• Informacje na temat:

  harrison ford jego syn

Artykuły na temat: harrison ford jego syn
 • Harrison Ford: Łowca, Indiana, Han

  Jego kariera wystartowała jak gwiezdny statek "Falcon", który pilotował w pierwszej części "Gwiezdnych wojen". Jako kapitan Han Solo stał się gwiazdą i bohaterem pop kultury. Harrison Ford do galaktycznej serii wciąż powraca, choć 13 lipca skończył już 77 lat.

 • Nie będzie synem Indiany?

  Shia LaBeouf ( "Constantine" ) wyśmiał doniesienia prasy na temat swojego udziału w filmie "Indiana Jones 4". Według ostatnich plotek młody aktor miałby zagrać syna tytułowego bohatera.

 • Miłość? Tylko w Paryżu!

  Nowa komedia Woody'ego Allena "O północy w Paryżu" oraz western science fiction "Kowboje i obcy" z Danielem Craigiem i Harrisonem Fordem to największe hity obfitującego w kinowe premiery tygodnia. W sumie na ekrany kin trafia w piątek aż 9 produkcji!

 • "Indiana Jones" znowu na ekranie?

  Producent i scenarzysta George Lucas zapowiedział, że myśli o nakręceniu kolejnej części przygód Indiany Jonesa. Dzieło miałoby powstać z udziałem Harrisona Forda oraz Shii LaBeoufa, który w filmie "Indiana Jones: Królestwo Kryształowej Czaszki" zagrał syna Indiany.

 • Będzie kolejny "Indiana Jones"?

  W 2011 roku rozpoczną się zdjęcia do "Indiany Jonesa 5" - poinformował nowozelandzki portal Stuff. W kolejnym filmie serii ponownie mamy zobaczyć Harrisona Forda i Shię LaBeoufa.

 • Shia LaBeouf nie zagra w "Indiana Jones 5"

  ..."popełnił straszne błędy". Aktor przeprosił po tym, jak Harrison Ford nazwał go "pierdo*** idiotą". "The Post" Spielberga to dramat historyczny, w którym występują Tom Hanks i Meryl Streep. Jego(...) "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki" (2008). Za każdym razem w główną rolę wcielał się Harrison Ford. Sytuacja ma się także powtórzyć w części piątej. Jak stwierdził jednak scenarzysta David...

 • Nowa biografia Polańskiego w księgarniach

  Niemiecki krytyk filmowy, Paul Werner, napisał biografię Romana Polańskiego, jedną z niewielu publikacji o tym reżyserze, która koncentruje się na jego dziełach a nie sensacjach i skandalach związanych z jego życiem. Książka właśnie trafiła do księgarń.

 • Mike Nichols: Nie tylko "Absolwent"

  Mimo że jego nazwisko nie jest może tak głośne, jak innych uznanych amerykańskich reżyserów, to każdy szanujący się miłośnik X muzy widział przynajmniej kilka jego filmów. To właśnie jeden z nich - kultowy już "Absolwent", zapewnił mu kinematograficzną nieśmiertelność.

 • RHCP: Lider z małolatą?

  Anthony Kiedis, 43-letni wokalista amerykańskiej grupy Red Hot Chili Peppers, spędza obecnie wakacje na karaibskiej wysepce St Barts. Towarzyszy mu 19-letnia modelka Jessica Stam, która śmiało mogłaby być jego córką.

 • Frank Darabont: Oscarowy pechowiec

  ...reżyser "Zielonej mili" Frank Darabont, syn węgierskich uchodźców, musiał przełknąć gorzką pigułkę także na gali oscarowej w 1995 r. kiedy jego film (także według prozy Kinga) "Skazani na Shawshank" był nominowany w 7 kategoriach. W tamtym filmie o rolę Reda Reddinga zabiegali Harrison Ford, Clint Eastwood, Paul Newman i Robert Redford. Ostatecznie zagrał ją Morgan Freeman. Natomiast...