie możliwe są pozytywne, przyjacielskie relacje. Podkreśla też, że między nią a jej nowymi przyjaciółkami nie ma rywalizacji