• Informacje na temat:

  harry williams

Artykuły na temat: harry williams
 • Harry Potter symfonicznie

  Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Harry'ego Pottera! W październiku w pięciu miastach w Polsce odbędę się koncerty symfoniczne "Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert".

 • Harry Potter i nowi bohaterowie

  Miriam Margolyes i Mark Williams dołączyli do obsady filmowej adaptacji drugiej opowieści J.K. Rowling o przygodach Harry'ego Pottera, obrazu "Harry Potter i komnata tajemnic". Nad filmem pracuje Chris Columbus, reżyser pierwszej przebojowej opowieści, filmu "Harry Potter i kamień filozoficzny" .

 • "Gwiezdne wojny" Johna Williamsa

  John Williams, kompozytor znany z najbardziej rozpoznawalnych filmowych tematów muzycznych, powraca do uniwersum "Gwiezdnych wojen". 81-letni artysta ma na swym koncie 47 nominacji do Oscara, a laureatem nagrody Akademii został pięciokrotnie.

 • Harry Potter walczy z Britney Spears

  Harry Potter i Britney Spears znaleźli się pośród nominowanych do tegorocznej nagrody Nickelodeon Kids' Choice Awards, przyznawanej przez amerykańskie dzieci. Mały czarodziej walczy o nagrodę w trzech kategoriach, natomiast wokalistka nominowana jest w dwóch kategoriach.

 • Robbie Williams najlepszy w styczniu

  Styczeń był bardzo ciekawy pod względem sprzedaży płyt w naszym kraju. W pierwszych czterech tygodniach 2002 roku najchętniej zamawianym przez sklepy muzyczne albumem było ostatnie wydawnictwo Robbiego Williamsa, czyli "Swing When You're Winning". Dopiero na siódmej pozycji znalazł się dotychczasowy lider, płyta "ad.4" grupy Ich Troje.

 • Harry Styles u progu solowej kariery

  W zaciszu gabinetów skrupulatnie przygotowywana jest solowa kariera Harry'ego Stylesa z One Direction. Skąd ta pewność? To proste - na młodym gwiazdorze można zarobić miliony dolarów. Ale przesłanek jest znacznie więcej.

 • Richard Gere i Robin Williams w remake'u

  Na planie aktor spotka się z Robinem Williamsem ( "Jakub kłamca" ). Najprawdopodobniej w nowej wersji filmu wystąpi również Maggie Smith ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" ), która zagra ekranową matkę bohatera kreowanego przez Williamsa. W "Masques" Claude'a Chabrola w rolach głównych wystąpili Philippe Noiret, Robin Renucci i Anne Brochet. W nowej wersji Richard Gere wcieli się w pisarza...

 • Harry Potter: Muzyka dla młodych

  Jarvis Cocker, były wokalista znanej w latach 90. brytyjskiej grupy Pulp, napisze muzykę do czwartej części filmu o przygodach Harry'ego Pottera. Cocker zastąpi słynnego kompozytora filmowego Johna Williamsa (m.in. "Gwiezdne wojny", "Indiana Jones", "E.T", "Szczęki").

 • Meghan Markle urodziła. Syn czy córka?

  Książę Harry i księżna Meghan zostali rodzicami. Ich pierwsze dziecko przyszło na świat w poniedziałkowe południe, 6 maja.

 • Nominacje do Empire Awards

  Filmy "Drive" oraz "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2" dostały najwięcej nominacji do nagród Empire Awards. Są one przyznawane przez znany brytyjski magazyn branżowy.

Zdjęcia na temat: harry williams