• Informacje na temat:

  hanna śleszyńska daleko od noszy

Artykuły na temat: hanna śleszyńska daleko od noszy
 • Katarzyna Glinka w obsadzie "Daleko od noszy"

  Sitcom "Daleko od noszy" po ponad 5 latach wróci do telewizji. W nowych odcinkach, obok znanych z produkcji aktorów, pojawi się m.in. Katarzyna Glinka.

 • "Daleko od noszy" najzabawniejsze

  Na zakończonym w sobotę, 26 czerwca, V Festiwalu Dobrego Humoru za najzabawniejszy serial telewizyjny uznano "Daleko od noszy", w reżyserii Krzysztofa Jaroszyńskiego. Jury obradujące pod przewodnictwem Jacka Fedorowicza nagrodę Grand Prix przyznało widowisku telewizyjnemu "Ukochany kraj - PRL w piosence" w reżyserii Janusza Józefowicza.

 • Hanna Śleszyńska: Zachłanność to cecha aktorów

  Zacznijmy od gorącego niusa - fani serialu "Daleko od noszy" ucieszą się pewnie, że powstanie jego kontynuacja! Hanna Śleszyńska: - Tak, w końcu listopada rozpoczynają się zdjęcia. To dla nas(...) z "Daleko od noszy" czy Lodzię z "Domu", bo one są takie niemodne, takie niedzisiejsze, tak bym chciała się nimi zaopiekować i ochronić ich wizerunek przed nowoczesnym światem. Wprowadzają nas w klimaty...

 • "Daleko od noszy. Reanimacja" w Polsacie od 4 marca

  ...4 marca na antenę Polsatu powróci serial komediowy "Daleko od noszy". Nowa odsłona sitcomu będzie nosić nazwę "Daleko od noszy. Reanimacja".

 • "Daleko od noszy": Doktor Kidler i siostra Basen wracają?

  Dobra wiadomość dla fanów "Daleko od noszy"! Twórca serialu - Krzysztof Jaroszyński - poinformował właśnie, że trwają rozmowy w sprawie kontynuacji uwielbianego przez widzów sitcomu. Czy doktor Kidler (Paweł Wawrzecki), ordynator Łubicz (Krzysztof Kowalewski) i siostra Basen (Hanna Śleszyńska) wrócą przed kamerę?

 • Polsat zdejmuje z anteny serial "Daleko od noszy. Reanimacja"

  Na 29 kwietnia zaplanowano emisję ostatniego odcinka sitcomu "Daleko od noszy. Reanimacja”. Polsat zdecydował się na zdjęcie produkcji z anteny - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

 • Doda w każdym odcinku serialu "Daleko od noszy"

  Doda dołączyła do obsady nowej serii serialu "Daleko od noszy". Wciela się w postać zwariowanej Anielki, która pracuje społecznie jako kierowca karetki. Wokalistka twierdzi, że jej postać zagości w serialu Polsatu na stałe.

 • Koroniewska w "Daleko od noszy"

  Joanna Koroniewska, gwiazda "M jak miłość", wystąpi gościnnie w serialu "Daleko od noszy". Aktorka zagra panią adwokat, która wprowadzi sporo zamieszania w życie bohaterów szpitala.

 • Śleszyńska: Tę rolę napisano dla mnie

  Hanna Śleszyńska od lat kojarzona z komediowym wizerunkiem. Od 2003 roku aktorkę można oglądać w serialu "Daleko od noszy". Grana przez nią siostra Basen zyskała wielką popularność wśród widzów.

 • Śleszyńska: Temperament Lizy Minelli

  Co za magia tkwi w harleyach, że one panią tak porwały? Hanna Śleszyńska: - Może wiatr we włosach? (śmiech). Raczej nie, bo mam kask... Tak naprawdę motor, a konkretnie harley V-Rod Muscle(...) Młynarskiego i Andrzeja Strzeleckiego... Czy ktoś wypomina wiek Krystynie Jandzie? Nie wspomina pani o Krzysztofie Jaroszyńskim, twórcy "Daleko od noszy"? Siostra Basen i reszta ekipy niezmiennie...

Zdjęcia na temat: hanna śleszyńska daleko od noszy
Wideo na temat: hanna śleszyńska daleko od noszy
 • "Daleko od noszy. Reanimacja": Zwiastun serialu

  4 marca na antenę Polsatu powróci serial komediowy „Daleko od noszy”. Nowa odsłona sitcomu będzie nosić nazwę „Daleko od noszy. Reanimacja”. Serial będzie emitowany w soboty. W nowym sezonie, poza stałym składem aktorów (są to: Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Piotr Gąsowski, Rafał Rutkowski, Bogusław Kaczmarczyk, Hanna Śleszyńska, Agnieszka Suchora i Magdalena Mazur), do

Dyskusje na temat: hanna śleszyńska daleko od noszy