• Informacje na temat:

  hanna mikuc rodzina

Artykuły na temat: hanna mikuc rodzina
 • Hanna Mikuć-Sobocińska: Jestem dumna z dzieci

  ...się propozycje. - Mąż pracował na całym świecie, a my jeździliśmy razem z nim - opowiada aktorka. Dzieci po latach oceniały, że dzięki jej decyzji ich rodzina przetrwała. Hanna i Piotr bardzo się(...)Gdy nie jest zajęta na planie filmowym, dzwoni do dzieci i spędza czas z wnukami. Hanna Mikuć-Sobocińska (64 l.) zawsze marzyła, by jej latoroślom dobrze się wiodło. Mimo że przedwcześnie straciły...

 • Dla dziecka rzuca pracę

  Co ciekawego wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"? Piotrek (Marcin Mroczek) idzie z Lenką do lekarza. Gdy wraca, ma dla Kingi (Kasia Cichopek) złą wiadomość. Pediatra uważa, ze powinni na kilka miesięcy zawieźć córkę nad morze.

 • Hanna Mikuć i Piotr Sobociński: Zabrakło im życia w życiu...

  Hanna Mikuć (61 l.) i Piotr Sobociński (†43 l.) wiedli szczęśliwe życie rodzinne i marzyli o tym, by wspólnie się zestarzeć. Niestety, los okrutnie zadrwił z ich planów...

 • Kinga Zduńska: Kariera czy córka?

  Bohaterka "M jak miłość" Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) stanie niebawem przed dylematem: kariera zawodowa czy wychowywanie córeczki Lenki? Będzie miała twardy orzech do zgryzienia, bo z jednej strony chciałaby poświęcić się dziecku, z drugiej wie, że trzeba z czegoś żyć. Co wybierze?

 • Hanna Mikuć: Los okrutnie z niej zakpił! W jednej chwili straciła męża!

  W serialu "M jak miłość" nie gra żadnej z głównych ról, a mimo to nie sposób jej nie zapamiętać. Subtelna, delikatna i pełna uroku. Nie przez przypadek Hanna Mikuć (60 l.) uchodziła kiedyś za muzę wielu twórców. Słynny reżyser Juliusz Machulski (61 l.) był zachwycony jej kreacją w filmie "Seksmisja" i wróżył wielką karierę.

 • Zduńscy wreszcie wzięli ślub

  Pragniemy zaprosić wszystkich widzów serialu "M jak miłość" na ślub kościelny Kingi i Piotra Zduńskich, który odbędzie się 22 lutego w 725. odcinku serialu! Zapewniamy moc wrażeń, łzy wzruszenia oraz ryż na szczęście. Para młoda wypowie sakramentalne "tak" w kościele Świętej Katarzyny w Warszawie, bo tam właśnie realizowane były kluczowe sceny ślubne.

 • M jak miłość

  ...), Feliks Matecki (Wojtuś), Marcin Mroczek (Piotrek), Maria Głowacka (Lenka Zduńska), Andrzej Młynarczyk (Tomek), Magdalena Walach (Agnieszka), Katarzyna Grabowska (Olga), Hanna Mikuć (Krystyna), Izabela...

 • M jak miłość

  ...(Marysia), Hanna Mikuć (Krystyna), Iga Krefft (Ula), Sławomir Holland (Staszek), Gabriela Raczyńska (Basia, córka Ali), Marcjanna Lelek (Natalia), Krystian Domagała (Mateusz)

 • M jak miłość

  ...(Joanna), Feliks Matecki (Wojtuś), Marcin Mroczek (Piotrek), Maria Głowacka (Lenka Zduńska), Andrzej Młynarczyk (Tomek), Magdalena Walach (Agnieszka), Katarzyna Grabowska (Olga), Hanna Mikuć (Krystyna...

 • Krystyna złamie serce Wojtkowi!

  Krystyna Filarska (Hanna Mikuć) niespodziewanie pokaże oblicze nieodpowiedzialnej nastolatki. Zerwie zaręczyny z Wojciechem Marszałkiem (Emilian Kamiński), z którym wkrótce planowała ślub. Zrobi to po to, by związać się ze swoją dawną miłością Julkiem (Mariusz Żarnecki).

Zdjęcia na temat: hanna mikuc rodzina