• Informacje na temat:

  harry louis

Artykuły na temat: harry louis
 • Louis Tomlinson (One Direction) we wzruszającym singlu w hołdzie zmarłej matce

  Członek One Direction - Louis Tomlinson - zaprezentował nowy singel. Zadedykował go pamięci swojej mamy, która dwa lata temu. Posłuchaj wzruszającego "Two Of Us".

 • Louis Tomlinson w żałobie po śmierci matki. Wsparcie od kolegów z One Direction

  Trzy dni po śmierci matki, Louis Tomlinson wystąpił w brytyjskim "The X Factor". Wsparcia w żałobie udzielili mu koledzy z One Direction.

 • Harry Styles: Kontrakt płytowy warty 80 mln dolarów

  Harry Styles, członek brytyjskiego zespołu One Direction podjął decyzję o rozpoczęciu kariery solowej.

 • Książę Harry i Meghan Markle: Pierwszy taniec do przeboju Whitney Houston

  Do ślubu brytyjskiego arystokraty i byłej aktorki już mniej niż dwa tygodnie. Meghan Markle i książę Harry przygotowania prawdopodobnie mają już za sobą. Teraz czas na dopinanie wszystkiego na ostatni guzik. Brytyjskie media donoszą o tym, jaką piosenkę do pierwszego tańca wybrali narzeczeni.

 • Harry Styles u progu solowej kariery

  W zaciszu gabinetów skrupulatnie przygotowywana jest solowa kariera Harry'ego Stylesa z One Direction. Skąd ta pewność? To proste - na młodym gwiazdorze można zarobić miliony dolarów. Ale przesłanek jest znacznie więcej.

 • "Babygate": Louis Tomlinson (One Direction) udaje, że ma dziecko?

  Pamiętacie teorie, według których Katy Perry to tak naprawdę zamordowana mała miss JonBenet Ramsey, a Avril Lavigne nie żyje i zastępuje ją sobowtór? W sieci pojawiła się kolejna, równie dziwna koncepcja, według której Louis Tomlinson z One Direction nie ma syna, a poród i jego związek został wymyślony, tylko po to, aby... tego dowiecie się poniżej.

 • Harry Styles jest biseksualistą?

  Z powodu zażyłej przyjaźni Harry'ego Stylesa z DJ-em Nickiem Grimshawem w brytyjskich mediach pojawiły się pogłoski o rzekomym romansie mężczyzn. Jako dowód tabloidy podawały fakt, że Harry często widywany jest w ubraniach Nicka, a ten często zakłada na siebie rzeczy należące do wokalisty One Direction. W rozmowie z magazynem "GQ" Harry Styles wyśmiał doniesienia bulwarówek. "Nie jesteśmy parą...

 • 1D: Harry Styles płacze na scenie. To przez Zayna?

  Fani brytyjskiego boysbandu One Direction zarejestrowali moment słabości Harry'ego Stylesa.

 • Męskie sekrety Billy'ego Crystala

  Billy Crystal ( "Kiedy Harry poznał Sally" , "Depresja gangstera" , "Ulubieńcy Ameryki" ) wystąpi w amerykańskiej wersji słynnej francuskiej komedii "Męskie sekrety" . Prawa do realizacji filmu zakupiło już studio Warner Bros. Pictures.

 • Pary wszech czasów

  Meg Ryan i Billy Crystal zostali uznani za ekranową parę wszech czasów. Zdaniem uczestników ankiety zorganizowanej przez brytyjską sieć sklepów Woolworths, wykreowani przez aktorów bohaterowie filmu "Kiedy Harry poznał Sally" (1989), najbardziej zasługują na zaszczytne miano.