• Informacje na temat:

  harry fotograf

Artykuły na temat: harry fotograf
 • Za długi Harry Potter

  Filmowa adaptacja pierwszej książki J.K. Rowling opowiadającej o Harrym Potterze, "Harry Potter i kamień filozoficzny", przed pracami montażowymi trwa cztery godziny. Producenci filmu z wytwórni Warner Bros. nakazali Chrisowi Columbusowi, reżyserowi obrazu, skrócenie materiału o co najmniej dwie godziny.

 • Daniel Radcliffe fotografem

  Historia, rozpoczynająca się w 1970 roku, opowiada o młodym mężczyźnie, pełniącym zawód fotografa w jednym z małych, malowniczych miasteczek Nowej Anglii, który uwiecznia różnorodne momenty życia(...) fotografia jest jego pasją, dającą mu artystyczne spełnienie i ukazującą rzeczywistość sennego miasteczka z nowej perspektywy. Film wyprodukuje kompania This Is It Productions, która ma na koncie m.in...

 • "Harry Potter"? Dziękuję, ale...

  W porządku. Widzicie fotografię - nie poznajecie gościa. Nazwisko? Również nic wam to nie mówi. To teraz kilka tytułów: "Czekając na wyrok" (Oscar dla Halle Berry), "Marzyciel" (Oscar za muzykę dla Jana AP Kaczmarka), "007: Quantum of Solace", "World War Z"... Jedno jest pewne - Marc Forster to bez wątpienia jeden z solidniejszych reżyserów w Hollywood.

 • Harry Potter idzie na wojnę

  Z Hogwartu do Somalii. Daniel Radcliffe (Harry Potter) w filmie "Journey" wcieli się w postać słynnego fotografa wojennego - Dana Eldona.

 • Thirty Seconds To Mars: Straceniec Jared Leto (fragment biografii)

  Muzyk, aktor, reżyser, fotograf, przedsiębiorca, filantrop... Prawdziwy człowiek renesansu. W dodatku bezkompromisowy: potrafi oszpecić się na potrzeby roli filmowej i ruszyć na straceńczą wojnę z potężnym koncernem muzycznym - przed wami Jared Leto, wokalista amerykańskiej grupy Thirty Seconds To Mars.

 • Eastwood dwa razy o Iwo Jima

  W październiku Clint Eastwod ( "Brudny Harry" , "Za wszelką cenę" ) planuje zakończenie głównej części zdjęć do swojego wojennego filmu "Flags of Our Fathers". Jak informuje magazyn "Time," reżyser już w lutym rozpoczyna zdjęcia do swojego kolejnego obrazu. Obydwa filmy powinny mieć premierę jesienią 2006 roku. Obydwa opowiadają tez o jednej z najsłynniejszych potyczek II wojny światowej...

 • Mężczyźni są ze stali, kobiety są... glamour

  ..."Człowiek ze stali" i "Bling Ring" to dwie z dziewięciu produkcji, które trafiają w piątek na ekrany kin. Pierwsza zaprezentuje nowe oblicze Supermana (Henry Cavill), w drugiej z nieznanej strony objawi nam się zaś gwiazda filmów o Harrym Potterze - Emma Watson.

 • Gwiazdor "Glee" zastąpi Radcliffe'a

  Gwiazdor serialu "Glee" Darren Criss zastąpi Daniela Radcliffe'a w głównej roli w broadwayowskim musicalu "How to Succeed in Business Without Really Trying". Filmowy Harry Potter zapowiedział bowiem, że 1 stycznia 2012 ostatni raz wcieli się w postać J Pierreponta Fincha.

 • Ozzy chwali księcia Harry'ego

  Ozzy Osbourne, czarny charakter muzyki rockowej, pochwalił księcia Harry'ego za uderzenia natrętnego paparazzi. Do zdarzenia doszło 21 października przed jednym z nocnych klubów w Londynie.

 • Mike Newell chce Pottera!

  Mike Newell, twórca filmów "Cztery wesela i pogrzeb" oraz "Donnie Brasco", będzie prawdopodobnie reżyserem filmowej adaptacji czwartej części powieściowego cyklu Joanne K. Rowling. Anglik nakręcić ma "Harry'ego Pottera i Czarę Ognia" dla wytwórni Warner Bros. Strony nie podpisały jeszcze kontraktu, wiadomo jednak, że tak filmowiec, jak i studio, chętnie podejmą współpracę przy realizacji...

Wideo na temat: harry fotograf