• Informacje na temat:

  hanna śleszyńska i jacek brzosko

Artykuły na temat: hanna śleszyńska i jacek brzosko
 • Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko rozstali się. Po tylu latach! Oto powód

  Hanna Śleszyńska (60 l.) i Jacek Brzosko zdecydowali się zakończyć swój związek po 14 latach bycia razem. Dlaczego do tego doszło? Głos w tej sprawie zabrał były już ukochany aktorki.

 • Hanna Śleszyńska: Nieformalne cynowe gody

  Swoją pierwszą okrągłą rocznicę uczcili kameralną kolacją we dwoje i upominkami. W styczniu minęło 10 lat, odkąd Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko są razem.

 • "O mnie się nie martw": Hanna Śleszyńska nie czeka na miłość, ale na... wnuki!

  Hanna Śleszyńska, czyli Irena Palukiewicz z „O mnie się nie martw”, od kilku miesięcy jest singielką i twierdzi, że na razie nie ma ochoty na miłość. - Nie jestem jeszcze gotowa na nowy związek i nie myślę o facetach – mówi.

 • Hanna Śleszyńska i jej ukochany świętują kolejną rocznicę!

  ...... - twierdzi Hanna Śleszyńska (60 l.). I chociaż aktorka i jej ukochany Jacek Brzosko lubią spontanicznie gdzieś wyskoczyć, najbliższy wyjazd zaplanowali ze szczegółami - i to już w ubiegłym roku(...) niepostrzeganym jako miejsce do zapoznawania się. I to jest chyba dobry sposób! - śmieje się aktorka. Od lat tworzą świetnie dobraną parę. - Jacek jest łagodny. Nie sprawia kłopotów. Co prawda ja też się...

 • Hanna Śleszyńska: Miłość zjawia się znienacka

  Popularna aktorka opowiedziała w rozmowie z "Na żywo" o ślubie syna i o relacjach z synową. Hanna Śleszyńska (60 l.) zdradziła też jak wspiera młodszego potomka, który poszedł w ślady rodziców(...) potrzebuje jakiejś porady, oczywiście może na nas liczyć. Ponad pół roku temu rozstała się pani ze swoim partnerem Jackiem Brzosko. Serce jest już gotowe na nowy związek? Na razie nie, takie...

 • Hanna Śleszyńska po miłosnym rozczarowaniu chce spełnić marzenie

  Minęło kilka tygodni od kiedy Hanna Śleszyńska (60 l.) potwierdziła, że jej wieloletni związek z Jackiem Brzoską należy już do przeszłości. Aktorka spędziła święta w rodzinnym gronie, a wieczór(...) publiczności, a potem wrócić do domu. Choć aktorka stara się nie okazywać publicznie targających nią emocji, rozstanie jest dla niej bolesnym tematem. Hanna Śleszyńska wierzyła, że właśnie z Jackiem, który...

 • Hanna Śleszyńska wybrała się z ukochanym w daleką podróż!

  Oboje uwielbiają podróże. Na motorze przejechali już całą Europę. Ale aby uczcić dwunastą rocznicę związku Hanna Śleszyńska (57 l.) i jej partner - biznesmen Jacek Brzosko (51 l.) - postanowili(...), Jacek z Maksem. Wymiana SMS-ów, a potem spotkania upewniły oboje, że chcą iść razem przez życie. W 2010 r. blisko już było do ślubu, ale Hanna nieoczekiwanie odwołała uroczystość. Podobno dowiedziała...

 • Hanna Śleszyńska nie traci optymizmu! Po rozstaniu wspierali ją bliscy

  Hanna Śleszyńska (60 l.) jest urodzoną optymistką. Z jej twarzy rzadko schodzi uśmiech. Niedawno jednak przeżyła trudne chwile, ale nawet to jej nie załamało. Jak ona to robi?

 • Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski dadzą sobie drugą szansę?

  Oboje są na zakręcie, ich związki się rozpadły. Czy dzieje się dobrze, czy źle mogą na siebie liczyć i nie kryją, że wciąż darzą się uczuciem. Hanna Śleszyńska (60 l.) i Piotr Gąsowski (55 l.) dadzą sobie drugą szansę? - pyta "Dobry Tydzień".

 • Hanna Śleszyńska domaga się wnuka!

  Hanna Śleszyńska (56 l.) oznajmiła, że chciałaby już zostać babcią! Syn spełni jej życzenie?

Zdjęcia na temat: hanna śleszyńska i jacek brzosko
Wideo na temat: hanna śleszyńska i jacek brzosko
 • Brzosko o związku ze Śleszyńską

  Partner Jacek Brzosko i syn Mikołaj Magnuski o Hannie Śleszyńskiej. (Źródło: Uwaga TVN/x-news)

 • Śleszyńska nie mieszka z partnerem

  Hanna Śleszyńska opowiedziała w programie "Uwaga! Kulisy sławy" o swoim związku z Piotrem Gąsowskim oraz relacjach z obecnym partnerem Jackiem Brzosko. "Niektórzy nam zazdroszczą. Jesteśmy ciągle stęsknieni siebie" - zwierzyła się. Aktorka przyznała również, że nie mieszka z Jackiem pod jednym dachem. (Źródło: Uwaga TVN/x-news)