• Informacje na temat:

  hanna lis teraz my

Artykuły na temat: hanna lis teraz my
 • Hanna Lis namawia mężczyzn, by korzystali z urlopu rodzicielskiego

  Hanna Lis wystąpiła w poniedziałek, 25 maja, w relacji na żywo prowadzonej przez Magdalenę Kuszewską na instagramowym kanale "Era Nowych Kobiet". Panie rozmawiały m.in. o tym, jak łączyć macierzyństwo z pracą, zwłaszcza w tak trudnym okresie, jakim jest pandemia, gdy wiele kobiet pracuje w domu i jednocześnie zajmuje się dziećmi. Zapytana o to, od czego powinny zacząć młode matki, Hanna Lis bez...

 • Hanna Lis opowiedziała o swojej chorobie

  Hanna Lis podzieliła się ostatnio z internautami wzruszającym wyznaniem. Na swoim Instagramie opublikowała post, w którym opowiedziała o swojej chorobie. Jak się okazuje, dziennikarka cierpi na endometriozę. Co wiąże się z tą chorobą?

 • Koronawirus: Hanna Lis twierdzi, że w Polsce będzie więcej ofiar niż we Włoszech

  Hanna Lis jest jedną z osób, które na bieżąco relacjonują w swoich mediach społecznościowych doniesienia na temat koronawirusa. Jak stwierdziła w jednym z wpisów na Instagramie: "Śledzę sytuację(...) powstrzymać pandemię. I choć jeszcze dwa tygodnie temu fani uznawali jej apele za głos rozsądku i próbę ostrzeżenia przed niebezpieczeństwem, teraz pytają, czemu ma służyć sianie grozy. Dziennikarce...

 • Hanna Lis straciła program w TVN Style

  Nie powstanie trzeci sezon programu "Bez planu", którego autorką i prowadzącą była Hanna Lis. Produkcja okazała się za droga dla TVN Style. Co teraz będzie robiła dziennikarka?

 • Hanna Lis: Apetyczny powrót?

  Przez ostatnie dwa lata Hanna Lis zajmowała się domem i rodziną. Chyba nadszedł czas wrócić do tego, co jest jej żywiołem.

 • Hanna Lis: Zahartowana dzięki "Azja Express"

  Hanna Lis twierdzi, że udział w programie "Azja Express" ją zahartował, czuje się bowiem znacznie silniejsza fizycznie i psychicznie. Był to także test przyjaźni z Łukaszem Jemiołem - dziś dziennikarka wie, że na projektanta może liczyć w każdej sytuacji. Największą korzyść odniosły jednak córki Hanny Lis, z powodu odległości i ograniczonego kontaktu mogły się cieszyć większą swobodą.

 • Hanna Lis: Ostateczna decyzja

  Jeszcze dziś (7 maja) rozstrzygną się losy ewentualnej współpracy Hanny Lis z telewizją publiczną. Prezenterka spotka się prezesem TVP Andrzejem Urbańskim.

 • Hanna Lis pod kloszem

  Kariera Hanny Lis urzeczywistnia jedną zasadę - grunt to odpowiednie znajomości. Pierwszą pracę dostała dzięki rekomendacji matki - Aleksandry Kedaj, wieloletniej dziennikarki TVP. Teraz płynie na fali popularności męża. Pomimo ataków na jej osobę w ostatnim czasie, całe życie żyła pod kloszem. Choć z każdej pracy odchodziła w atmosferze skandalu. Czy tak będzie i teraz?

 • Hanna Lis: Powrót sentymentalny

  Zawsze wierzyła w to, że można pogodzić prowadzenie domu z pracą. Teraz wraca do telewizji, bo to jej żywioł i życiowa pasja.

 • Hanna Lis: W nowym sezonie "Bez planu" będzie trochę zmian

  Hanna Lis zaczyna pracę na planie 2. sezonu "Bez planu". Tym razem odwiedzi m.in. Maroko, Izrael oraz Portugalię. Dziennikarka zapowiada drobne zmiany w formule programu, które mają sprawić, że będzie on jeszcze lepiej przyjmowany przez widzów.

Zdjęcia na temat: hanna lis teraz my
Wideo na temat: hanna lis teraz my
 • Hanna Lis o zmianach w życiu: Zaczynam żyć coraz młodziej, więcej spontanu i żywiołu

  Do niedawna Hanna Lis swoje życie niemal całkowicie podporządkowywała córkom. Musiała planować, przewidywać niektóre rzeczy i raczej nie pozwalała sobie na „spontan” ani na pójście na żywioł. Teraz(...) troszeczkę staram się zluzować. Mam wrażenie, że stając się coraz starsza, w jakimś sensie zaczynam (…) żyć trochę młodziej” – powiedziała Lisowa. (x-news/Agencja TVN)

 • Hanna Lis pierwszy raz o wpadce z papierosami w "Panoramie"

  W lutym 2014 roku Hanna Lis (44 l.) poprowadziła wydanie "Panoramy" z paczką papierosów na stole. Zaraz po zdarzeniu dziennikarka przyznała, że była to jej wina i przeprosiła widzów. Teraz pierwszy(...) było zdarzyć, więc wstydzę się bardzo do tej pory – kaja się Hanna Lis.

 • Nosowska w programie Hanny Lis częstuje chipsami!

  Kasia Nosowska będzie gościem Hanny Lis w programie „Między słowami”, który zobaczymy na antenie Polsat Cafe w niedzielę wielkanocną o godz. 15:30. Czego możemy się spodziewać? Hanna Lis: Po tych(...) przyszłość? Hanna Lis zapyta o to wokalistkę. Hanna Lis: Jaka jesteś jako matka? Kasia Nosowska: Sądzę, że przesadziłam z udzielaniem wsparcia mojemu synowi i przekazywania mu takiej wiary w siebie

Dyskusje na temat: hanna lis teraz my
 • Re: ​Gwiazda "Zniewolonej" nie planowała kariery aktorskiej. Wybrała inny zawód

  , że spotyka się z nieodpowiednimi osobami albo że pije za dużo - mówi Kowalewski. Na Czabańskiego nic nie znaleziono. Pod lupą TVP miał znaleźć się także redaktor naczelny "Newsweeka" Tomasz Lis. - W sierpniu 2018 r. wysłano drona na jego prywatną posesję, gdzieś w Konstancinie. "Newsweek" szykował wtedy jakąś publikację o Kurskim. Sprawę skomentowali na Twitterze Hanna i Tomasz Lisowie