• Informacje na temat:

  harry nago

Artykuły na temat: harry nago
 • Harry Potter broni się

  Aktor Daniel Radcliffe, znany z filmów o Harrym Potterze, broni swojej roli w londyńskiej sztuce "Equus", w której pojawi się na scenie rozebrany do naga. Jego wystąpieniem zaniepokojeni są m.in. rodzice jego fanów.

 • Harry Potter: Spełnione marzenie

  Daniel Radcliffe ( "Harry Potter i więzień Azkabanu" ) znów staje w obronie swojej teatralnej kreacji w sztuce "Equus". Aktor z przekonaniem mówi, że jest zaszczycony możliwością wystąpienia w tej sztuce i nie przeszkadza mu, że będzie musiał pokazać się nago.

 • Harry Potter na golasa

  Świat zna go głównie jako nastoletniego czarodzieja Harry'ego Pottera. Teraz Daniel Radcliffe chce pokazać inną stronę swojej osobowości. Latem 2007 roku 17-letni gwiazdor zadebiutuje na londyńskiej scenie w spektaklu "Equus", gdzie będziemy mogli go zobaczyć zupełnie... nago.

 • Daniel Radcliffe: Nagi powrót na Broadway?

  ...26-letni Brytyjczyk, znany dzięki roli Harry'ego Pottera w ekranizacjach książek J.K. Rowling, zadebiutował na Broadwayu w 2008 roku występem w sztuce "Equus". Wcielił się w niej w postać młodego, zakompleksionego chłopca - Alana Stranga, który przeżywa... erotyczną fascynację końmi. Recenzentów najbardziej interesował jednak fakt, że w jednej ze scen Radcliffe pojawia się na scenie nago. Teraz...

 • Harry Potter homoseksualistą

  Daniel Radcliffe gotów jest wcielić się w rolę homoseksualisty. Odtwórca roli Harry'ego Pottera nie boi się kontrowersyjnych ról.

 • "Harry Potter" nie dla dzieci

  Daniel Radcliffe rozbierze się w filmie "Harry Potter i Insygnia Śmierci". Jak sam mówi, sceny rozbierane w ogóle mu nie przeszkadzają.

 • Naga Zoe Kravitz na okładce "Rolling Stone'a"

  ...miała wówczas 20 lat i była w trakcie promocji kontrowersyjnego filmu "Harry Angel". Aktorka chciała, aby na okładkę trafiło jej nagie zdjęcie, wydawcy "Rolling Stone'a" odrzucili jednak ten pomysł...

 • "Evermere": Nowy "Harry Potter"?

  Producenci Andrew Vajna i Mario Kassar ( "Terminator 3" ) przygotowują epicką trylogię fantasy. "Evermere" będzie opowieścią osadzoną częściowo w alternatywnej rzeczywistości. Projekt ma być atrakcyjną propozycją dla młodzieży i dyskontować niedawne sukcesy ekranizacji "Harry'ego Pottera" i "Władcy Pierścieni" .

 • Nagi instynkt Rampling i Thewlisa

  Charlotte Rampling ( "Basen" , "Deklaracja" , "Immortal - kobieta pułapka" ) i David Thewlis ( "Linia czasu" , "Harry Potter i więzień Azkabanu" , "Królestwo niebieskie" ) dołączyli do obsady filmu "Basic Instinct 2: Risk Addiction", kontynuacji przeboju "Nagi instynkt" . Sequel powstaje w firmach Intermedia Films i C2 Pictures.

 • Daniel Radcliffe nago w trzech filmach!

  Daniel Radcliffe ma dość rozbierania się na ekranie. Były odtwórca roli Harry'ego Pottera w każdym z trzech najnowszych filmów miał nagie sceny!

Zdjęcia na temat: harry nago
Dyskusje na temat: harry nago